Skocz do zawartości

Ploty, plotki, ploteczki - mapa "GTA V".

GTA V mapa GTA:V plotki

40 odpowiedzi w tym temacie

#1 XenoN

GTA V Fan

• Zarząd
  • 581 postów

Napisano 17 listopad 2011 - 12:15

Dołączona grafika

Cześć,

Od premiery pierwszego zwiastunu minęły 2 tygodnie. W tym czasie pojawiło się multum śmiesznych i ciekawych informacji - plotek. Do akcji wkroczyli również mistrzowie fotoszopa i video edytorzy. Tym sposobem mogliśmy zobaczyć człowieka w kontenerze na śmieci bądź przeróbki zwiastunu GTA V "na styl minecrafta" i na "the sims".

Nie tak dawno temu pojawiła się kolejna - tym razem warta uwagi plotka / przeróbka - Mapa GTA V. Wygląda ciekawie, nie mówiąc, że wiarygodnie. I tutaj właśnie się zatrzymam - podoba wam się? Co myślicie? Jaka jest wasza opinia w tej kwestii? Otwieramy dyskusję o ciekawszych doniesieniach na temat GTA V - najciekawszych autorów będę starał się nagrodzić skromnymi gadżetami GTA V (GTA&M).

ps. Karta streamingowa HD - jest już w Warszawie - dziś odbieram ją z rąk kuriera - także niebawem, rozpoczniemy audycje HD - tym razem już bardziej "ogarnięte" - nie zapominając, iż jesteśmy prawie gotowi na gameplaye z GTA V :).

Dołączona grafika Dołączona grafika

XB LIVE: GTAVpl, PSN: GTAVpl,
GFWL: GTAMpl/GTAVpl

#2 XenoN

GTA V Fan

• Zarząd
  • 581 postów

Napisano 17 listopad 2011 - 16:23

Teraz ku woli wyjaśnienia - oczywiście mapki są fałszywe :) . Widać to chociażby po znaku dolara w menu pauzy(235$, powinno być $235). Do tego widać, że screen jest przeróbką GTA IV :) Ale... przyznajcie, efekt godny podziwu - takie plotki są warte zainteresowania! :)

A wam, spodobały się jakieś inne plotki? Poza tym sama mapa - wygląda niezwykle, prawda? Ja chciałbym zobaczyć takie los santos - szczególnie na uwagę zasługuje wyspa z lotniskiem na lewej dolnej stronie ekranu :)

Więcej screenów:

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Porównanie "sceny" z GTA IV:

Dołączona grafika

#3 ViruS

Pilot bombowca.

• Użytkownicy
  • 74 postów

Napisano 18 listopad 2011 - 15:22

Może i robi wrażenie, ale prawdziwe p************ będzie jak oficjalnie pokażą mapę :)

Ciekawe czym nas jeszcze zachwyci świat plotek :)

#4 Starter

Drive

• Użytkownicy
  • 756 postów

Napisano 18 listopad 2011 - 16:11

Sam fakt, że to plotki są jakoś tak mnie nie zachwyca specjalnie. Bardziej jako ciekawostka. Zachwycił by mnie jakiś przeciek, coś prawdziwego...

#5 XenoN

GTA V Fan

• Zarząd
  • 581 postów

Napisano 18 listopad 2011 - 18:43

Użytkownik Starter dnia 18 listopad 2011 - 16:11 napisał

Sam fakt, że to plotki są jakoś tak mnie nie zachwyca specjalnie. Bardziej jako ciekawostka. Zachwycił by mnie jakiś przeciek, coś prawdziwego...

Si, mnie też to nie zachwyca, ale w chwili kiedy rozpoczełem pisanie posta - było nie jasne, że to fake :) Napisałem to z czystej ciekawoski - bo mapa MOŻE wyglądać podobnie.

#6 Starter

Drive

• Użytkownicy
  • 756 postów

Napisano 19 listopad 2011 - 00:18

Ja sądzę, że nie koniecznie ;) Może takie punkty jak Groove St, plaża czy napis Vinewood będą w podobnych miejscach, ale układ może być inny. Porównując GTA3 i GTAIV tak można wnioskować. Chociaż z drugiej strony... Los Santos to Los Santos... kurde ; d

#7 XenoN

GTA V Fan

• Zarząd
  • 581 postów

Napisano 19 listopad 2011 - 13:43

mnie martwi ze tylko 1 miasto :|. To pierwsze GTA od jakiegoś czasu gdzie "terytorium" będzie dostępne w całości :x

#8 Starter

Drive

• Użytkownicy
  • 756 postów

Napisano 19 listopad 2011 - 15:50

Niby tylko jedno, a wszyscy trąbią, że to największa mapa ze wszystkich serii - chociaż nadal podchodzę do tego sceptycznie - bo jakoś nie chce mi się wierzyć, że będzie obszerniejsza od całego San Andreas... Nawet Liberty City można było objechać w dość niedługim czasie - też się wydawało, że nie jest takie duże, a moim zdaniem mogło by być większe.

#9 RastaMan

Sports Car - Team

• Użytkownicy
  • 106 postów

Napisano 19 listopad 2011 - 16:12

Ostatnimi czasy dowiedziałem się o tym iż pewna grupa osób postanowiła stworzyć edycję GTA IV i zbliżyć ją do GTA V. Z tego co słyszałem prace wrzą. Kolejna informacja jaką uzyskałem to to, że cały ten projekt ma wystartować w przeciągu dwóch trzech miesięcy! Czy to prawda? jestem tego ciekaw! Ponoć do stworzenia takiego projektu zachęciły ich przecieki które wychodzą spoza firmy Rockstar Games.

Użytkownik Starter dnia 19 listopad 2011 - 15:50 napisał

Niby tylko jedno, a wszyscy trąbią, że to największa mapa ze wszystkich serii - chociaż nadal podchodzę do tego sceptycznie - bo jakoś nie chce mi się wierzyć, że będzie obszerniejsza od całego San Andreas... Nawet Liberty City można było objechać w dość niedługim czasie - też się wydawało, że nie jest takie duże, a moim zdaniem mogło by być większe.

No tak jak ci Wpi****** pole golfowe o wielkości trzech kilometrów do centrum miasta itd. To będzie to oczywiste iż Los Santos będzie największe.

Użytkownik XenoN dnia 19 listopad 2011 - 13:43 napisał

mnie martwi ze tylko 1 miasto :|. To pierwsze GTA od jakiegoś czasu gdzie "terytorium" będzie dostępne w całości :x

Nie zapominaj o wyspie która jest dodana na twoich ss'ach w mapie.

Użytkownik RastaMan edytował ten post 19 listopad 2011 - 16:19

#10 Restorer

Gangsta

• Użytkownicy
  • 461 postów

Napisano 19 listopad 2011 - 16:23

Cytat

Ostatnimi czasy dowiedziałem się o tym iż pewna grupa osób postanowiła stworzyć edycję GTA IV i zbliżyć ją do GTA V. Z tego co słyszałem prace wrzą. Kolejna informacja jaką uzyskałem to to, że cały ten projekt ma wystartować w przeciągu dwóch trzech miesięcy! Czy to prawda? jestem tego ciekaw! Ponoć do stworzenia takiego projektu zachęciły ich przecieki które wychodzą spoza firmy Rockstar Games.
Pytanie brzmi czy Rockstar pozwala modyfikować GTA IV, bo bez tego ta "grupa", może mieć problemy, z tego co wiem to można modyfikować GTA SAN.

#11 RastaMan

Sports Car - Team

• Użytkownicy
  • 106 postów

Napisano 19 listopad 2011 - 16:39

Użytkownik Restorer dnia 19 listopad 2011 - 16:23 napisał

Pytanie brzmi czy Rockstar pozwala modyfikować GTA IV, bo bez tego ta "grupa", może mieć problemy, z tego co wiem to można modyfikować GTA SAN.

No ale też nie ma nigdzie napisane, że nie można. Póki nie ma tego zabronionego to bez problemu mogą mknąć z modyfikacją, tak?

#12 Tracker

Big Clucker

• Użytkownicy
  • 90 postów

Napisano 19 listopad 2011 - 17:07

http://gtav.pl/obraz...ta_v_mapa_3.jpg

100% fake, zobaczcie na hud, pionek stoi na drodzę, chodź widać dokładnie że tak nie jest x)

Dołączona grafika

#13 Restorer

Gangsta

• Użytkownicy
  • 461 postów

Napisano 19 listopad 2011 - 17:24

Cytat

No ale też nie ma nigdzie napisane, że nie można. Póki nie ma tego zabronionego to bez problemu mogą mknąć z modyfikacją, tak?

Yyy nie ? to tak jak ja bym wydał mapę w amx, a ktoś by ją otworzył deamx, przerabiał i sprzedawał...

#14 XenoN

GTA V Fan

• Zarząd
  • 581 postów

Napisano 19 listopad 2011 - 18:59

Użytkownik Restorer dnia 19 listopad 2011 - 17:24 napisał

Yyy nie ? to tak jak ja bym wydał mapę w amx, a ktoś by ją otworzył deamx, przerabiał i sprzedawał...

ta, zacznijmy od tego, że trzeba takiego delikwenta złapać. To jest cięzkie do udowodnienia. R* nie ma na takie bzdury czasu. Ich tylko interesuje anty piractwo - za to będą tępić.

Przeciez równie dobrze, za używanie loga GTA - V mogilby haltowac... Co was wzieło na propagande skierowaną w kierunku R?:D z nikim do sądu nie będą szli :)

#15 Restorer

Gangsta

• Użytkownicy
  • 461 postów

Napisano 19 listopad 2011 - 22:26

Cytat

Ich tylko interesuje anty piractwo - za to będą tępić.
Przecież typy za zmodyfikowane gta iv mogą zarobić i to sporo : ), a piractwo było jest i będzie.

#16 RastaMan

Sports Car - Team

• Użytkownicy
  • 106 postów

Napisano 20 listopad 2011 - 09:35

Lecz nie każdy chce zarobić. Chce dać dobrą rozrywkę innym.

#17 Starter

Drive

• Użytkownicy
  • 756 postów

Napisano 20 listopad 2011 - 09:36

Użytkownik RastaMan dnia 20 listopad 2011 - 09:35 napisał

Lecz nie każdy chce zarobić. Chce dać dobrą rozrywkę innym.
KAŻDY chce zarobić ; )

Nie ma ludzi bezinteresownych ; p

#18 RastaMan

Sports Car - Team

• Użytkownicy
  • 106 postów

Napisano 20 listopad 2011 - 10:05

Starter, jakoś ja takim człowiekiem nie jestem. Staram się udostępnić graczom dobre miejsce rozgrywki.Nie zawsze mi to wychodzi, ale daje rade xd

#19 Starter

Drive

• Użytkownicy
  • 756 postów

Napisano 20 listopad 2011 - 11:22

Kwestia czasu, w końcu stwierdzisz, że coś chcesz z tego mieć i albo wprowadzisz jakieś durne konta premium albo cichaczem wstawisz płatne reklamy na www ; )

#20 RastaMan

Sports Car - Team

• Użytkownicy
  • 106 postów

Napisano 20 listopad 2011 - 11:45

Reklamy owszem. Ale nie będzie to obywać z konta użytkownika.

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych