Skocz do zawartości

Nasze Serwery

GTA IV

GTA V


Partnerzy

Polecamy

2 komentarzy GTA Online aktualizacja "Szefowie i inni przestępcy" już w przyszłym tygodniu

Dołączona grafika


Rockstar w ostatnich dniach nie próżnuje, wydaje aktualizacje jedną za drugą, być może jest to jest związane z ostatnim działaniem jakie podjęło Take-Two dla nieoficjalnego multiplayera. Mimo wszystko już za tydzień będziemy mogli wcielić się VIP'a własnej organizacji przestępczej w najnowszym dodatku do Grand Theft Auto Online o nazwie „Szefowie i inni przestępcy”. Zawiera on nowe tryby rozgrywki i luksusowe udogodnienia, a także modyfikowalne apartamenty - domy na palach w Vinewood Hills, ekstrawagancki superjacht z załogą i możliwością modyfikacji.

VIP-owie, którzy przewodzą własnym organizacjom, otrzymają dostęp do nowych kooperacyjnych akcji, wyzwań i umiejętności specjalnych w trybie swobodnej rozrywki. Otrzymamy możliwość zatrudnia i zwalniania innych graczy, którzy będą nas ochraniać. Ochroniarze otrzymają regularne wypłaty i specjalne korzyści z tytułu pracy dla VIP-a, np. premie do RP, zdrowia i statystyk za przebywanie w pobliżu swojego szefa. Organizacje mogą rywalizować w trybie swobodnym, grając w nowe misje, które wykorzystują w pełni opcje obronne dla VIP-ów, w tym opancerzone wersje pojazdów, limuzynę z wieżyczką i obronę przeciwlotniczą superjachtu. Jacht zawiera także zestaw pojazdów w postaci nowego helikoptera SuperVolito Carbon oraz osobistych pojazdów wodnych.

(Zwiastun dodatku - Szefowie i inni przestępcy)


Niektóre wydarzenia trybu swobodnego (m.in. Król na zamku i Ruchomy cel) zostaną automatycznie zmodyfikowane gdy rozgrywać je będą organizacje. W nowym trybie adwersarza - ewakuacja, drużyna ochroniarzy musi odszukać i ewakuować szefa z rozbitego odrzutowca, zanim znajdzie i zamorduje go drużyna przeciwników.

Dodatek „Szefowie i inni przestępcy” wprowadza także nowe luksusowe środki transportu i ochrony osobistej – nowe uzbrojenie, pojazdy i wiele innych. Aktualizacja trafi na PlayStation 4, Xbox One i PC już 15 grudnia.

Źródło: Rockstar Newswire

Napisany gru 10 2015 20:47 przez Szybki w kategorii GTA V

0 komentarzy Nowy tryb adwersarza Every Bullet Counts już dostępny w GTA Online

Dołączona grafika


Dwa naboje. Jedno życie. Zero litości. Kolejny tryb adwersarza trafia do GTA Online dla PS4, Xbox One i PC. Dość podobny do LTS'a z wyjątkowymi regułami, które podkręcają dodatkowo atmosferę. Czterej gracze stają do walki w dość małej przestrzeni i z ograniczonym uzbrojeniem – otrzymujemy pistolet wyborowy i w nim tylko dwa naboje, a należy wyeliminować aż trzech przeciwników. Po wyczerpaniu amunicji pozostaje nam jedynie walczyć siekierą lub maczetą. Miłośnicy ukrywania powinni uważać, ponieważ po 5 sekundach bezruchu jesteśmy ujawniani przeciwnikowi na mapie. Nowy tryb rozgrywa się także w nowych punktach GTA Online, np. posiadłości Michaela w Rockford Hills i klubie nocnym Tequi-la-la.
Napisany gru 08 2015 20:06 przez Szybki w kategorii GTA V

0 komentarzy GTA Online otrzymuje kolejny tryb - Running Back

Dołączona grafika


W dniu dzisiejszym Rockstar Games ogłosiło dodanie kolejnego nowego trybu do GTA Online zatytułowany "Running Back" i już jest dostępny na platformach PC, Xbox One oraz PlayStation 4. Dwa zespoły (4-8 graczy) startują z przeciwległych stron drogi. Jeden losowy gracz z drużyny staje się odpowiednikiem futbolowego posiadacza piłki w pojeździe Benefactora Panto, a jego zespół zasiadający w Biftas'ach ma za zadanie pomóc mu przedostać się do końcowej strefy "boiska", gdy międzyczasie przeciwnicy będą starali się owego gracza blokować.
Napisany lis 24 2015 18:04 przez Szybki w kategorii GTA V

3 komentarzy Multi Theft Auto 1.5.1

Dołączona grafika


Dni są coraz krótsze, lecz developerom Multi Theft Auto to nie przeszkadza i w dniu dzisiejszym opublikowali kolejną wersję multiplayera oznaczony numeracją 1.5.1.. Wersja ta głównie wprowadza paczkę poprawek, ale również nie mogło zabraknąć kolejnych ciekawych ficzerów. Jedną z ciekawych zmian jest poprawienie uszkodzeń jakie otrzymywaliśmy z shotguna. Oczywiście by zmiany były widoczne nie zapomnijcie by klient oraz serwer były zaaktualizowane do wersji 1.5.1. By być pewny iż wszyscy gracze używają wersji MTA 1.5.1 wystarczy ustawić minclientversion w pliku konfiguracyjnym mtaserver.conf: <minclientversion>1.5.1</minclientversion>.

Inne zmiany:
 • aktualizacja oraz poprawki w CEF (takie jak weryfikacja plików lokalnych CEF, lepsza obsługa błędów, usprawnione debugowanie)
 • poprawki bezpieczeństwa w CEF
 • wprowadzenie nowego schematu (http://mta/) w CEF
 • drobne zmiany w kompatybilnością z windows 10 (takie jak alt-tab w grze)
 • usunięto ingerencję w DirectPlay oraz problemy z ścieżkami DLL na niektórych komputerach
 • wprowadzono możliwość dodania nowych master serwerów
 • przyspieszono rozłączanie się klienta
 • naprawiono poważny wyciek pamięci oraz awarię wyłączania się serwera
 • poprawiono możliwość przesuwania zamrożonego gracza obiektem
 • nowe funkcje - getBrowserSource(), get/setCameraFieldOfView(), setBrowserAjaxHandler(), getBrowserVolume(), toggleBrowserDevTools(), fileGetPath()
 • rózne inne mniejsze zmiany (porządki w kodzie, waracje przy auto-update, desynchronizacje członków drużyny, tworzenie kopii zapasowej na linuxach i łączenia się, usunięto nieaktualne opcje w oknie ustawień)
Szczegółową listę zmian znajdziemy na: Pobierz:
MTA:SA 1.5.1 - Windows Klient/Serwer
MTA:SA 1.5.1 - Linux Serwer
Napisany lis 05 2015 18:33 przez Szybki w kategorii MTASA

1 komentarzy GTA Online: Niespodzianka halloweenowa

Dołączona grafika


Gotowi na Haloween? Bo Rockstar jak najbardziej... Do 16 listopada w GTA Online dla wszystkich graczy platformy PlayStation 4, Xbox One oraz PC dostępne będą halloweenowe specjały. Raz zdobyte zostaną w Waszym wyposażeniu na zawsze, nawet po 16 listopada. Na ulicach Los Santos pojawiły się dwa nowe złowieszcze pojazdy typu karawan Lurcher oraz Franken Stange'a, a dodatkowo wprowadzono 20 nowych figurek, którymi można ozdobić modyfikowanego lowridera. Nie zapomniano również o maskach i 30 nowych stylów malowania twarzy, które pomogą nam wejść w atmosferę haloweenową.

Dołączona grafika


Dla maniaków trybu adwesarza przygotowano nową misję dla maksymalnie 8 osób, który rozgrywa się w zupełnych ciemnościach Biegnijcie, kryjcie się i walczcie o przetrwanie w mroku, bo zapoluje na Was gracz wcielający się w oprawcę ze strzelbą. Do pomocy macie latarkę, ale uważajcie, żeby nie zdradzić swojej kryjówki. Jeśli przetrwacie 3 minuty, to też dostaniecie strzelby i będziecie mogli się zemścić. No i na końcu standardowo nowy dodatek zostanie przywitany kolejną transmisją live w dniu 30 października o 17.00 ET i w której udział wezmą członkowie Rockstar i goście specjalni.
Napisany paź 29 2015 14:15 przez Szybki w kategorii GTA V