Jump to content


TLAD: Tryby Multiplayer

Ogólne

  • You cannot reply to this topic
No replies to this topic

#1 ViruS

    Pilot bombowca.

  • Użytkownicy
  • 74 posts

Posted 13 December 2011 - 19:11

Race

Dołączona grafika

Znany wszystkim tryb race. W TLAD został on bardzo rozbudowany. Zostały dodane nowe motocykle, bronie, którymi możemy się posługiwać podczas wyścigów ale oczywiście cel jest ten sam... Pierwszy na mecie wygrywa!


Deathmatch

Dołączona grafika

Klasyczny DM, tryb praktycznie niczym się nie różni od zwykłego DM w GTA IV. Zostały tylko dodane nowe bronie jak: granatnik, spawn-off shotgun, bomba.


Team Deathmatch

Dołączona grafika

Podobnie jak w DM mamy do dyspozycji nowe bronie, jednak cel jest ten sam co w oryginale. Drużyna, która zgromadzi najwiekszą ilość gotówki pod koniec rundy - WYGRYWA!


Freemode

Dołączona grafika

Tutaj panuje "wolna ameryka" każdy robi to co chce i to co mu się żywnie podoba.


Chopper vs. Chopper

Dołączona grafika

Bardzo ciekawy tryb, bardzo podobny do "Lone Wolf Biker"(opisany niżej) z tą różnicą, że osoba, która chce nas zabić lata annihilatorem! Zadaniem pilota helikoptera jest oczywiście zabicie motocyklisty, a cel kierowcy motoru jest zaliczać poszczególne checkpointy rozmieszczone w mieście.


Lone Wolf Biker

Dołączona grafika

Sposród graczy zostaje wybrany "wolf biker", który ma za zadanie przejezdzać przez kolejne checkpointy w mieście, a reszta graczy ma za zadanie zabicie go! Osoba, która go zabije przejmuje jego role. Osoba, która najdluższej utrzyma się przy życiu będac "wolf bikerem" wygrywa.


Club Business

Dołączona grafika

Tryb bardzo zbliżony do Team Mafiya Work (GTA IV) z tą różnicą, że sposród 8osobowego gangu losowo zostaje wybrany lider, on otrzymuje telefon z zadaniami, które musi gang wykonać. Lider, który wykona zadanie otrzymuje kase (osoby z gangu, które są w pobliżu także dostaja pieniądze). Pamiętaj, że przeciwny gang będzie starał Ci się utrudniać zadanie!


Witness Protection

Dołączona grafika

Są 2 drużyny: Policja oraz gang motocyklistów. W drużynie policjantów jeden prowadzi autobus ze świadkami, a reszta go eskortuje. Zadaniem policjantów jest odstawienie świadków w 3 rózne check pointy. Zadaniem gangu oczywiście jest powstrzymanie policjantów i zabicie wszystkich świadków.


Own the City

Dołączona grafika

Wojny gangów, zadaniem każdego gangu jest przejmowanie kolejnych dzielnić. Aby przejąć daną dzielnice musisz zabic wszystkie osoby pilnujące jej! Po zabiciu wszystkich ochroniarzy dzielnica zostaje przyłączona do twojej.1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users