Skocz do zawartości

Oficjalna data wydania GTA V!

GTA V Premiera GTA SA GTAM.info gtav

13 odpowiedzi w tym temacie

#1 Majkel

Huge Clucker

• Administracja
  • 221 postów

Napisano 31 styczeń 2013 - 17:26

Dołączona grafika

Dosłownie kwadrans temu Rockstar opublikował informację o dacie wydania najnowszej produkcji z serii Grand Theft Auto oznaczonej jako GTA V. Oficjalnie gra trafi do sklepów 17 września 2013 roku, czyli prawie pół roku później niż było to zapowiadane. Rockstar Games potrzebuje więcej czasu na dopracowanie gry, w swoim liście do graczy przeprosili za zaistniałą sytuację oraz zapewnili, że kolejne cztery miesiące czekania się opłacą.

Cytat

Dear all,

Today, we have an official release date to share with you: Grand Theft Auto V will arrive in stores on September 17, 2013.

We know this is about four months later than originally planned and we know that this short delay will come as a disappointment to many of you, but, trust us, it will be worth the extra time. GTAV is a massively ambitious and complex game and it simply needs a little more polish to be of the standard we and, more importantly, you require.

To all Grand Theft Auto fans, please accept our apologies for the delay, and our promise that the entire team here is working very hard to make the game all it can be. We are doing all we can to help ensure it will meet if not exceed your expectations come September – we thank you for your support and patience.

Yours,
The GTA Team

#2 Ventron

Huge Clucker

• Użytkownicy
  • 266 postów

Napisano 31 styczeń 2013 - 17:35

Amerykanie i ich format daty... Na początku pomyślałem że to jakiś żart z względu na 17 miesiąc xD Czyli zakładając wersja na PC wyjdzie gdzieś 2014, trochę poczekam :) (Ewentualnie ruszę dupę w wakacje do pracy i kupie konsole)

I'm so sick of this shit.

#3 lopeZ

nil

• Użytkownicy
  • 760 postów

Napisano 31 styczeń 2013 - 17:40

Dla mnie to w sumie dobrze bo będę miał więcej czasu na zorganizowanie jakiejś konsoli.

#4 Riddick

Big Clucker

• Użytkownicy
  • 69 postów

Napisano 31 styczeń 2013 - 18:51

Tylko ja się tego doczytałem?

Cytat

it simply needs a little more polish to be of the standard we and, more importantly, you require.

Dołączona grafika

#5 Majkel

Huge Clucker

• Administracja
  • 221 postów

Napisano 31 styczeń 2013 - 18:55

Tu chodzi o polish, ale czasownik.

#6 lopeZ

nil

• Użytkownicy
  • 760 postów

Napisano 31 styczeń 2013 - 19:54

Polish w sensie, że dopracowywać itp.

#7 RootKiller

Huge Clucker

• Użytkownicy
  • 204 postów

Napisano 31 styczeń 2013 - 20:23

Dobry krok, wiadomo GTA V będzie to największa część z całej serii co wiąże się z dłuższymi pracami. Lepiej dostać dopracowane dzieło niż tak jak z GTA IV (7 patchy było - nie? :D).

#8 BlacK

Justice League Member ;>

• Redaktorzy
  • 698 postów

Napisano 31 styczeń 2013 - 21:38

17 września - premiera GTA V
20 września - urodziny

Jupi! :D Więc trzeba wydać oszczędności na coś innego :). Btw. tytuł pożegnalny Xbox'a 360 i PS3?

#9 Hulk

Gangsta

• Użytkownicy
  • 387 postów

Napisano 01 luty 2013 - 16:05

Wyświetl postUżytkownik BlacK dnia 31 styczeń 2013 - 21:38 napisał

20 września - urodziny

Jupi! :D Więc trzeba wydać oszczędności na coś innego :). Btw. tytuł pożegnalny Xbox'a 360 i PS3?

Sony nie ma hajsu na nową konsole.

Dołączona grafika

#10 CallahanPL

High-roller

• Użytkownicy
  • 826 postów

Napisano 01 luty 2013 - 21:07

Wyświetl postUżytkownik BlacK dnia 31 styczeń 2013 - 21:38 napisał

20 września - urodziny

Co Ty. Zanim wyjdą gry na PS4/x720 to trochę poczekamy (nawet po premierze konsol, like a PSVita). Długo jeszcze będą gry wychodziły na te konsole.
Ja czekam za GTAV i Watch Dogs, oraz God of War4 <3

#11 BlacK

Justice League Member ;>

• Redaktorzy
  • 698 postów

Napisano 01 luty 2013 - 23:18

Wyświetl postUżytkownik CallahanPL dnia 01 luty 2013 - 21:07 napisał

Co Ty. Zanim wyjdą gry na PS4/x720 to trochę poczekamy (nawet po premierze konsol, like a PSVita). Długo jeszcze będą gry wychodziły na te konsole.
Ja czekam za GTAV i Watch Dogs, oraz God of War4 <3

Szczególnie, że PS Vita to konsola przenośna, PSP i 3DS, DS i inne też są już dosyć długo na rynku, a jakoś nie ma na nich jakiś wielu super świetnych gier (są dobre i szanowane tytuły, aczkolwiek ich liczba nie powala). Wyobraźmy sobie, że już mamy te nowe konsole. Czy twórcom będzie się opłacało tworzyć gry na PC, PS3, x360, x720 (czy jak to nazwią) i PS4 (czy jak to nazwią)? Wątpię, szczególnie, że już teraz krytykuje się, za tworzenie gier na konsole obecnej generacji, zamiast skupiać się tylko na PC, to co będzie jak wyjdą nowe? Wg. mnie to będzie początek końca dla aktualnych konsol.

#12 CallahanPL

High-roller

• Użytkownicy
  • 826 postów

Napisano 01 luty 2013 - 23:25

Gry na PS2 nadal były wydawane (np. Fifa). :)

#13 BlacK

Justice League Member ;>

• Redaktorzy
  • 698 postów

Napisano 02 luty 2013 - 00:09

Akurat w fifie to nie ma, że potrzeba jakiegoś świetnego sprzętu do utrzymania nawet najnowszej części. Ale czy jakiś CoD, BF, MoH, NFS czy GTA IV wyszło na PS2? Nie, i tu wg, mnie będzie tkwiła różnica. Na PS3 i X360 nadal będą wychodzić gry, jednak zapewne największe hity ujrzymy na nowszej generacji.

#14 CallahanPL

High-roller

• Użytkownicy
  • 826 postów

Napisano 02 luty 2013 - 10:10

Nie ma co filozofować, bo nawet nie wiadomo kiedy te konsole wyjdą. X360 i PS3 nadal będą długo w użyciu i gry będą wychodzić na te konsole.

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych