Jump to content

Nasze Serwery

GTA IV

GTA V


Partnerzy

Polecamy

0 komentarzy GTA Online: Więcej zbrodni i finansów - już dostępne

Posted Image


Kontynuujcie swoją misję zostania przestępczym królem Los Santos i hrabstwa Blaine w dodatku GTA Online: Więcej zbrodni i finansów, który już dziś jest dostępny na PlayStation 4, Xbox One i PC. Jako prezes będziecie mogli korzystać ze zdolności specjalnych, a dzięki bazie ładunków specjalnych SecuroServ otrzymacie dostęp do ogromnego czarnego rynku, na którym możecie kupować i sprzedawać nielegalny towar w całym mieście.

Biuro prezesa
Aby dobrze rozkręcić interes, potrzebujecie ekskluzywnego biura, które będzie Was godnie reprezentować, oraz grupy zaufanych partnerów. Dynasty8 Executive Realty we współpracy z SecuroServ PLC oferuje nowe luksusowe biura przeznaczone dla zawodowych kryminalistów. W tych dziełach sztuki ekskluzywnego projektowania znajdziecie całodobowego asystenta, lądowisko dla śmigłowców, salę konferencyjną, grę arcade'ową Nie przekrocz linii i miejsce na opcjonalny schowek na broń, pozwalający Wam dobrać swój własny, osobisty zestaw uzbrojenia przed wyruszeniem do akcji.

Posted Image


Biuro prezesa zapewnia także prywatny dostęp do bazy ładunków specjalnych SecuroServ, z której można korzystać do inwestowania w magazyny i handlowania egzotyczną kontrabandą. Magazyny są cenne i służą do przechowywania specjalnych ładunków. Rozsądnie zarządzajcie swoim towarem, aby manipulować podażą i popytem na rynku i dzięki temu osiągać jak najlepsze ceny.

Posted Image
Wykonujcie z partnerami niebezpieczne, wieloetapowe misje zakupu towaru i gromadźcie ładunki specjalne.


Kupujcie i sprzedawajcie ładunki specjalne
Misje zakupu towaru wymagają zgranego zespołu wspólników i są zebrane w trzy kategorie o stopniu trudności uzależnionym od liczby skrzyń, jakie mają zmienić właściciela, oraz od ryzyka, jakie będziecie chcieli podjąć. Im większe ryzyko w postaci wykrycia przez FIB, policję czy inną organizację graczy, tym większe zyski.

Posted Image
Ostrożnie zarządzajcie swoim towarem w małych, średnich i dużych magazynach. Magazyny wypełnione po brzegi cennym towarem mogą stać się łatwym celem...


Gromadzenie towaru sprawi, że na rynku zwiększy się popyt. Gdy zdecydujecie się sprzedać towar, otrzymacie do wyboru różne oferty. Misje sprzedaży wymagają nieustannej czujności. Miejcie oczy dookoła głowy, bo akcja trwa, dopóki cały towar nie trafi bezpiecznie do kupca. Zniszczony ładunek to utrata zysku.

Brońcie swojego magazynu
Najwięksi gracze przyciągają uwagę. Jeśli magazyn jest wypełniony ładunkami specjalnymi, to członkowie półświatka Los Santos będą chcieli coś z niego uszczknąć. Reagujcie szybko, bo w takim napadzie możecie stracić część posiadanego towaru specjalnego.


Posted Image
Brońcie swojego terenu – członkowie gangu wyprowadzają frontalne kontruderzenia i rajdy ciemnymi uliczkami.


Nowe zadania i wyzwania VIP'a
Prezesi będą mogli skorzystać ze wszystkich zalet bycia VIP'em, m.in. z wyzwań i nowych źródeł nielegalnego dochodu.

Zadania VIP'a
 • Łowca głów: zabij cele w określonym czasie.
 • Transport lotniczy: odbierz uzbrojonym ochroniarzom cenny ładunek i dostarcz go samolotem do celu.
 • Przewóz: wyprzedź innych i dostarcz przyczepę pełną nieoclonego towaru.
Nowe wyzwania VIP'a
 • Wypłata: bądź liderem obrabiania bankomatów rozsianych po Los Santos.
 • Odzysk: walcz o odzyskanie towaru utraconego na dnie oceanu.

Posted Image
Współpracujcie z ochroniarzami, aby obronić w Transporcie lotniczym Cargoboba przed rywalami i policją.


Nowe pojazdy, ubrania i dodatki do broni
Gustujecie w morderczej szybkości czy zabójczej skuteczności? A może wolicie zwyczajną masakrę? W każdym razie najnowsza gama dostępnych w Los Santos opcji transportowych na pewno spełni wasze oczekiwania. Od olbrzymich HVY Brickade z Warstock Cache & Carry oraz groźnych niestandardowych Bravado Rumpo z Southern San Andreas Autos do nowej generacji superaut i samochodów sportowych dostępnych w Legendary Motorsport: Pegassi Reaper, Vapid FMJ, Grotti Bestia GTS i Enus Windsor Drop. Do tego dochodzą jeszcze luksusowe i szybkie Buckingham Nimbus i Volatus od Elitas Travel oraz holownik do zamówienia w DockTease. Dostanie się z punktu A do B jeszcze nigdy nie było tak widowiskowe i przyjemne.

Posted Image

Ubrania VIP'a i ochroniarzy, dostępne wcześniej w ograniczonym zakresie, oraz nowy asortyment z metką SecuroServ trafiają właśnie na wieszaki w Los Santos. Czy chcecie zrobić pierwsze wrażenie w stylu wyrafinowanego króla przestępczości, czy goryla do wynajęcia – zawsze znajdziecie coś dla siebie. Poza tym nic tak nie psuje dobrej transakcji jak konieczność przedwczesnego przeładowania. Nie pozwólcie, aby wytrzymałość ograniczała Waszą szybkostrzelność: już dziś kupcie w Ammu-Nation dodatki w postaci magazynków bębnowych i pudełkowych.

Posted Image


Nowy tryb adwersarza zamiana miejsc
W świecie skrajności ten tryb adwersarza da wam szansę szybko wspiąć się po drabinie społecznej. Zwycięska drużyna jest skazana na sukces, a przegranych czeka rynsztok. Między tymi sprzecznościami można przemieścić się w jeden sposób: brutalnie mordując zwycięzcę i zajmując jego miejsce. W tym tygodniu, dzięki specjalnej liście dostępnej bezpośrednio z ekranu wczytywania GTA V, tryb ten zapewnia podwójne premie RP.

Premie tygodnia wydarzenia (7-13.06)
Stwórzcie swojej dynamicznej organizacji solidne podstawy dzięki Tygodniowi Więcej zbrodni i finansów, który potrwa od dzisiaj do poniedziałku 13 czerwca włącznie. Odblokujcie pastelową zieloną piżamę oraz pastelową zieloną bonżurkę – wystarczy zalogować się w tym tygodniu do GTA Online. Dodatkowo dostaniecie zniżkę 25% na śmigłowiec bojowy Buzzard od Warstock Cache & Carry i usługi Lestera oraz Merryweather Security - ich wsparcie to podstawa podczas dostarczania ładunków i ukrywania się w czasie ucieczki. Doposażcie również swoją organizację dzięki zniżce 25% od Ammu-Nation, która obowiązuje przy kupnie m.in.:
 • karabinków, karabinów i karabinów kompaktowych,
 • pistoletów maszynowych,
 • SMG,
 • ciężkich strzelb,
 • PDW,
 • amunicji,
 • malowań broni i wykończeń,
 • pancerzy,
 • plecaków na spadochron i czasz.
Konkurs Snapmatic #CEO z nagrodami - 1 MLN GTA$
Utrwalcie swój awans na kryminalnej korpodrabince na odpowiednich fotkach i przygarnijcie milion GTA$ za konkurs zdjęciowy prezesów. Zdjęcia należy opublikować do poniedziałku 14 czerwca włącznie i muszą one zawierać zawartość z aktualizacji Więcej zbrodni i finansów. Pamiętajcie też, aby w Social Club oznaczyć fotki tagiem „CEO”. Pełny regulamin znajdziecie tutaj.

Oficjalna piątkowa transmisja
W piątek 10 czerwca o godzinie 23:00 (czasu polskiego) zapraszamy na oficjalne kanały Rockstar Games na Twitchu i http://youtube.com/rockstargames, gdzie rozpocznie się transmisja z nową zawartością aktualizacji - Więcej zbrodni i finansów.


Źródło: Rockstar Newswire


@Aktualizacja
Wyskoczył wam Error 201 przy aktualizacji? - Pobierzcie te dwa pliki - https://support.rock...ting-GTAV-on-PC
Napisany Jun 07 2016 16:53 przez Szybki w kategorii GTA V

4 komentarzy Kolejne przygody w świecie finansów i zbrodni już 7 czerwca w GTA Online

Posted Image


Już za niepełne 2-tygodnie (7 czerwca) otrzymamy od deweloperów kolejną aktualizację do GTA Online, którą jest to pierwsza z zapowiadanych na ten rok większych aktualizacji dla gry. Dalsze przygody finansów i zbrodni kontynuuje misje gracza do stania się niezwyciężoną kryminalną szychą Los Santos i hrabstwa Blaine w jednym z największych i najgłębszych aktualizacji jakie dotychczas wyszły.

Posted Image

(Pegassi Reaper, jeden z nowych pojazdów godny swojego status elity)


Gigantyczny skok w górę na drabinie korporacyjnej w następstwie doświadczeń jako VIP z szefowie i inni przestępcy, aktualizacja finansów i zbrodni daje graczom okazję poszerzenia horyzontów własnych organizacji i stania się szefem własnego przedsiębiorstwa kryminalnego. Najnowsza aktualizacja daje nam możliwość nabyć biuro w wieżowcu i specjalnych hurtowni w celu rozpoczęcia kupno i sprzedaży szerokiej gamy kontrabandy w różnych częściach miasta, w miedzy czasie walcząc z policją i resztą południowego przestępczego San Andreas o dostęp do najrzadszych przedmiotów i zwiększenia zysków.

Posted Image

(Współpracownicy odzyskują specjalny ładunek w misjach kupna, zorganizowany przez szefa)


Dodatkowo aktualizacja finansów i zbrodni dodaje wiele nowych rozgrywek oraz szereg specjalnych nowych pojazdów, ekscytujących nowych funkcji i wiele więcej. Więcej szczegółów, w tym oficjalny trailer, zostaną opublikowane w najbliższym tygodniu.

//Aktualizacja 02.06.2016r:
No i mamy trailer :)

Napisany May 27 2016 16:18 przez Szybki w kategorii GTA V

1 komentarzy Nowy tryb adwersarza - "Krok po kroku" wraz z pojazdem Vapid Minivan już dostępne w GTA Online

Posted Image


Wskoczcie do intensywnego i wybuchowego pojedynku o teren w nowym drużynowym trybie adwersarza Krok po kroku, który został udostępniony w GTA Online na PlayStation 4, Xbox One i PC. Bezpośrednio z ekranu wczytywania GTA V można uruchomić listę gier z podwójnymi premiami GTA$ i RP, które są częścią atrakcji dostępnych w tym tygodniu w GTA Online. Znajdują się w niej dwie akcje "Krok po kroku" rozgrywające się na boisku i torze wyścigowym. Dodatkowo do oferty Benny's Original Motor Works trafił także Vapid Minivan. Podjedźcie do warsztatu przy Strawberry swoją gotową do rozwałki furgonetką i przeróbcie ją nie do poznania, aby na następnym zlocie motoryzacyjnym wszyscy nie mogli się na nią napatrzeć.


Posted Image

Napisany Apr 12 2016 17:50 przez Szybki w kategorii GTA V

0 komentarzy Lowridery: Podrasowane klasyki dostępne już w GTA Online

Posted Image


Już dziś możecie rozszerzyć swoją kolekcję lowriderów o nowe auta od Benny’s Original Motor Works, które zostają udostępnione jako część dodatku Lowridery: Podrasowane klasyki na PlayStation 4, Xbox One i PC. Sprawdźcie dwa nowe modyfikowalne auta muscle: Vapida Slamvana i Dundreary Virgo Classic. A to nie wszystko, bo Benny odświeża też klasycznego Willarda Faction i oferuje nowy styl ulepszeń, który pozwoli Wam patrzeć na wszystkich z góry!

Nieważne, czy wolicie siłę rażenia, czy szybkostrzelność – w Ammu-Nation znajdziecie wszystko, czego Wam trzeba. Karabin kompaktowy jest idealny do strzelania w ruchu, a zalet dubeltówki nie trzeba chyba wymieniać – dwie lufy oznaczają dwa razy większą sieczkę.

Uzupełnijcie swoją garderobę dzięki całemu zestawowi nowych elementów odzieży, które będą idealne na następny zlot samochodowy. Dostępne jest wszystko, od strojów lowriderowych do ubiorów roboczych. Aby być na bieżąco z najświeższymi trendami, możecie sięgnąć też po szesnaście nowych wzorów tatuaży i po trzy świeżutkie fryzury dla każdej z płci.

Do gry trafia nowy tryb adwesarza Sumo, rozwalajcie i obijajcie konkurencję, w którym trzeba współpracować z drużyną lub działać samodzielnie, aby wyrzucić rywali poza arenę. Rozmiar, szybkość czy zwrotność – wybierz pojazd, który najbardziej pasuje do twojego stylu gry. Wygrywa ten, kto dotrwa do końca rundy i nie da się wypchnąć z areny.Posted Image Posted Image


A na końcu filmik! ;)Źródło: Rockstar Newswire

Napisany Mar 15 2016 18:21 przez Szybki w kategorii GTA V

0 komentarzy Nowy tryb adwersarza w GTA Online: Polowanie na Rhino

Posted Image


Nowy tryb adwersarza Polowanie na Rhino - jest już dostępny na konsoli nowej generacji oraz PC! To bitwa pomiędzy szybką chmarą, a nielicznymi ciężkimi sprzętami. Uzbrojeni w bomby przylepne łowcy w łazikach i innych pojazdach mają za zadanie wyeliminować jeden lub dwa czołgi Rhino, czyli najtwardszą zwierzynę, jaką można znaleźć w południowym San Andreas. Czołgiści muszą skorzystać ze swojej wytrzymałości i siły ognia, aby przetrwać skierowaną w ich stronę nawałnicę bomb.

Ten tryb adwersarza można rozegrać w trzech różnych miejscach, uruchamiając go za pomocą sekcji trybów adwersarza w menu pauzy GTA Online, bądź za pośrednictwem listy gier wydarzenia, naciskając odpowiedni przycisk na ekranie wczytywania GTA V.
Napisany Feb 26 2016 17:05 przez Szybki w kategorii GTA V