←  [MTA] Reklamy serwerów

Grand Theft Auto & Multiplayers

»

|Reklama| Polaris-RPG

- zdjęcie Persiaczek 09 cze 2018

Polaris-RPG!
Wstęp


Witamy, serdecznie chciałbym was zaprosić na serwer Polaris-RPG jest to serwer postawiony na OGRPG pys 3.0 ale nie bójcie się jest dobrze przerobiony posiadamy system dobrych markerów których zobaczycie na ss + posiadamy all mk 1 ,2, 3 oraz gz 4x4 odbugowane na naszym serwerze odbędzie się rekrutacje na liderów frakcj oraz supporta serwera wszystko na forum!


Rozgrywka


Rozgrywka odbędzie się w SanFierro jest to dobre miejsce na rozpoczęcie rozgrywki po jakimś czasie będzie rozgrywka po całym San AndreasAdministracjaAdministracja u nas jest +16 nie ma żadnej osoby która jest poniżej 14 na serwerze w administracji nie będzie żadnej faworki nie tolerujemy tego administracja jeśli poprosisz to serdecznie oprowadzimy ciebie po naszym serwerze!Screeny z serwera


Wygląd marker


https://imgur.com/a/w5Q3cDS


Pozostałe Screeny


https://imgur.com/a/LWgSN5C


https://imgur.com/a/Ibgv5m0


https://imgur.com/a/D6cuHSoInformacje!


Nazwa serwera: Polaris RPG - Polski Serwer RPG!(Dobrana Gospodarka!) @ ServerProject.eu

Adres IP: mtasa://193.70.126.136:20364

Sloty: 30

Gamemode: OGRPG

Forum: zostanie otworzone (jtr o 14)


Team Speak 3: Jtr o godz 12 zostanie otwarty!

Odpowiedz

- zdjęcie PerSkY 05 sie 2018

XDD co to ma być za reklama?

Brak grafiki, loga który reprezentuje serwer
Brak żadnej interpunkcji, a składnia zdań to tragedia.
Jtr? Co to ma być? Jakiś chat z naszej klasy, że sobie skrótami piszecie? Żałosne i szczeniackie podejście.
Oraz skrypty i gamemode z neta.

Patrzę na twoją historię zapowiedzi i się załamałem. Zapowiedzialeś już 5 projektów, które na pewno w ogóle nie wystartowały, bazujesz na OGRPG i ultra zarobkach, a twoim jedynym osiągnięciem było wgranie tego na serwer. Na dodatek 30 slotów, a w innych projektach było 20, śmieszne. Nie jesteś odpowiednią osobą do robienia serwerów, po prostu się do tego nie nadajesz.

Oceniam 0/10, kolejny pseudol, który upadnie po dwóch tygodniach.
Użytkownik PerSkY edytował ten post 05 sierpień 2018 - 17:53
Odpowiedz

- zdjęcie Lajton 05 sie 2018

Kradziony wygląd markerów , po screenach widać że mapa kradziona , skrótami takimi jak "jtr" to możesz sobie na serwerach w minecrafcie pisać , pseudol który prawdopodobnie nie przeżyje więcej niż tydzień , serwer na poziomie "reklam" noxta za 20zł psc i mówienie o pospolitym pseudolu że jest "autorski" oraz "innowacyjny"
no k**** szacunku jebane ulane psy #JUK s********y które robią takie "serwery" , coś takiego powinno być karalne. Więc redukuj ulana kurwo , a c*** dupce ci matke.
Odpowiedz

- zdjęcie Persiaczek 15 sie 2018

Lajton, jeżeli masz dzieciaku, wyzywać, obrażać itp to zapraszam cię drogi kolego na ts jeżeli masz wyzywać widać że wychowany jesteś przez, patologiczną rodzinę nie wychowany dzieciaku 13 letni.
Odpowiedz