Skocz do zawartości

GTA V: Oficjalna mapa gry?

GTA V Mapa

25 odpowiedzi w tym temacie

#21 Neproify

Little Clucker

• Użytkownicy
  • 31 postów

Napisano 12 wrzesień 2013 - 21:09

To ja czegoś nie rozumiem. Mount Chilliad jest między innymi, Los Santos, a się okazuje, że to jest inny stan?...

Bardziej mi to wygląda na lenistwo.

Zobacz sobie, że Los Santos wygląda prawie jak żywcem wyjęte z GTA SA(jeżeli chodzi o rozkład ulic, itd.), także jak dla mnie jest to dziwne.

#22 lopeZ

nil

• Użytkownicy
  • 760 postów

Napisano 12 wrzesień 2013 - 21:24

Nie rozumiesz. To nadal jest stan San Andreas, ale całkiem inne uniwersum i dlatego ten stan może się tak różnić. Tak samo nie będzie bohaterów z San Andreas. Nawet domu Carla nie będzie. Podobnie było z GTA IV.

Użytkownik lopeZ edytował ten post 12 wrzesień 2013 - 21:24

#23 Enerv

• Użytkownicy
  • 145 postów

Napisano 14 wrzesień 2013 - 21:52

A na co komu drugi raz ta sama mapa z lepszymi teksturami? Jakbym chciał, to bym sobie zmodował San Andreas.

To nie Electronic Arts, czy Maxis - tu się nie płaci za DLC 20 zł, który dodaje nowy park, kilka zmienionych tekstur budynków (nawiązanie do SimCity) czy nowy (numerek, zaktualizowane kluby piłkarskie - FIFA) zestaw ubrań, zwierzęta lub jakieś mikstury i różdżki wyjęte z dupy w ogóle nie w gust symulatora (nawiązanie z serii TS3). Mógłbym wymieniać dalej, chociażby Need for Speed, obecny - Rivals, to tak naprawdę ten nowy Hot Porsuit, który im się nie udał (ten nowy też nie), z nową nazwą, implementacją wyścigów w czasie rzeczywistym (bez loadingów) i oczywiście w takiej samej cenie.

Przy okazji - widzieliście nowe wymagania BF4?
Dołączona grafika

#24 Szybki

Godfather

• Zarząd
  • 1774 postów

Napisano 14 wrzesień 2013 - 22:42

Wyświetl postUżytkownik Enerv dnia 14 wrzesień 2013 - 21:52 napisał

Przy okazji - widzieliście nowe wymagania BF4?
Trzeba będzie szykować się na zakup nowego PCta :D

#25 CallahanPL

High-roller

• Użytkownicy
  • 826 postów

Napisano 15 wrzesień 2013 - 04:47

E tam, nigdy BF nie robił na mnie wrażenia.
WIEDŹMIN 3!

#26 BlacK

Justice League Member ;>

• Redaktorzy
  • 698 postów

Napisano 16 wrzesień 2013 - 19:40

Wyświetl postUżytkownik Enerv dnia 14 wrzesień 2013 - 21:52 napisał

Need for Speed, obecny - Rivals, to tak naprawdę ten nowy Hot Porsuit, który im się nie udał (ten nowy też nie), z nową nazwą, implementacją wyścigów w czasie rzeczywistym (bez loadingów) i oczywiście w takiej samej cenie.

VETO! Need for Speed Hot Pursuit to dla mnie najlepsza odsłona serii! (I mówię to całkiem poważnie!) Co do Rivals to się nie wypowiem, ale jeśli mają robić części jak NFS The Run to niech lepiej ich nie robią :D.

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych