Skocz do zawartości

Grand Theft Auto V - Nowa porcja screenów!

GTA V

7 odpowiedzi w tym temacie

#1 Szybki

Godfather

• Zarząd
  • 1771 postów

Napisano 17 maj 2013 - 13:04

Dołączona grafika

Do premiery gry Grand Theft Auto V jest coraz bliżej, a potwierdza to Rockstar Games, który dziś z rana zasypał nas kolejnymi nowymi screenami. Na screenach jak nie inaczej zostali przedstawieni bohaterowie gry. Co ciekawe, ponownie został nam przedstawiony screen z nurkowania, czyżby to miało oznaczać że świat podwodny będzie czymś naprawdę rozwiniętym? Sami oceńcie!

W każdym razie cieszmy się i radujmy bo weekend zaczyna się wspaniale. ;)

Dołączona grafikaDołączona grafika

Dołączona grafikaDołączona grafika

#2 Alan

Sexy Programmer

• Użytkownicy
  • 7 postów

Napisano 18 maj 2013 - 01:08

Wyświetl postUżytkownik Szybki dnia 17 maj 2013 - 13:04 napisał

Dołączona grafika

:wub:

Dołączona grafika

#3 How high

ZTM - Zmęczony Tym Wszystkim

• Użytkownicy
  • 703 postów

Napisano 18 maj 2013 - 20:56

Trevor owni, a za trevorem policja na harleyach i swat w pozycji bojowej. Kuszą, oj kuszą...
Dołączona grafika
Nadgorliwość gorsza od faszyzmu...

#4 CallahanPL

High-roller

• Użytkownicy
  • 826 postów

Napisano 18 maj 2013 - 22:05

Dzisiaj w empiku widziałem preorder GTA V za ok. 30zł. Co to za fake ma być? : D

#5 RadnoK

┬──┬ ノ( ゜-゜ノ)

• Użytkownicy
  • 197 postów

Napisano 18 maj 2013 - 22:09

Same here. Dzisiaj będąc w RTV Euro AGD widziałem wystawione pre-ordery GTA V na PS3 i XBOX 360 za 30zł. Czemu ekipa GTAMu o tym nie pisze newsa?! :P

Użytkownik RadnoK edytował ten post 18 maj 2013 - 22:10

#6 Szybki

Godfather

• Zarząd
  • 1771 postów

Napisano 19 maj 2013 - 00:27

Wyświetl postUżytkownik RadnoK dnia 18 maj 2013 - 22:09 napisał

Same here. Dzisiaj będąc w RTV Euro AGD widziałem wystawione pre-ordery GTA V na PS3 i XBOX 360 za 30zł. Czemu ekipa GTAMu o tym nie pisze newsa?! :P
Masz może zdjęcie i czy wiesz co zawiera środek? (Nie chce informacji z innych for, potrzebuje potwierdzone informacje). Gdybym wcześniej wiedział to bym wpadł i sprawdził, jutro skrobniemy :D

#7 RadnoK

┬──┬ ノ( ゜-゜ノ)

• Użytkownicy
  • 197 postów

Napisano 19 maj 2013 - 00:49

Wyświetl postUżytkownik Szybki dnia 19 maj 2013 - 00:27 napisał

Masz może zdjęcie i czy wiesz co zawiera środek? (Nie chce informacji z innych for, potrzebuje potwierdzone informacje). Gdybym wcześniej wiedział to bym wpadł i sprawdził, jutro skrobniemy :D
Jutro może tam jeszcze wpadnę to postaram się coś cyknąć ;) Dodatkowo na tym stoisku (specjalnie obok kas postawili spryciarze) były chyba zwinięte w tuby plakaty. Jak cena nie będzie z kosmosu za świstek papieru z logo R* i artworkiem dostępnym w internecie to kupię.

#8 Karvioo

#

• Użytkownicy
  • 292 postów

Napisano 19 maj 2013 - 09:47

http://www.euro.com....keyword=GTA%20V

Tutaj są normalne ceny. Może chodziło o jakieś zniżki, bo coś właśnie na ten temat słyszałem.

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych