Skocz do zawartości

GTA V: Oficjalna mapa gry?

GTA V Mapa

25 odpowiedzi w tym temacie

#1 Szybki

Godfather

• Zarząd
  • 1774 postów

Napisano 10 wrzesień 2013 - 15:29

Dołączona grafika

Czym bliżej premiery Grand Theft Auto V, tym coraz częściej w sieci pojawiają się przeróżne ploteczki. Jednakże w serwisie Reddit pojawiło się zdjęcie mapy GTA V, która najprawdopodobniej pochodzi z oficjalnego przewodnika do gry, które zostało przygotowane przez wydawnictwo BradyGames. W mapie nie było by nic ciekawego, gdyby nie fakt że fani niemal natychmiast przyjrzeli się rzeczywistym rozmiarem świata. A przypominamy że deweloperzy z Rockstar zapewniali nas, iż mapa GTA V będzie powierzchniowo większa od GTA:VC, GTA IV i Red Dead Redemption razem wziętych, najwyraźniej nie była to tylko przechwałka. Sami porównajcie...

Dołączona grafika

Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika

Dołączona grafika

Źródło: GTAForums/Reddit

#2 Karvioo

#

• Użytkownicy
  • 292 postów

Napisano 10 wrzesień 2013 - 15:55

Słabo, więcej zielonych terenów niż miasta.

#3 TheLuszek

PSN: TheLuszek

• Użytkownicy
  • 12 postów

Napisano 10 wrzesień 2013 - 16:01

Niby prawda lecz miasto ma być również bardzo duże i rozbudowane.

#4 sabarupl

Big Clucker

• Użytkownicy
  • 96 postów

Napisano 10 wrzesień 2013 - 18:42

To nie jest do końca pewne czy owa mapa to oryginalna mapa z GTA V. Fani od dawna próbowali rozgryźć jak może wyglądać mapa z tej części. Wystarczy przejrzeć temat na gtaforums i zobaczyć że mapa pokazana na zdjęciach powyżej od dawana tam wisi. Po za tym taką mapę zawsze można w montować w taki poradniki i za pomocą odpowiednich filtrów w odpowiednim programie zrobić tak żeby wygląda jak fota zrobiona aparatem. Po za tym nie chce mi się wierzyć że ktoś aż tak prawie idealnie trafił z kształtem wyspy jak w originale tylko po kilku zdjęciach.

#5 Szybki

Godfather

• Zarząd
  • 1774 postów

Napisano 10 wrzesień 2013 - 19:04

Wyświetl postUżytkownik sabarupl dnia 10 wrzesień 2013 - 18:42 napisał

To nie jest do końca pewne czy owa mapa to oryginalna mapa z GTA V.
Dlatego też nazwę newsa zakończyłem znakiem zapytania, lecz z tego co trochę szukałem to panowie z BradyGames niby to potwierdzają, ale niestety osoba która to napisała nie podała skąd takie informacje ma.

#6 Ventron

Huge Clucker

• Użytkownicy
  • 266 postów

Napisano 10 wrzesień 2013 - 19:30

Będzie co zwiedzać. Jak ta mapa to nie fake.

Użytkownik Ventron edytował ten post 10 wrzesień 2013 - 19:30

I'm so sick of this shit.

#7 Szybki

Godfather

• Zarząd
  • 1774 postów

Napisano 10 wrzesień 2013 - 21:22

Znalazłem ciekawy gif, który pokazuje jaki świat gry jest wielki (o ile owa mapa jest prawdziwa).

Dołączona grafika

#8 Enerv

• Użytkownicy
  • 145 postów

Napisano 10 wrzesień 2013 - 22:13

Dla mnie bomba, będzie co zwiedzać i eksplorować przez kolejne dobre miesiące.
Dołączona grafika

#9 sabarupl

Big Clucker

• Użytkownicy
  • 96 postów

Napisano 10 wrzesień 2013 - 22:45

Wyświetl postUżytkownik Szybki dnia 10 wrzesień 2013 - 19:04 napisał

Dlatego też nazwę newsa zakończyłem znakiem zapytania, lecz z tego co trochę szukałem to panowie z BradyGames niby to potwierdzają, ale niestety osoba która to napisała nie podała skąd takie informacje ma.
No właśnie to jest to. Jak czytam newsy na temat GTA V, szczególnie te ostanie to każdy piszę o tym samym ale inaczej. I zawsze to są newsy nie potwierdzone.

#10 Szybki

Godfather

• Zarząd
  • 1774 postów

Napisano 10 wrzesień 2013 - 23:12

Wyświetl postUżytkownik sabarupl dnia 10 wrzesień 2013 - 22:45 napisał

No właśnie to jest to. Jak czytam newsy na temat GTA V, szczególnie te ostanie to każdy piszę o tym samym ale inaczej. I zawsze to są newsy nie potwierdzone.
Dlatego newsów najczęściej poszukuje u "źródła", lecz oczywiście bywają również wycieki - ale tego typu rzeczy staram się sprawdzać osobiście np. "wyciek GTA V przez PSN". A jeżeli już trafi się np. taki wyciek mapy, a nie mam możliwości tego sprawdzenia, a jest bardzo prawdopodobna, to informuje o tym w treści/tytule newsa, a nie stawiam z góry że jest to informacja prawdziwa. Większość ostatnich newsów pochodzi z IGN, które jest serwisem zaprzyjaźnionym z Rockstar.

Taka ciekawostka - zdjęcie mapy zostało usunięte z hostingu obrazków.

#11 patr0

mistrz

• Użytkownicy
  • 430 postów

Napisano 11 wrzesień 2013 - 08:42

Czekam na konwersje mapy V do MTA :D

Dołączona grafika

#12 How high

ZTM - Zmęczony Tym Wszystkim

• Użytkownicy
  • 705 postów

Napisano 11 wrzesień 2013 - 12:09

Ja i tak lubie zwiedzać tereny wiejskie. Lubię wieś, tylko nie wtedy kiedy jest po żniwach i wszystkie gryzonie z pola pchają się do domu. Mam wtedy drugą Australię, a jeszcze kukurydza obok rośnie...
Dołączona grafika
Nadgorliwość gorsza od faszyzmu...

#13 Brzysiek

Huge Clucker

• Użytkownicy
  • 241 postów

Napisano 11 wrzesień 2013 - 16:01

Wyświetl postUżytkownik patr0 dnia 11 wrzesień 2013 - 08:42 napisał

C**jowa by była. Znając życie żeby utrzymać stabilny frame rate trzeba by zmniejszać tekstury do rozmiarów 256x256 :D

#14 Enerv

• Użytkownicy
  • 145 postów

Napisano 11 wrzesień 2013 - 22:25

Wyświetl postUżytkownik patr0 dnia 11 wrzesień 2013 - 08:42 napisał

Po co? :huh:
Dołączona grafika

#15 MrSpy0x22

Big Clucker

• Użytkownicy
  • 145 postów

Napisano 12 wrzesień 2013 - 07:27

Do MTA przecież mapę można samemu narysować.

Wyświetl postUżytkownik Karvioo dnia 10 wrzesień 2013 - 15:55 napisał

Słabo, więcej zielonych terenów niż miasta.
Ja znalazłem gdzieś takie coś http://i.imgur.com/XOYzKOm.jpg i jeżeli to jest prawda to mapa miasta jest wystarczająco duża a tereny poza miastem ciekawsze są do zwiedzania chyba skoro mają być zwierzęta i takie widoki jakie R* pokazuje. Zastanawia mnie tylko skąd ludzie wiedzą jakie proporcje dać tej mapy z GTA IV na mapie GTA V ..

Inna sprawa to fakt, że to już druga mapa o której głośno a jak poszuka się głębiej to można znaleźć jeszcze więcej. Ja znalazłem taką: http://www.cheatmast...6/gta-v-map.jpg .

Kampanie reklamowe R*/GTA znane są z tego, że jak coś jest niby prawdziwe to jest usuwane. Czyli rysuje sobie fake mapę, przedstawiam ją na hostingu jako mapę GTA V i na następny dzień usuwam. Efekt - moje 5 minut na stronach poświęconych GTA.

EDIT:
Co ja znalazłem ... Być może fejk ale .. śmieszny fejk xD

Dołączona grafika

Użytkownik MrSpy0x22 edytował ten post 12 wrzesień 2013 - 11:29

Dołączona grafika

#16 Enerv

• Użytkownicy
  • 145 postów

Napisano 12 wrzesień 2013 - 20:24

Analiza mapy, ładnie przedstawiona.

Dołączona grafika

#17 Szybki

Godfather

• Zarząd
  • 1774 postów

Napisano 12 wrzesień 2013 - 20:47

Mapa potwierdzona. Zdjęcie poniższe pochodzi z poradnika do gry.

Dołączona grafika

#18 Enerv

• Użytkownicy
  • 145 postów

Napisano 12 wrzesień 2013 - 20:58

Ma ktoś to w dużej rozdzielczości? Bo boje się szukać, by nie nadziać się na jakiś spoiler.
Dołączona grafika

#19 Neproify

Little Clucker

• Użytkownicy
  • 31 postów

Napisano 12 wrzesień 2013 - 21:04

O japier#%!%, to jest Los Santos? A gdzie Las Venturas i San Fierro ja się pytam? Przecież dalej jest to San Andreas... Wielkie metropolie takie jak LV i SF raczej się pod ziemię nie zapadły, prawda?

#20 lopeZ

nil

• Użytkownicy
  • 760 postów

Napisano 12 wrzesień 2013 - 21:04

http://gtav.pl/news_...es/GTA_V/39.jpg
1983x2644

Większej chyba nie ma sensu szukać :P

Wyświetl postUżytkownik Neproify dnia 12 wrzesień 2013 - 21:04 napisał

O japier#%!%, to jest Los Santos? A gdzie Las Venturas i San Fierro ja się pytam? Przecież dalej jest to San Andreas... Wielkie metropolie takie jak LV i SF raczej się pod ziemię nie zapadły, prawda?
GTA V jest w całkiem innym uniwersum niż GTA: SA...

Użytkownik lopeZ edytował ten post 12 wrzesień 2013 - 21:06

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych