Skocz do zawartości

Nasze Serwery

GTA IV

GTA V


Partnerzy

Polecamy

40 komentarzy Pierwszy trailer z GTA V już opublikowany!

Dołączona grafika


Po kilku dniowym oczekiwaniu wreszcie doczekaliśmy się pierwszego trailera Grand Theft Auto V. Każdy z Nas zapewne słyszał masę plotek, zakładów i wiele innych przypuszczeń co do samej mapy. Nasza ekipa wspólnie przeanalizowała na streamie, że Rockstar wybrał jednak jedną z najbardziej popularnych wersji GTA jakie wydali - San Andreas. Tak, w GTA V stan jaki odwiedzimy będzie San Andreas. Na zwiastunie możemy zobaczyć wiele charakterystycznych miejsc głównie dla Los Santos, ale bystre oko mogło dostrzec również inne lokalizacje. Jednym z takich momentów jest "rurociąg ropny" znajdujący się w Fort Carson. Możemy się domyślać, że w GTA V odejdziemy od samego miasta i przeniesiemy się również na wieś.


Zapraszamy do oglądnięcia oficjalnego pierwszego zwiastuna GTA V.


(wersja z polskimi napisami)


Charakterystyczne elementy dla San Andreas jakie mogliście zobaczyć:

  • Mount Chilliad - znane wszystkim osobom grającym w GTA San Andreas
  • Rurociąg - znajdujący się w okolicach Fort Carson
  • Podczas pościgu na rejestracji widać napis San Andreas (klik)
Napisany lis 02 2011 17:40 przez YoMen w kategorii GTA V

9 komentarzy Videostreaming: Dzień gta - zaczynamy o 15:30

Dołączona grafika


Hey,

Zostało zaledwie kilkadziesiąt minut do premiery oficjalnego zwiastunu GTA V. Tak jak obiecaliśmy, w tym dniu zorganizujemy "dzień GTA". Po wielogodzinnych testach zdecydowaliśmy się na streaming za pomocą platformy own3d.

Program spotkania przewiduje rozpoczęcie streamingu o 15.30 - od tej godziny rozpoczniemy rozgrywkę w GTA IV na konsolach Xbox(wszystkie dane poniżej). O 17.00 powinniśmy zobaczyć zwiastun piątki. Następnie po wyemitowaniu zwiastunu będziemy wysłuchiwać waszych wrażeń.

Nie obyło się również bez zmian - nasza ekipa zdecydowała iż zrezygnujemy z komunikacji Skype. Porzuciliśmy ją na rzecz TeamSpeaka. To właśnie tutaj będziecie mogli dołączyć na audycję. Klienta pobierzecie z tej strony. Co jakiś czas będziemy was wpuszczać do nas na antenę.

Nie będę przedłużał o to dane:
LiveStream - own3d - konto gtampl
Teamspeak(TS3): ip: gtav.pl (jeżeli chcesz dołączyć na audycję zaloguj się na kanał: (» ஜDostań się na antene ஜ «).
Xbox live id: gtavpl

To chyba wszystko, wybaczcie za skromny komunikat ;)

Uwagi techniczne:
Jeżeli stream padnie - wrócimy za 2-3 minuty. Niestety ale nie wiemy czy rozwiązaliśmy skutecznie problem z bluescreenem.
Jeżeli macie problem z obrazem naciśnijcie odśwież.

Jeżeli chcesz wkleić streaming na swoją stronę wklej poniższy kod:

Cytat

<iframe height="360" width="640" frameborder="0" src="http://www.own3d.tv/liveembed/150835"></iframe><br/><a href="http://www.own3d.tv/live/150835">GTA&M</a>

P.S. Następne spotkania Video odbędą się również na innych platformach gier(xbox,ps3,pc).
P.S.2: Robimy to po raz pierwszy wybaczcie ewentualne błędy.
Napisany lis 02 2011 14:41 przez XenoN w kategorii Serwis

49 komentarzy Videostreaming: Dzień gta, 2.11.11r.

Dołączona grafika


Cytat

Uwaga!
Wystąpiła zmiana godziny emisji audycji. Zapraszamy o 15.30

2 Listopad 19:00 – to właśnie ten dzień będzie przewijał się na naszej scenie przez kilka najbliższych tygodni. Wszystko za sprawą pierwszego oficjalnego zwiastunu gry – GTA V. Jeszcze nikt z nas nie wie co konkretnie zobaczymy. Lata 50 czy współczesne, historię czy przyszłość. Grę nastawioną na forsę i hazard czy grę nastawioną na fajne laseczki i palemki na plaży. I tę informację chcemy przeżyć z wami. Dlatego właśnie tego dnia serwis GTA&M, organizuje dzień GTA.

Jak już wspomniałem news wcześniej, nasi redaktorzy posiadają urządzenia do video streamingu. W dniu premiery GTA, zaprezentujemy wam możliwości tejże funkcji po raz pierwszy. Co planujemy?

Planujemy zorganizować pierwszy video-streaming z gry, oczywiście gra będzie odbywać się przez sieć, na razie rozgrywkę zorganizujemy na konsoli Microsoft Xbox, bowiem nie mamy jeszcze konsoli PS3 na stanie(ale w planach ta będzie się znajdywać). Być może (bo tego jeszcze nie wiemy) – rozgrywkę rozszerzymy o serie GTA:San Andreas. Do naszej gry będzie można także dołączyć – informacje organizacyjne pojawią się w dniu spotkania.
Dołączona grafika


Cała audycja, będzie nadawana w trybie online, głównym tematem naszej konwersacji będzie oczywiście GTA V. Co jakiś czas na audycję internetową będziemy wpuszczać słuchaczy/widzów – dlatego jeśli chcecie się wypowiedzieć w tej kwestii wyposażcie się w komunikator Skype i mikrofon.

Przewidywany program spotkania:
15:30 – Start audycji, redaktorzy przywitają się z Wami i przekażą informacje organizacyjne.
15:40 – Rozpoczęcie rozgrywki multiplayer, rozpoczniemy od trybu race.
16:00 – Pierwsza rozmowa z naszym widzem/użytkownikiem.
Do 16.50 rozgrywka przy serii GTA. Przez 10 minut przerwa techniczna. Czekamy na zwiastun, oczywiście pozostaniemy na antenie.
17:00 – postaramy się udostępnić zwiastun poprzez streaming(serwery na pewno będą obciążone)
do 17:30-19:30 będziemy analizować materiał zaprezentowany przez R*.

Zapraszamy także redaktorów innych serwisów GTA do przyłączenia się do naszego spotkania.

Uwagi:
Tymczasowo nasz sprzęt pozwala na audycje tylko i wyłącznie w jakości SD, od nowego roku videostreaming będzie udostępniany przez nasze serwery, oczywiście w jakości HD. Nie martwcie się jakość jest zadowalająca. SD to tylko teoria ;).

P.S. Redakcja tam na mnie krzyczy bym przekazał: iż portal jest w wersji beta. Kilka błędów zostanie wyeliminowanych w ciągu najbliższych tygodni. Działy i artykuły będą zapełniane sukcesywnie a wiki i download uzupełnimy w ciągu najbliższych dni.
Napisany lis 01 2011 00:04 przez XenoN w kategorii Serwis

30 komentarzy GTA & M - wita swoich użytkowników w nowej odsłonie.

Dołączona grafika


Witajcie!

Udało się nam, dokładnie o 18:10 oddajemy wam nową wersję serwisu Grand Theft Auto & Multiplayers. Postanowiliśmy postawić na nowe, bezpieczne oprogramowanie do którego bez problemu będziemy mogli coś dopisać - jest nim IPB, w najnowszej wersji, które ostatnio zyskało na popularności za sprawą znanych serwerów Roleplay na naszej scenie.

Postanowiliśmy postawić na portal tworzony przez Was, użytkowników bo to my razem tworzymy scenę GTA. Dlatego też dzięki modernizacji portalu wreszcie, będziecie mogli publikować artykuły w komfortowym środowisku graficznym - bez łask administratorów :) .

Jak zapewne część z was zauważyła, zmieniła się nazwa serwisu: GTA&M - od dziś zapis symbolizuje dodatkową frazę A..N..D multplayers. Głównymi konsekwencjami tego zabiegu będzie:
  • Rezygnacja z nieznanych multiplayerów - czyli takich, które nie cieszyły się zainteresowaniem.
  • Skupienie się nad nowo nadchodzącą wersją Grand Theft Auto - GTA V. Uruchomiona została domena www.GTAV.pl.

Dołączona grafika
Pierwsze spotkania video - zostaną ogłoszone już niedługo! Potrzebujemy kilku dni na reorganizację.


Nasze spojrzenie na serię GTA będzie zdecydowanie inne niż gwarantują to alternatywne serwisy. Niestety ale duża większość z nich tkwi jeszcze w średniowieczu. Za sprawą nowej części GTA planujemy nastawić się na sekcje: multimedia. Dlatego też nasi redaktorzy są wyposażeni w specjalne urządzenia, które umożliwią streaming video. Możecie być pewni, że podczas premiery GTA V, będziecie mogli uczestniczyć w tym wydarzeniu razem z nami - m.in. poprzez wspomniane wyżej video. Jeszcze, żadne z prywatnych serwisów tego nie uczynił.
Oczywiście nie zapomnimy o innych częściach, co jakiś czas będziemy organizować eventy - podobne do tych, które organizuje Rockstar*. Oczywiście podgląd video - będzie dostępny dla wszystkich, bez dodatkowych opłat.

Co z waszymi profilami?

Możecie je przenieść, wystarczy wejść [TU] - wpisać stare hasło, nazwę użytkownika, nowe hasło i po poprawnej weryfikacji zostaniecie zarejestrowani na nowym forum. Jest to konieczny proces bowiem GTA&M dba o bezpieczeństwo swoich użytkowników a niestety hasła posiadamy tylko i wyłącznie w zakodowanej postaci :P .

Dołączona grafika


To jeszcze nie wszystko!

O 22:00 wykończony zostanie dział Wiki, głównie dla skrypterów. Dział jest odmiennym spojrzeniem na proces wyszukiwania skinów, pojazów. Chyba, żaden z portali tego jeszcze nie dokonał B) .

W najbliższych dniach zostanie ukończony download, a w niedalekim czasie uruchomimy pierwsze serwery multiplayer.Dołączona grafika


A już 2 listopada o godzinie 19:00 po raz pierwszy zobaczymy GTA V w swej odsłonie. Będzie to swego rodzaju wielkie święto - bo to kolejne wydanie gry, która zawsze bije rekordy sprzedaży. Ze swej strony obiecujemy konkretny review. Zapraszamy!

ps. Zapraszamy was do postowania i uzupełniania naszych zasobów - już można B) .
Napisany paź 31 2011 17:41 przez XenoN w kategorii Serwis