Skocz do zawartości


GTA V: Aż 15 rodzajów psów!

GTA V Gatunki Psy

2 odpowiedzi w tym temacie

#1 Delavor

  Big Clucker

 • Użytkownicy
 • 127 postów

Napisano 04 wrzesień 2013 - 16:17

Dołączona grafika


O tym, że w najnowszej produkcji Rockstara znajdziemy wiele rodzajów zwierząt wiemy od dawna, jednak dopiero dzisiaj firma ujawnia nowe szczegóły. W grze znajdzie się aż 15 rodzajów rodzajów psów. W chwili obecnej nie mamy dokładnej listy natomiast wiemy, że w grze pojawi się rottweiler Chop i będzie on należał do Lamara, przyjaciela Franklina. Będziemy mogli go czasami zabrać na misje, dzięki czemu wykonywanie ich będzie nieco prostsze. Pies będzie miał za zadanie odwracać uwagę, a my przez ten czas będziemy wykonywać dane nam zadanie. Niestety nadal też nie wiemy czy psy będziemy mogli zakupić w sklepie oraz oczywiście, czy "współpraca" dotyczy każdego z psów.

Jakiś czas temu pisaliśmy o tym, iż psiakom będziemy mogli zakupić różne akcesoria, więc minimalna opcja interakcji z naszym pupilem będzie możliwa. Więcej szczegółów zapewne dowiemy się dopiero podczas premiery, która zbliża się wielkimi krokami. Jako ciekawostkę można dodać, że psy docelowo miały trafić już w San Andreas.

#2 Delavor

  Big Clucker

 • Użytkownicy
 • 127 postów

Napisano 04 wrzesień 2013 - 16:21

Mmm, mam nadzieję że uda się kupić własnego psa :D hau hau

#3 XenoN

  GTA V Fan

 • Zarząd
 • 581 postów

Napisano 04 wrzesień 2013 - 21:03

to będzie szaleństwo! I wiecie co? Wszyscy w pierwszej kolejności będą chcieli kupić kundla! Bo trza mieć przyjaciela :D.

Mam nadzieje, ze psów nie będziemy mieli w GTA:O bo jak tak to będzie komicznie:D

Dołączona grafika Dołączona grafika


XB LIVE: GTAVpl, PSN: GTAVpl,
GFWL: GTAMpl/GTAVpl


Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych