Skocz do zawartości


Nasze Serwery

GTA IV

GTA V


Partnerzy

Polecamy

4 komentarzy Kolejne przygody w świecie finansów i zbrodni już 7 czerwca w GTA Online

Dołączona grafika


Już za niepełne 2-tygodnie (7 czerwca) otrzymamy od deweloperów kolejną aktualizację do GTA Online, którą jest to pierwsza z zapowiadanych na ten rok większych aktualizacji dla gry. Dalsze przygody finansów i zbrodni kontynuuje misje gracza do stania się niezwyciężoną kryminalną szychą Los Santos i hrabstwa Blaine w jednym z największych i najgłębszych aktualizacji jakie dotychczas wyszły.

Dołączona grafika

(Pegassi Reaper, jeden z nowych pojazdów godny swojego status elity)


Gigantyczny skok w górę na drabinie korporacyjnej w następstwie doświadczeń jako VIP z szefowie i inni przestępcy, aktualizacja finansów i zbrodni daje graczom okazję poszerzenia horyzontów własnych organizacji i stania się szefem własnego przedsiębiorstwa kryminalnego. Najnowsza aktualizacja daje nam możliwość nabyć biuro w wieżowcu i specjalnych hurtowni w celu rozpoczęcia kupno i sprzedaży szerokiej gamy kontrabandy w różnych częściach miasta, w miedzy czasie walcząc z policją i resztą południowego przestępczego San Andreas o dostęp do najrzadszych przedmiotów i zwiększenia zysków.

Dołączona grafika

(Współpracownicy odzyskują specjalny ładunek w misjach kupna, zorganizowany przez szefa)


Dodatkowo aktualizacja finansów i zbrodni dodaje wiele nowych rozgrywek oraz szereg specjalnych nowych pojazdów, ekscytujących nowych funkcji i wiele więcej. Więcej szczegółów, w tym oficjalny trailer, zostaną opublikowane w najbliższym tygodniu.

//Aktualizacja 02.06.2016r:
No i mamy trailer :)

Napisany maj 27 2016 17:18 przez Szybki w kategorii GTA V

1 komentarzy Nowy tryb adwersarza - "Krok po kroku" wraz z pojazdem Vapid Minivan już dostępne w GTA Online

Dołączona grafika


Wskoczcie do intensywnego i wybuchowego pojedynku o teren w nowym drużynowym trybie adwersarza Krok po kroku, który został udostępniony w GTA Online na PlayStation 4, Xbox One i PC. Bezpośrednio z ekranu wczytywania GTA V można uruchomić listę gier z podwójnymi premiami GTA$ i RP, które są częścią atrakcji dostępnych w tym tygodniu w GTA Online. Znajdują się w niej dwie akcje "Krok po kroku" rozgrywające się na boisku i torze wyścigowym. Dodatkowo do oferty Benny's Original Motor Works trafił także Vapid Minivan. Podjedźcie do warsztatu przy Strawberry swoją gotową do rozwałki furgonetką i przeróbcie ją nie do poznania, aby na następnym zlocie motoryzacyjnym wszyscy nie mogli się na nią napatrzeć.


Dołączona grafika

Napisany kwi 12 2016 18:50 przez Szybki w kategorii GTA V

0 komentarzy Lowridery: Podrasowane klasyki dostępne już w GTA Online

Dołączona grafika


Już dziś możecie rozszerzyć swoją kolekcję lowriderów o nowe auta od Benny’s Original Motor Works, które zostają udostępnione jako część dodatku Lowridery: Podrasowane klasyki na PlayStation 4, Xbox One i PC. Sprawdźcie dwa nowe modyfikowalne auta muscle: Vapida Slamvana i Dundreary Virgo Classic. A to nie wszystko, bo Benny odświeża też klasycznego Willarda Faction i oferuje nowy styl ulepszeń, który pozwoli Wam patrzeć na wszystkich z góry!

Nieważne, czy wolicie siłę rażenia, czy szybkostrzelność – w Ammu-Nation znajdziecie wszystko, czego Wam trzeba. Karabin kompaktowy jest idealny do strzelania w ruchu, a zalet dubeltówki nie trzeba chyba wymieniać – dwie lufy oznaczają dwa razy większą sieczkę.

Uzupełnijcie swoją garderobę dzięki całemu zestawowi nowych elementów odzieży, które będą idealne na następny zlot samochodowy. Dostępne jest wszystko, od strojów lowriderowych do ubiorów roboczych. Aby być na bieżąco z najświeższymi trendami, możecie sięgnąć też po szesnaście nowych wzorów tatuaży i po trzy świeżutkie fryzury dla każdej z płci.

Do gry trafia nowy tryb adwesarza Sumo, rozwalajcie i obijajcie konkurencję, w którym trzeba współpracować z drużyną lub działać samodzielnie, aby wyrzucić rywali poza arenę. Rozmiar, szybkość czy zwrotność – wybierz pojazd, który najbardziej pasuje do twojego stylu gry. Wygrywa ten, kto dotrwa do końca rundy i nie da się wypchnąć z areny.Dołączona grafika Dołączona grafika


A na końcu filmik! ;)Źródło: Rockstar Newswire

Napisany mar 15 2016 19:21 przez Szybki w kategorii GTA V

0 komentarzy Nowy tryb adwersarza w GTA Online: Polowanie na Rhino

Dołączona grafika


Nowy tryb adwersarza Polowanie na Rhino - jest już dostępny na konsoli nowej generacji oraz PC! To bitwa pomiędzy szybką chmarą, a nielicznymi ciężkimi sprzętami. Uzbrojeni w bomby przylepne łowcy w łazikach i innych pojazdach mają za zadanie wyeliminować jeden lub dwa czołgi Rhino, czyli najtwardszą zwierzynę, jaką można znaleźć w południowym San Andreas. Czołgiści muszą skorzystać ze swojej wytrzymałości i siły ognia, aby przetrwać skierowaną w ich stronę nawałnicę bomb.

Ten tryb adwersarza można rozegrać w trzech różnych miejscach, uruchamiając go za pomocą sekcji trybów adwersarza w menu pauzy GTA Online, bądź za pośrednictwem listy gier wydarzenia, naciskając odpowiedni przycisk na ekranie wczytywania GTA V.
Napisany lut 26 2016 18:05 przez Szybki w kategorii GTA V

0 komentarzy Grand Theft Auto Online: Zostań moją walentynką

Dołączona grafika


Jak co roku Rockstar zaprasza do uczczenia walentynek w Los Santos, tym razem postanowili publikować pakiet aktualizacji nazwany - Grand Theft Auto Online: Zostań moją walentynką, który dostępny jest na PC, PlayStation 4 i Xbox One. Aktualizacja wprowadza zaktualizowany model Albany Roosevelta, nowe ubrania i akcesoria, a także całą masę innych elementów z poprzedniej aktualizacji walentynkowej.

Nowy pojazd: Albany Roosevelt Valor
Ten zaktualizowany model klasycznego Roosevelta ma większe osiągi i zestaw emocjonujących modyfikacji, które można zamontować w Los Santos Customs. Oryginalny Albany Roosevelt także wraca do gry, jeśli ktoś ma ochotę na nieco starszy model.

Nowa odzież
W sekcjach odzieży męskiej i damskiej w różnych sklepach dodano nowe elementy ubioru, w tym nowe garnitury, kamizelki, sukienki, gorsety, bokserki, pończochy i nie tylko. Do asortymentu powróciła także zawartość zeszłorocznego dodatku z okazji walentynek, w tym Gusenberg w Ammu-Nation.

Do grobowej deski
Co moje, jest twoje, a co twoje - moje, szczególnie w przeznaczonym dla par trybie adwersarza Do grobowej deski, który pojawi się już w ten piątek.

Napisany lut 10 2016 18:27 przez Szybki w kategorii GTA V