Skocz do zawartości

Nasze Serwery

GTA IV

GTA V


Partnerzy

Polecamy

2 komentarzy Zwiastun GTA Online: Dozbrojenie

Dołączona grafika


Już we wtorek 13 czerwca w południowym San Andreas otworzy się przed wami możliwość produkcji i dystrybucji nielegalnej broni dzięki najnowszej aktualizacji GTA Online na PS4, Xbox One i PC o nazwie Dozbrojenie. Umocnij podziemny bunkier, zdziesiątkuj wrogów swoim mobilnym centrum operacyjnym, zasiej zniszczenie nową flotą pojazdów bojowych i pozostaw swój ślad w świecie przemysłu zbrojeniowego San Andreas.

Napisany cze 07 2017 17:19 przez Szybki w kategorii GTA V

2 komentarzy Multi Theft Auto: San Andreas 1.5.4

Dołączona grafika


Pierwszy tydzień po świętach, a aura pogodowa za oknami ponownie nas zaskakuje, lecz developerzy odpowiedzialni za projekt MTA postanowili w nasze rączki wydać kolejną stabilną wersję Multi Theft Auto oznaczoną wersją 1.5.4. Wersja ta zawiera aktualizacje zabezpieczeń dla serwera, dlatego zaleca się wszystkim właścicielom serwerów uaktualnić swoje projekty jak najszybciej. Niezastosowanie się do tego może wpłynąć na widoczność serwera na liście w przeglądarce serwerów w grze. Oprócz poprawek bezpieczeństwa oczywiście nie mogło zabraknąć nowych funkcji dla klienta.

Co trzeba zrobić, aby uaktualnić swój serwer poprawnie:
 • Wyłączyć serwer, a następnie podmienić pliki binarne serwera jak to zwykle było.
 • Uruchomić serwer, a gdy zostanie uruchomiony ponownie go wyłączyć (pliczek mtaserver.conf powinien zostać zaktualizowany)
 • Odtworzyć plik mtaserver.conf i znaleźć linijkę <owner_email_address> (powinien się znaleźć pod linijką <servername>), należy wstawić tam poprawny adres e-mail, który może być wykorzystany do kontaktu developerów MTASA z tobą. Adres e-mail nie jest widoczny publicznie i będzie on wykorzystywany jedynie przez twórców projektów jedynie w przypadku jakiś problemów z serwerem.
 • Zapisz plik mtaserver.conf i uruchom serwer.
Oczywiście możecie pominąć ww. punkty i po prostu dodać nową linijkę ręcznie.

Najważniejsze nowości:
 • Autoryzacja konta poprzez serial jest od tej wersji domyślnie włączona. Funkcja ta uniemożliwia graczom zalogowaniu się do konta na serwerze, jeśli ich serial różni się od serialu związane z tym kontem. Naturalnie, ta funkcja jest konfigurowalna, dzięki czemu można ograniczyć ją do konkretnych grup kont i można zezwolić na więcej niż tylko jeden serial dla określonego konta. Można również wyłączyć to w pliku mtaserver.conf jeśli jesteś pewien, że nie potrzebujesz tej funkcji.
 • Poświadczenie ochrony bazy danych jest domyślnie włączona.
 • passwordHash() & passwordVerify() funkcje umożliwiające hashowania naszych haseł bcryptem
 • fetchRemote() obsługuje pobieranie równolegle z parametrem nazwa kolejki
 • SetWorldSpecialPropertyEnabled() dodatkowe właściwości - "randomfoliage", "snipermoon", "extraairresistance"
 • nowe funkcje skryptowe SetVehicleLODDistance / GetVehicleLODDistance
 • setElementDimension() dodana możliwość ustawienia parametru -1, aby element był widoczny we wszystkich wymiarach (dotyczy tylko obiektów)
 • poprawka desynchronizacji broń/pięść
 • markery corona powinny mieć prawidłową pozycję zaczepienia
 • SQLite lub MySQL nie powinny zawieszać serwera jeśli połączenie zostanie przerwane
 • Noktowizor zniknie gdy gracz zostanie zabity
 • aktualizacja dla CEF, redists etc.
 • fakelag - komenda do spraw badań synchronizacji
 • poprawki dla niektórych przypadków i ulepszeń obsługi błędów dotyczących problemów z instalacją i uruchamianiem
 • usunięto limit na maksymalną ilość znaków w haśle do konta
 • dodano opcję konfiguracji, umożliwiającą lokalne zmodyfikowane (gta3.img) samochodów
 • modyfikację w standardowej paczce skryptów: acpanel, editor, freeroam, killmessages, playerblips, race i webbrowser
Pełną listę zmian można znaleźć na wiki i buildinfo (niekompletne, z r10623 górę). Lista zmian w pakiecie zasobów można znaleźć na github (począwszy od 29 października włącznie, 2016 w górę).

Pobierz:

Źródło: mtasa.com

Napisany kwi 22 2017 13:49 przez Szybki w kategorii MTASA

1 komentarzy Wyścigi pojazdów specjalnych, nowe auta i wiele innych nowinek!

Dołączona grafika


GTA Online czeka seria zmian i aktualizacji w nadchodzących miesiącach. Możecie się spodziewać nowych elementów gry, pojazdów oraz innych zmian dla milionów graczy codziennie odwiedzających ulice Los Santos. Oto krótkie zestawienie atrakcji, które przygotowujemy na najbliższe miesiące:


KARKOŁOMNE WYCZYNY: WYŚCIGI POJAZDÓW SPECJALNYCH

Podczas następnej, marcowej aktualizacji wprowadzane zostaną nowe rodzaje wyścigów kaskaderskich zaprojektowanych pod kątem wyjątkowych możliwości pojazdów specjalnych: Voltica Rocket, Ruinera 2000 i Blazera Aqua. Każdy zestaw wyścigów wykorzysta szczególne właściwości tych maszyn, więc spodziewajcie się olbrzymich skoków odrzutowym Voltic Rocket, bezpardonowych szarży wodą i lądem w Blazerze Aqua i fruwania na złamanie karku Ruinerem 2000. Twórcy będą mieli okazję dołożyć swoje trzy grosze, więc tej wiosny spodziewajcie się zatrzęsienia szalonej zabawy z udziałem Voltików, Ruinerów i Blazerów.

NOWE TRYBY I POJAZDY

Liczne
tryby adwersarza wciąż królują na liście popularności w GTA Online, a wiosną do puli dojdzie kolejny zestaw: pełna czarnego humoru gra w zbijaka o nazwie „Wskrzeszenie” i nostalgiczny, wybuchowy powrót do czasów, gdy w GTA grało się w dwóch wymiarach, o nazwie „Z lotu ptaka”. Garażowe kolekcje powiększą też się o klasyczne pojazdy GTA, które trafią do GTA Online za namową graczy, m.in. Turismo Classic oraz Infernus Classic. Te legendy po raz pierwszy wyjechały na ulice Liberty City za sprawą GTA III.


PRZEMYT BRONI I NIE TYLKO JUŻ WIOSNĄ I LATEM

Uzbrójcie się po zęby, bo czeka Was starcie z najbardziej ześwirowanymi bandami w San Andreas, które pojawią się wraz z kolejną wielką aktualizacją GTA Online. Zobaczycie w niej nowe dozbrojone pojazdy i emocjonujące misje, więc przygotujcie się do walki o panowanie nad nielegalnym handlem bronią oraz przejęcie najnowszego, groźnego sprzętu wojskowego.
Rockstar Newswire

Napisany mar 06 2017 08:45 przez MaddDogg w kategorii GTAV

0 komentarzy Aktualizacja Import/Eksport już dostępna w GTA Online!

Dołączona grafika


Rozwiń skrzydła swojej przestępczej działalności, dominując w handlu kradzionymi luksusowymi pojazdami w Los Santos z aktualizacją GTA Online: Import/Eksport, która idzie śladami wielkich interesów wprowadzonych w więcej zbrodni i finansów. W Import/Eksport prezesi i ich organizacje ubrudzą sobie rączki, bo będą kraść i sprzedawać „znalezione” luksusowe auta w misjach dostawy pojazdów, a biura dostaną rozszerzenie w postaci garażu mieszczącego do 60 pojazdów. Oprócz tego udostępnione zostają rzadkie, niepowtarzalne i wysoce nielegalne pojazdy specjalne, które w wybuchowy sposób pomogą Waszym organizacjom.Rozszerzona została nielegalna oferta SecuroServ dostępna na komputerze w biurze. Teraz można nabyć też magazyny pojazdów, aby przechowywać, modyfikować i sprzedawać znalezione w Los Santos i hrabstwie Blaine auta. Członkowie organizacji zostaną powiadomieni, gdy pojawi się dogodna okazja: kuszący Turismo R bez nadzoru; luksusowe auto, do którego klucze trzeba wykraść ochroniarzom na przyjęciu lub złożone przedsięwzięcie wiążące się z kradzieżą policyjnego śmigłowca i wykorzystaniem pokładowego skanera do odszukania danego pojazdu.

Dołączona grafika


Do przeprowadzenia tych operacji wykorzystacie wszystkie dostępne możliwości, w tym zdolności i pojazdy prezesa. Kupcy nie zechcą przyjąć uszkodzonego towaru, a im sprawniejsza ucieczka, tym mniejsza opłata za naprawy. Skorzystajcie z limuzyny z wieżyczką lub Buzzarda dla osłony i sięgnijcie po przekupstwo, aby pozbyć się policji lub ukrycia organizacji, aby chwilowo zniknąć z radaru. I mierzcie wysoko – wsparcie Cargoboba pomaga w szybkich ucieczkach i dostawach. Na nowy asortyment czeka już cały zastęp kupców. Dzięki sieci Ad-Hawk Autos w swoim magazynie pojazdów nawiążecie kontakt z nabywcami, do których dostarczycie towar. Prywatni kupcy nie mają wielkich wymagań i szukają aut w specyfikacji fabrycznej, ale jeśli chcecie zwiększyć zyski, to spróbujcie trafić w gust przedstawicieli salonów samochodowych bądź dealerów, którzy dodatkowo dopłacą za odpowiednio zmodyfikowane auta.

Dołączona grafika


Zarządzajcie swoimi działaniami eksportowymi i rozważnie oceniajcie ryzyko. Jednorazowo można dostarczyć do czterech pojazdów, ale należy uważać na wrogie organizacje i kluby motocyklowe. Upewnijcie się, że wasza drużyna jest dobrze przygotowana do swojego zadania. Pozyskiwanie kolejnych pojazdów odblokuje misje na pojazd specjalny, czyli kooperacyjne działania, podczas których organizacja angażuje się w dynamiczne starcia w pojazdach. Ukończenie misji na pojazd specjalny udostępnia zniżki od SecuroServ na zakup własnych pojazdów specjalnych, które będą przechowywane na najniższym poziomie magazynu pojazdów, a ich nabycie uaktywni specjalne zadania VIP-a. To wyjątkowe i zróżnicowane środki transportu: od opancerzonych i uzbrojonych po amfibijne i latające.

Oprócz 8 nowych pojazdów specjalnych możecie sięgnąć po dwa nowe superauta: Pegassi Tempestę i Ocelota Penetratora, a także dwa nowe pojazdy, które da się zmodyfikować u Benny'ego: niestandardowy Principe Diabolus i niestandardowy Annis Elegy Retro. Właściciele biurowych garaży mogą zmieniać ich wystrój oraz dobudować własny warsztat, który pozwala na miejscu zmodyfikować i podrasować pojazdy.

Pojazdy specjalne:
 • BF Buggy Ramp
 • JoBuilt Phantom Wedge
 • Karin Technical Aqua
 • Nagasaki Blazer Aqua
 • opancerzony Brute Boxville
 • MLT Wastelander
 • Imponte Ruiner 2000
 • Coil Voltic Rocket
Pojazdy:
 • Principe Diabolus i niestandardowy Diabolus
 • niestandardowy Annis Elegy Retro
 • Pegassi Tempesta
 • Ocelot Penetrator
Nieruchomości
 • Magazyny pojazdów
 • Garaże biurowe

Dołączona grafika


Nowy tryb adwersarza: Wojna o teren
Dwie drużyny sięgają po szybkie wozy i walczą o teren. Aby oznaczyć pole swoim kolorem, trzeba nad nim przejechać, a na mapie strategicznie rozmieszczone są rakiety.

Zmiana wyglądu postaci
Nowe ciuchy, tatuaże, włosy, samochód, znajomi – ale wciąż odczuwacie nieznośny dyskomfort. Teraz dzięki aktualizacji Import/Eksport będziecie mogli dowolnie zmienić wygląd swojej postaci…

Dołączona grafika


Import/Eksport wprowadza też rekwizyty w trybie reżyserskim w edytorze Rockstar oraz funkcję wspólnej gry na PS4, która pozwala graczom z tej platformy na wspólne dołączanie do sesji GTA Online.
Aby wszystkie organizacje działały jak naoliwione maszyny, udostępniono trwające do 19 grudnia strategiczne zniżki na kuloodporne opony, opancerzenie aut, pancerze i amunicję. Zapraszamy też do latania z biurowego lądowiska śmigłowcami SuperVolito, które są teraz tańsze o 25% i korzystania z podwójnych premii GTA$ i RP za granie w tryb Wojna o teren, w którym drużyny walczą w pojazdach o przejęcie jak największego obszaru.


Źródło: RockstarGames Newsire

Napisany gru 13 2016 20:59 przez Szybki w kategorii GTA V

0 komentarzy Halloweenowe atrakcje w GTA Online, premie rocznicowe, nowe pojazdy...

Dołączona grafika


Już dziś wyruszcie na ulice nowym motocyklem Pegassi Vortex. Od piątku możecie świętować możecie halloweenowy weekend w GTA Online, podczas którego zadebiutują m.in. nowy przerażający motocykl LCC Sanctus oraz krwawy tryb adwersarza. Z okazji trzeciej rocznicy GTA Online, do 7 listopada będziecie mogli korzystać ze zniżek na zawartość ze wszystkich aktualizacji jakie się do tej pory ukazały oraz okazji do zarobienia dodatkowej gotówki.

Już w ten piątek (28.10.2016r): Nowy motocykl Sanctus, tryb Zagubieni Kontra Potępieni...
Sanctus ze swoją trupią stylistyką każdemu potrafi napędzić stracha, szczególnie podczas nocnych przejażdżek. Z kolei nowy tryb Zagubieni Kontra Potępieni to klasyczna bitwa między siłami dobra i zła: diabelskie hordy ścierają się z anielskimi zastępami. Walkę komplikuje cykl dnia i nocy, który zmienia się co 60 sekund i wpływa na siłę walczących: w nocy to diabły mają lepszy pancerz, więcej zdrowia i lepsze uzbrojenie, a za dnia podobną przewagę zyskują anioły. Dostępne będą też klasyczne halloweenowe pojazdy GTA Online oraz specjalne premie wydarzenia weekendowego. Więcej informacji już w ten piątek.

Świętowanie trzech lat GTA Online: Premia 250 000 GTA$ i 30% zniżki na wybrane elementy aktualizacji Karkołomne Wyczyny, Brudny szmal i Lowridery itd.
Aby uczcić trzy lata istnienia GTA Online, wszystkich, którzy zalogują się do gry na PlayStation 4, Xbox One lub PC do poniedziałku 31 października, nagrodzeni zostaną premią 250 000 GTA$. Kwota zostanie przelana na rachunki bankowy do 4 listopada. Oferowane będą także 30% zniżki na przeróżne pojazdy, uzbrojenie i nie tylko – w tym najpopularniejszą zawartość ze wszystkich aktualizacji do GTA Online, które ukazały się od premiery Pakietu plażowego obiboka w 2013 roku, np.niesamowicie potężne ciężkie strzelby, Zentorno, T20 i nie tylko. Tymczasowo zniesione są też wszelkie wymagania, więc każdy będzie mógł sięgnąć po dowolny asortyment. Oferta trwa do poniedziałku 7 listopada.

Dołączona grafika


Wyścig premium: Życie Nocne (25-31.10)
Do poniedziałku 31 października w centrum Los Santos, gdzie odbywać się będzie nowy bezkontaktowy Wyścig premium „Życie nocne” dla motocykli. Jak zwykle wszyscy uczestnicy dostaną potrójną premię RP, a trzej najlepsi kierowcy zgarną poważne nagrody pieniężne.

Źródło: Rockstar Newswire

Napisany paź 25 2016 19:27 przez Szybki w kategorii GTA V