Skocz do zawartości


Tryb gry - Mission

Multiplayer tryby gtaiv

1 odpowiedź w tym temacie

#1 ViruS

    Pilot bombowca.

  • Użytkownicy
  • 74 postów

Napisano 30 październik 2011 - 20:26

Tryb Mission, to tryb dla osób, które lubią grać co-operatywnie. Mamy do dyspozycji trzy różne misje każda z nich o zróżnicowanym poziomie trudności (łatwy,średni,trudny). Oczywiście każdy z tych trybów wymaga od nas sprawnego posługiwania się bronią B).
Pojemność serwerów: 2-4 graczy.

1. Bomb da Base II

Naszym pierwszym celem jest przejęcie opancerzonego konwoju - często chronionego przez sporą ilość ochroniarzy. Każda śmierć przynosi nam 100$. Kiedy ich już zabijemy, musimy zmusić pojazd do zatrzymania się. Kiedy już to zrobimy bierzemy ich pojazd i kierujemy się w kierunku doków. Tam czeka na nas z zadaniem Kenny Petrovic, który przekazuje nam w nasze ręce luksusowy 4 osobowy helikopter. Musimy dolecieć do statku, i wybić wszystkich gangsterów. Do podłożenia mamy dwie bomby. Jak już uzbroimy ładunki pod pokładem i w sterowni, mamy kilka sekund na opuszczenie statku (warto wskoczyć do wody.) Jak już wszyscy opuszczą machinę - wybucha statek i w ten o to sposób misja została zaliczona.

Dołączona grafika

Rys. 1 - Musimy odbić chronioną ciężarówkę. Nie musimy się śpieszyć - i tak ich dorwiemy.


2. Hangman’s N.O.O.S.E

Hangman N.O.O.S.E - to mój ulubiony tryb. Nasze zmagania zaczynamy na lotnisku, jednak zaraz po spawnie szybko zostajemy otoczeni przez policję. Mamy dużo czasu ale posiłki przybywają w coraz większych oddziałach dlatego warto się pośpieszyć. Musimy wyczyścić teren tak by Petrovic mógł swobodnie wyjść ze swego pojazdu, bowiem policja ma cel go schwytać a nawet zabić. Naszym zadaniem jest oczywiście przetransportowanie go w bezpieczne dla niego miejsce. Możemy tam dotrzeć na dwa sposoby: pojazdem bądź helikopterem. Wszystko zależy od naszego prywatnego czasu. Czas podróży autem wynosi 7 minut, helikopterem zrobimy to 3 razy szybciej.
Dołączona grafika

Rys. 2 - ten tryb dedykowany jest specjalnie dla osób, które nie trawią policji.


3. Deal Breaker

Nasze zmagania zaczynamy w sympatycznym garażu. Do dyspozycji mamy dwa pojazdy, którym musimy udać się na teren fantastycznych platform koło terenów rafinerii. Jak już tam się znajdziemy, musimy nie dopuścić do sytuacji by ktoś uszedł z życiem - bowiem, jeżeli nie dogonimy osób, które uciekną z terenu budowy na jaw wyjdzie informacja iż akcją kierował Kenny Pertrovic.

Dołączona grafika
Rys. 3 - Jeżeli uwiniesz się w 7 minut, zdobędziesz kolejne osiągnięcie.


Użytkownik YoMen edytował ten post 31 październik 2011 - 16:13


#2 RootKiller

    Huge Clucker

  • Użytkownicy
  • 204 postów

Napisano 01 listopad 2011 - 02:39

Bardzo fajny tryb a'la coop, na prawdę jeden który spodobał mi się najbardziej. Polecam grać na tym trybie!

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych