Skocz do zawartości


GTA V: Więcej szczegółów dotyczące wersji specjalnej i kolekcjonerskiej

GTA V

6 odpowiedzi w tym temacie

#1 Szybki

  Godfather

 • Zarząd
 • 1774 postów

Napisano 26 sierpień 2013 - 22:41

Dołączona grafika


Co poniektórzy przygotowują się do wyprawki szkolnej, gdyż już za tydzień zabrzmi pierwszy dzwonek w nowym roku szkolnym. Lecz na poprawkę humoru Rockstar na swojej oficjalnej stronie opublikował najnowsze informacje dotyczące szczegółów wydania specjalnego w jakże długiej oczekiwanej produkcji Grand Theft Auto. Gra w wersji specjalnej i kolekcjonerskiej (dostępna dla pre-ordera do wyczerpania zapasów) zawierają grono ulepszeń i akcesoriów dla wszystkich trzech bohaterów oraz postaci w trybie sieciowym GTA Online. W ramach wydania specjalnego lub edycji kolekcjonerskiej otrzymamy:

Dodatkowe bronie
Niezależnie od tego, którą wersję wybraliśmy, otrzymamy dostęp w lokalnym Ammu-Nation do broni specjalnych .50 Caliber Pistol i Bullpup Shothun, które również posiadają własną unikalną opcje dostosowania (skiny, ulepszenia itp). Nie mogło również zabraknąć broni do walki wręcz jakim jest młotek.

Stroje, tatuaże i więcej
W sklepach nasi bohaterowie otrzymają specjalną zniżkę 20% wraz z dostępem do unikatowej odzieży, zarówno we własnej szafie, jak i sklepach. Każda z postaci otrzyma po jednym stroju, dodatkowej części ubrania (koszula, bluza i kurtka) oraz tatuażu.

Dołączona grafika


Niestandardowe postać w GTA Online
GTA Online wprowadza nowy sposób na tworzenie postaci opierające się o dziedziczeniu. Tworząc wygląd naszej postaci dostaniemy możliwość wyboru co odziedziczymy i jakie geny otrzymamy po rodzicach. Dodatkowo dostaniemy możliwość dostosowywania swojej postaci do codziennych czynności - poczynając od spędzaniu czasu z rodziną, kończąc na poświęcaniu jej wykonywaniu przestępstw oraz poświęcenie jej na sport, które mają wpływ na wygląd naszej postaci i jej zestaw umiejętności. Przy wyborze edycji kolekcjonerskiej otrzymamy Niko Bellica, wraz z Claude i Misty z Grand Theft Auto III do wyboru jako rodziców swojej postaci.

Możliwość wzmocnienia zdolności bohatera
Jak już wiemy nie od dziś, nasi bohaterowie posiadają swoją własną, unikalną zdolność, którą mogą aktywować gdy odpowiedni pasek naładuje się, zależnie od wykonywanej przez bohatera czynności. Michael to zawodowy strzelec - jego umiejętność umożliwia nam spowolnienie czasu w trakcie strzelaniny, pozwalając nam na łatwiejsze wyeliminowywanie wielu wrogów. Franklin jest doświadczonym kierowcą ze świetnym refleksem - umiejętność jego pozwoli nam spowolnienie czasu w trakcie jazdy, co ułatwi nam na łatwe wymijanie innych uczestników ruchu czy branie zakrętów przy większej prędkości. Trevor zaś jako narkoman socjopata - jest w stanie wpaść w szał, powodując zadawanie podwójnego obrażenia, a sam będzie otrzymywał ich o połowę mniej. W obu edycjach zarówno specjalnej oraz kolekcjonerskiej zdolność naszych bohaterów będą ładowane 25% szybciej niż domyślnie.

Wyzwania akrobatyczne samolotem
W pięciu wyzwaniach otrzymamy możliwość przelotu nad górami, pustyniami, morzem i miastem. Punkty kontrolne zostały umieszczony w taki sposób, by poddać nas próbie naszych umiejętności. Każde ukończone wyzwanie zwiększy umiejętności pilotażu naszej postaci. Porównaj swój czas z przyjaciółmi i walcz o pierwsze miejsce w klasyfikacji generalnej.Dołączona grafika


Unikalne pojazdy oraz nieruchomości (tylko edycja kolekcjonerska)
Edycja kolekcjonerska zawiera ekskluzywny garaż do przechowywania własnych unikalnych pojazdów, jak CarbonRS czy Hotknife. W trybie sieciowym GTA Online, garaż oraz wysokiej klasy Khamelio samochód elektryczny będzie do nabycia za pośrednictwem internetu w komórce naszego bohatera.

#2 lopeZ

  nil

 • Użytkownicy
 • 760 postów

Napisano 26 sierpień 2013 - 22:50

Cytat

Tworząc wygląd naszej postaci dostaniemy możliwość wyboru co odziedziczymy i jakie geny otrzymamy po rodzicach.
Dołączona grafika

#3 patr0

  mistrz

 • Użytkownicy
 • 430 postów

Napisano 26 sierpień 2013 - 23:15

Pojebało ich z tym GTA:O, porobią simsy w swiecie GTA a gamemodow normalnych pewnie nie bedzie.

Dołączona grafika


#4 Szybki

  Godfather

 • Zarząd
 • 1774 postów

Napisano 26 sierpień 2013 - 23:25

Wyświetl postUżytkownik DivX dnia 26 sierpień 2013 - 23:15 napisał

Pojebało ich z tym GTA:O, porobią simsy w swiecie GTA a gamemodow normalnych pewnie nie bedzie.
Jeśli pytasz o domyśle tryby typu deathmatch czy wyścigi to oczywiście będą. Jutro ukaże się news o następnych ficzera z GTA Online, więc to nie koniec :D

#5 CallahanPL

  High-roller

 • Użytkownicy
 • 826 postów

Napisano 27 sierpień 2013 - 11:57

Ojciec Nico Bellic, matka Claude Speed

#6 How high

  ZTM - Zmęczony Tym Wszystkim

 • Użytkownicy
 • 705 postów

Napisano 27 sierpień 2013 - 12:04

Ojciec Carl Johnson, matka Denise Robinson :)
Dołączona grafika
Nadgorliwość gorsza od faszyzmu...

#7 SMRUD

  Little Clucker

 • Użytkownicy
 • 45 postów

Napisano 27 sierpień 2013 - 20:59

k**** jebana mać, nie chcę mieć tańszych ubrań. ;

//Szybki: Ale ogarnij słownictwo :)
//smrut: Psujo GTA i się frustruje lekko, sorasy nyga.

Użytkownik SMRUD edytował ten post 27 sierpień 2013 - 21:07


Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych