Skocz do zawartości


Rangi gracza

Multiplayer Rangi R* GTA IV

  • Nie możesz odpowiedzieć
Brak odpowiedzi do tego tematu

#1 XenoN

    GTA V Fan

  • Zarząd
  • 581 postów

Napisano 30 październik 2011 - 23:22

Rangi Multiplayer - to świetny pomysł, który sprezentował nam R* w swoim dziele Grand Theft Auto. Ogólnie, ma na celu wyróznienie grona stałych graczy, nolifów, którzy nad ich nabiciem spędzili naprawdę spoooooro czasu. Rangi otrzymujemy w zakładce Ranked Match. Za każdy mecz otrzymujemy określoną sumę, która kumulowana jest na naszym wirtualnym koncie. Oczywiście im więcej pieniędzy - tym wyższa ranga!

Rangi Multiplayer:
Rys. 1 - Dzięki rangom zdobędziesz respekt graczy i nowe ciuchy.


Co dają nam rangi?

Dzięki systemowi rang, jesteśmy w stanie uzależnić się od gry - bowiem, z każdą kolejną rangą otrzymujemy nowe skiny i dodatki do nich. Nasza śmierć kosztuje więcej a wśród graczy budzimy respekt.Rys. 2 - Hangman N.O.S.E. to najlepszy tryb do podbicia naszego salda wirtualnej gotówki.


Skoro mówimy już o samych rangach warto też doradzić wam - jak najszybciej nabić sporą sumę na koncie.
Jeżeli mamy wprawną rękę - możemy szybko dorobić się na trybach typu teamdetmatch (jeśli jesteśmy w dobrym teamie) jednakże jeszcze prostszym sposobem są tryby misji - Dzięki trybowi Hangman N.O.S.E. - jesteśmy w stanie w ciągu 3 minutek uzbierać 7 tysięcy!. Od czasu do czasu warto jednakże urozmaicić sobie grę trybami Deal Breaker no i w końcu Bomb Da Base II


Dołączona grafika Dołączona grafika


XB LIVE: GTAVpl, PSN: GTAVpl,
GFWL: GTAMpl/GTAVpl


Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych