Skocz do zawartości

Nasze Serwery

GTA IV

GTA V


Partnerzy

Polecamy

0 komentarzy Grand Theft Auto Online: Zostań moją walentynką

Dołączona grafika


Jak co roku Rockstar zaprasza do uczczenia walentynek w Los Santos, tym razem postanowili publikować pakiet aktualizacji nazwany - Grand Theft Auto Online: Zostań moją walentynką, który dostępny jest na PC, PlayStation 4 i Xbox One. Aktualizacja wprowadza zaktualizowany model Albany Roosevelta, nowe ubrania i akcesoria, a także całą masę innych elementów z poprzedniej aktualizacji walentynkowej.

Nowy pojazd: Albany Roosevelt Valor
Ten zaktualizowany model klasycznego Roosevelta ma większe osiągi i zestaw emocjonujących modyfikacji, które można zamontować w Los Santos Customs. Oryginalny Albany Roosevelt także wraca do gry, jeśli ktoś ma ochotę na nieco starszy model.

Nowa odzież
W sekcjach odzieży męskiej i damskiej w różnych sklepach dodano nowe elementy ubioru, w tym nowe garnitury, kamizelki, sukienki, gorsety, bokserki, pończochy i nie tylko. Do asortymentu powróciła także zawartość zeszłorocznego dodatku z okazji walentynek, w tym Gusenberg w Ammu-Nation.

Do grobowej deski
Co moje, jest twoje, a co twoje - moje, szczególnie w przeznaczonym dla par trybie adwersarza Do grobowej deski, który pojawi się już w ten piątek.

Napisany lut 10 2016 17:27 przez Szybki w kategorii GTA V

3 komentarzy Nowa aktualizacja do GTA Online wprowadza tryb Strefa Rzutu (Drop Zone)

Dołączona grafika


Dziś do Los Santos nadjechała nowa aktualizacja. Wprowadza ona między innymi nowy tryb adwersarza zwany jako Strefa Zrzutu (Drop Zone), w którym drużyny spadochroniarzy skaczą z Cargobobów, a następnie starają się jak najszybciej dolecieć do ziemi i przejąć panowanie nad terenem. Nowy tryb przeznaczony jest dla maksymalnie czterech drużyn i szesnastu graczy co dodaje rozrywce niesamowitego szybkiego, chaotycznego i obfitego w niespodziewane zwroty akcje. Pierwsza drużyna, która przez łącznie 2 minuty utrzyma wyznaczoną strefę, wygrywa. Wprowadzano pięć map (Pillbox Hill, Richman College, Elysian Island, alei parku Mirro, Sisyphus Theater) dla Strefy zrzutu, a każda z nich ma inne ukształtowanie, więc wymaga indywidualnego podejścia.

Poza tym do asortymentu Benny'ego dodane zostały nowe wersje pojazdów takich jak Sultan i Banshee. Po przeprowadzeniu modyfikacji, auta te będą mogły konkurować nawet z takimi supersamochodami jak Zentorno czy T20. Aktualizacja waży około 500mb i już dzisiaj dostępna jest na Xbox One, PlayStation 4 oraz PC.


Dołączona grafikaDołączona grafika

Napisany sty 28 2016 17:28 przez BlacK w kategorii GTA V

4 komentarzy Multi Theft Auto 1.5.2

Dołączona grafika


Do Polski powoli nadchodzi odwilż, a już dzisiaj deweloperzy Multi Theft Auto opublikowali najnowszą wersję silnika oznaczony numeracją 1.5.2. Ta aktualizacja powinna być interesująca dla hostingów opartych na Linux, ponieważ dodano kilka dodatkowych bibliotek dla lepszej kompatybilności ze starszymi dystrybucjami. Dodatkowo poprawiono problem związany z streamingiem desynchornizacji pojazdów i niektórych problemów przy ponownym połączenia podczas pobierania plików z zewnętrznego serwera WWW.

Ale również: Szczegółową listę zmian znajdziemy na: Pobierz:
MTA:SA 1.5.2 - Windows Klient/Serwer
MTA:SA 1.5.2 - Linux Serwer
Napisany sty 24 2016 18:39 przez Szybki w kategorii MTASA

2 komentarzy Aktualizacja - Wesołych Świąt 2015 w GTA Online!

Dołączona grafika


Święta już tuż za rogiem, lecz niestety pogoda w tym roku płata nam figle. Developerzy Rockstar jak co roku udostępniali aktualizację powiązaną z nadchodzącymi świętami m.in. odzież świąteczna, maski, śnieg. W tym roku oprócz starych aktualizacji w czasie Świąt na wszystkich platformach będzie można również zdobyć prezenty specjalne, m.in. szansę na udział w bitwie na śnieżki podczas rzadkich w Los Santos opadów śniegu, a także tryby-niespodzianki, które rozszerzą i tak już ogromną pulę trybów adwersarza na PS4, Xbox One i PC. Dodatkowo tylko na PlayStation 4, Xbox One i PC dostępna będzie cała gama świątecznych nowych strojów i akcesoriów, w tym:
  • Nowe stroje mikołaja i kolekcja przytulnych piżam
  • Maski Mikołaja i Mikołajowej, wrednych elfów, Szurniętego ciastka, Świątecznego zapaśnika i inne
  • Trzy świąteczne klaksony samochodowe
  • Choinki na Legion Square i we wszystkich kupionych mieszkaniach, domach na palach, jachtach
Wyzwanie SNAPMATIC #FestiveSurprise2015
Zaprezentujcie do 5 stycznia 2016 r. w Social Club swoje najlepsze świąteczne zdjęcia Snapmatic, aby zgarnąć jedną z pięciu nagród w wysokości miliona GTA$ oraz wyróżnienie w Newswire. Aby wziąć udział w konkursie, należy oznaczyć zdjęcia w Social Club tagiem #FestiveSurprise2015. - Zasady

Świąteczna transmisja GTA Online
Zajrzyjcie jutro 22.12 o godz. 17.00 ET (23:00 czasu polskiego) do serwisów Twitch bądź YouTube Gaming, aby zobaczyć drugą doroczną świąteczną transmisję z GTA Online z udziałem gości specjalnych.
Napisany gru 21 2015 18:16 przez Szybki w kategorii GTA V

1 komentarzy GTA: Liberty City Stories trafi na urządzenia mobilne? [Aktualizacja – gra dostępna na iOS]

Dołączona grafika


Jeśli w jakiś sposób pominęliście Grand Theft Auto: Liberty City Stories to być może mam dla Was dobrą informację. W bazie danych PEGI, zajmującej się klasyfikacją wiekową gier znalazła się właśnie ta odsłona, podpięta pod urządzenia mobilne. Informacja ta szybko została usunięta ze strony, jednak nic w internecie nie znika. Czyżbyśmy więc ponownie otrzymali możliwość zwiedzania miasta, które nigdy nie śpi?

Dołączona grafika


Nie byłoby w tym w sumie nic dziwnego, już 4 lata temu na urządzenia oparte o system Android i iOS trafiło GTA 3, a później jego los podzieliły GTA Vice City i San Andreas. Wszystkie te części zostały bardzo pozytywnie przyjęte przez fanów i nic dziwnego, że gracze chcą więcej. Jako iż GTA IV to już gra o znacznie większych wymaganiach sprzętowych próba przeniesienia gier pełniących funkcję prequelów GTA 3 i Vice City ma jak największy sens. Również i okres premiery by się zgadzał – każda z poprzednich odsłon mobilnych premierę miała właśnie w okresie świątecznym. Na potwierdzenie tej informacji Rockstar ma jednak mało czasu, bowiem sklep AppStore zostanie zamknięty na przyjmowanie nowych gier 22 grudnia.

Czekacie?

AKTUALIZACJA

Gra trafiła dziś do sprzedaży w sklepie AppStore i kosztuje 6,99 Euro (około 30zł). Nie znamy daty premiery wersji na urządzenia oparte o system Android. Mobilna wersja Liberty City Stories otrzyma wyższe tekstury, realistyczne oświetlenie i cienie, a także rozszerzony zostanie dystans rysowania. Na iPhone 6s, iPhone 6s Plus i iPad Pro możliwe będzie uruchomienie gry w 60 klatkach na sekundę. Otrzymaliśmy również zwiastun prezentujący mobilną wersję gry.Źródło: Twitter

Napisany gru 12 2015 19:21 przez BlacK w kategorii Liberty City Stories