Skocz do zawartości

GTA IV na laptopie

7 odpowiedzi w tym temacie

#1 gryzak27

Newbie

• Użytkownicy
  • 7 postów

Napisano 06 kwiecień 2013 - 14:18

witam posiadam Orginał GTA IV ale mam problem z tą gra na swoim lapie

parametry:

karta zindegrowana : Intel ® HD Graphics Family
druga karta grafiki : NVIDIA GeForce GT 525M 1Ghz
Procesor : Intel® Core™ i7-2670QM CPU 2.20 GHz
Ram: 8 GB DDr3

więc chodzi mniejwiecej o to że GTA się zacina wiem że powinna chodzić płynie gdyż brat ma laptopa troszke lepszego i GTA chodzi mu płynie...Mam win7 64bit i zrobilem wszystko co znalazłem tylko na necie żeby usprawnić GTA IV nie wiem czym to jest spowodowane ze gra zacina przy skretach i jak szybko jade autem....zastanawiam się czym to jest spowodowane zeby nie ominąc to gram na padzie od micro..xbox 360 bez przewodowy... jest tez problem w tym ze lap wykrywa karte zindegrowana hd famili a jak podłanczam pod telewizor 42 cale Philips wykrywa mi geforca....zauwarzyłem tez ze gra na minimum parametrach chodzi bardziej kijowo niz na wyszych wszystko jest aktualne stery i te inne pierdoly prosilbym o pomoc :D ...... przepraszam za błedy :D :D

#2 Szybki

Godfather

• Zarząd
  • 1774 postów

Napisano 06 kwiecień 2013 - 22:14

Po podłączeniu lapka do telewizora GTA chodzi płynnie?
Czy pobierałeś patche?

#3 gryzak27

Newbie

• Użytkownicy
  • 7 postów

Napisano 07 kwiecień 2013 - 02:12

Wlasnie chodzi o to ze nie zabardzo zacina go jak skrecam podczas szybkiej jazdy i ale jak chodze niko to zacina jak robie szybkie gwaltowne ruchy jak robie test przez gre max 38 fbs nie wiem czym to jest spodowane... Wszystkie wgrywalem po koleji mam najnowszego 1.0.7 na samym lapie na zintegrowanej maks 35 fps chcialem uaktualnic karte zintegrowana ale mam problem bo potczas instalaci wyskakuje blad ze program nie mogl wgrac poprawki bo nie wykryl sterownikow nie wiem za bardzo o co w tym chodzi.... Sorry pisze z komorki dlatego nie ma zmiekczen :-D

#4 Szybki

Godfather

• Zarząd
  • 1774 postów

Napisano 08 kwiecień 2013 - 00:20

Sprawdź w menedżerze urządzeń czy aby na pewno masz zainstalowane sterowniki do karty graficznej :)

#5 gryzak27

Newbie

• Użytkownicy
  • 7 postów

Napisano 08 kwiecień 2013 - 12:11

obydwie karty sa wgrane....sprawdzalem zrobilem reinstalke gry ale nie wgrywalem jeszcze patchy....czytalem ze 1.0.4 jest najlepszy jesli chodzi o zachcianki gry....nie wiem co mam dalej robic wkurza mnie troszke ze Gta jest tak kijowo zrobione ale coz fan zniesie wszystko ;D :D

#6 Szybki

Godfather

• Zarząd
  • 1774 postów

Napisano 08 kwiecień 2013 - 22:40

GTA IV nie należy do dobrze zoptymalizowanych gier. Mam rozumieć że inne gry z wyższych półek chodzą tak jak należy? Bo z tego co widzę to lapek nie należy do najgorszych :P

#7 gryzak27

Newbie

• Użytkownicy
  • 7 postów

Napisano 09 kwiecień 2013 - 04:44

Wiec powiem tak zreszta gier nie mam problemu... Na tv chodza bez zaciecia ... Mam nadzieje ze bedzie ok chociasz gta V.... Chyba raczej juz nie dojdziemy o co chodzi z tym gta na moim lapku..wiec jak cos mozna zamknac temat ;)

#8 Szybki

Godfather

• Zarząd
  • 1774 postów

Napisano 10 kwiecień 2013 - 00:03

Jeżeli z innymi grami nie ma problemów to problem jest w samej grze, a to akurat nie dziwne bo sporo osób narzeka na tą wersję Grand Theft Auto :P

W takim razie zamykam.

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych