Skocz do zawartości

Nasze Serwery

GTA IV

GTA V


Partnerzy

Polecamy

17 komentarzy T2 - konferencja, raport GTAV.pl. Premiera w kwietniu?

Dołączona grafika


Hej, właśnie skończyła się konferencja T2. Podczas niespełna 30 minutowej konferencji poruszono tematy ogólnikowe. Przedstawiciele T2 przedstawili wyniki i przewidywania finansowe oraz pobieżny plan wydawniczy na rok 2011 i 2012. O GTA dowiedzieliśmy się niewiele w zasadzie - to co już wiedzieliśmy(no poza przybliżoną premierą piątki ;) ).
 • Fabuła GTA V skupi się na pogoni za pieniądzem,
 • Rozgrywka w GTA V będzie bardzo zróżnicowana,
 • To będzie najbardziej rozbudowany świat, spośród wszystkich dotychczasowych gier z serii GTA,
 • Rozgrywka będzie miała miejsce w mieście Los Santos i przybrzeżnych terenach (okolicznymi wzgórza, wsie i piaszczyste plaże),
 • Gra zostanie wydana w II kwartale, 2012 roku! (podano ją w planie wydawniczym na ten rok, nie sprecyzowano konkretnej daty)
 • Na pytanie "Dlaczego trailer do GTA V został wydany właśnie teraz?" - Rzecznik prasowy T2 odpowiedział: "Pracownicy z Rockstar North uznali, że ta pora będzie idealna do zagrywki marketingowej",
 • Z okazji 10 lecia GTA 3 - zostanie ona wydana na wybrane najlepsze urządzenia mobilne.

Dołączona grafika

Plan wydawniczy zapowiedziany na I i II kwartał 2012 roku:
 • Max Payne 3 - Marzec 2012
 • GTA V (przewidujemy przełom: kwiecień/maj 2012 [z nastawieniem na kwiecień])
 • Red Dead Redemption PC
 • Bordeland 2 - 30 Czerwiec 2012
W ciągu kilku dni udostępnimy materiał z konferencji T2.
Napisany lis 08 2011 23:18 przez XenoN w kategorii Konferencje

13 komentarzy SA-MP publikuje RC8

Dołączona grafika


Dzisiaj około godziny 13:30 ekipa SA-MP'a opublikowała wersję RC (Release Candidate) oznaczoną numerkiem 8. Myśleliśmy, że dev-team #SA-MP już zasnął bowiem sporo czasu minęło od publikacji poprzedniej wersji. Jednak jak widać ekipa pracuje i wdraża rozmaite poprawki abyście byli zadowoleni :). Zmian zasadniczo mniej lub więcej tak samo jak w poprzednich wersjach. Nowa wersja RC8 - wprowadza następujące nowości:
 • 'multicore', czyli wielordzeniowość procesora jest już włączona w standardzie.
 • Skasowano nieużywane tekstury z pliku samp.img.
 • Naprawiono crashe przy wychodzeniu w momencie przekroczenia limitu obiektów.
 • Błąd związany z niedziałającą funkcją TogglePlayerControllable, podczas gry gracz jest w menu został zniwelowany.
 • Naprawiono synchronizację świateł.
 • Zaktualizowane informacje o autorach itp. "credits screen".
 • Zaktualizowano instalator klienta, w tym poprawiono błąd z Windowsem 7 i uprawnieniami administratora.
Faktem wartym uwagi jest credits screen. Skoro zaktualizowane zostały informacje o autorach, wersji itp. to podejrzewam że już niedługo ukaże się wersja finalna.
Dyskusję na ten temat pozostawiam wam :)

Download:
SA-MP 0.3d RC8 Client: Klik
SA-MP 0.3d RC8 Windows Server: Klik
SA-MP 0.3d RC8 Linux Server: Klik
Napisany lis 07 2011 16:17 przez Delavor w kategorii SA-MP

32 komentarzy Konkurs: GTA V wytypuj datę premiery, uzasadnij i wygraj!

Dołączona grafika

Można wybrać także tradycyjną wersję ;)


Cześć,

Serwis Grand Theft Auto & Multiplayers mając na uwadze wydarzenie jakim jest premiera GTA V - postanowił ogłosić konkurs. Dzień, w którym GTA V trafi na półki do tej pory jest nieznany - dlatego też zachowując tajemniczą aurę tego wydarzenia - datę tą będziecie mogli przewidzieć. Zachęcamy wszystkich do udziału w konkursie - to ma być zabawa więc bawmy się wszyscy :).

Wytypuj datę... i wygraj!
Głównym zadaniem konkursowym jest wytypowanie daty premiery gry GTA V w Polskich sklepach. Niestety, ale los premiery na PC jak dotąd jest nieznany, dlatego też precyzujemy, iż wytypowana data ma się tyczyć premiery Grand Theft Auto V w wersji na PS3/XBOX 360 niezależnie od daty premiery wersji PC.

Nagradzamy nie tylko za datę... Wygraj koszulkę!
Przewidzieliśmy także dodatkowe miejsca w konkursie. By wziąć udział w walce o koszulki opisz: bohatera, którym będziemy kierować na początku gry. Lecz by nie było za łatwo decyzję swą należy uargumentować, poprzeć jakimiś niuansami, ciekawą historią. Wygra osoba ta, której argumentacja będzie wyjątkowo twórcza trafna a zarazem kreatywna(każde z kryteriów będzie osobno oceniane w skali 1-10. Łącznie 30 pkt.).

Nagroda w postaci pendrive w kształcie zwierzaka/ciężarówki - zostanie rozlosowana wśród osób, które poprawnie wytypują datę. Pendrivy możecie zobaczyć na żywo w sieci Empik. Koszulki zostaną rozlosowane wśród najciekawszych opisów bohaterów.

Skrócony opis konkursu:
1. Nagrodę główną wygra osoba, która poda prawidłową datę premiery GTA V w Polsce w formie xx/xx/2012r. i zostanie wytypowana przez kompilator. Losowanie nagrody będzie miało miejsce na platformie steamingowej.
2. Każdy z użytkowników swój typ może napisać tylko JEDEN raz, niedozwolone jest także posiadanie multikont - w takim przypadku GTA&M wybiera kolejną osobę.

Spory:
1. Jeżeli nikomu się nie uda wytypować poprawnej daty, bądź będzie to tylko 1 osoba lub 2 osoby - do "szeregu szczęśliwców" trafią osoby, które wytypowały datę zbliżoną do daty premiery o +/- 7 dni.
2. Jeżeli uzasadnienie jest podobne/zapożyczone od innego użytkownika w sposób widoczny i rażący - osoba ta jest dyskwalifikowana przez organizatora.
3. Dodatkowe nagrody będą przyznane za:
 • kreatywność
Nagrody:
1. Pendrive w kształcie miłego silikonowego zwierzaczka (lub zwykły jeśli się nie podoba) - data premiery(losowanie).
2. Koszulki z logiem GTA&M - bohater.

Data zakończenia konkursu:
 • Ogłoszenie przez R* - daty premiery/bądź jej potwierdzony wyciek za pomocą jakiegoś sklepu internetowego.
 • Ujawnienie przez R* fabuły gry w sposób wystarczający do określenia głównego bohatera.
Gdzie zgłosić swoje zgłoszenie?
W komentarzach pod tym newsem. Nie zapomnij o formie daty dd/mm/rrrr. Wszelkie inne notki bez tej daty, będą traktowane jako komentarz i nie będą brały udziału w ocenie.

Także zapraszamy do strugania ołóweczków i pisania swoich propozycji :). Takich konkursów na scenie jest niewiele (tylko #gtg coś zorganizowało - więc doceńcie wartość tych stron, które organizują otwarte konkursy dla Was).

Życzymy powodzenia i zachęcamy do wystrugania jakiejś notki w naszym konkursie :).

Zastrzegamy możliwość zmiany w/w zapisów w celu doprecyzowania warunków konkursu oraz zmianę liczby nagród (na większą).
Napisany lis 06 2011 00:41 przez XenoN w kategorii Konkurs

52 komentarzy GTA V - Oficjalny komunikat od R*

Dołączona grafika


Właśnie kilka minut temu Rockstar odniósł się do premiery #1 Trailera Grand Theft Auto V. W krótkim komunikacie panowie z R* potwierdzili nam, iż rozgrywka będzie odbywać się na terenach Los Santos wraz z okolicznymi wzgórzami, wsiami i piaszczystymi plażami.

Fabuła gry będzie dążyć do współczesnej pogoni za dolarem. Co w konsekwencji powoduje, że świat będzie w pewnym sensie "kierunkiem wolności". Jednakże wartym uwagi faktem jest informacja, iż mapa, którą wykreował Rockstar w nowej części GTA V jest jak dotąd największa w całej jego historii (także plotki o nudzie można już oficjalnie zdementować). Oczywiście w nowoczesnych grach nie może zabraknąć multiplayera - o nim też wspomniano w krótkim ogłoszeniu.

Jak myślicie? Kiedy premiera? Skoro R* wykreował świat - czy powtarzająca się liczba 24.05 - nie jest trochę przesadzona?
I kwartał 2012 realny?

Na pewno R* - wspomni coś za kilka dni. Czekamy! :)

Powiązane linki:
Link do komunikatu R*
Napisany lis 03 2011 13:55 przez XenoN w kategorii GTA V

0 komentarzy GTA V - Analiza #1 zwiastunu.

Dołączona grafika


Cześć,

Przygotowałem dla Was temat w którym możecie wymieniać się spostrzeżeniami z #1 zwiastunu GTA V. Wraz z nowym tematem możecie wyczytać, krótką listę spostrzeżeń naszej ekipy(i internautów na ts'ie). Widzicie coś jeszcze? Do dzieła kochani!

ps. Myślicie, że to pole golfowe będzie właśnie tutaj? ;)

Link do tematu.


Dołączona grafika
Rys. 1a - Panorama przypomina wyraźnie tą ze zwiastunu, widać charakterystyczny budynek.

Napisany lis 03 2011 03:43 przez XenoN w kategorii GTA V