Skocz do zawartości

GTA V: Game Informer publikuje szczegóły o GTA Online

GTA V Online

4 odpowiedzi w tym temacie

#1 Karvioo

#

• Użytkownicy
  • 292 postów

Napisano 12 wrzesień 2013 - 22:15

Dołączona grafika

Kilka dni temu, w najnowszym wydaniu zagranicznego magazynu Game Informer opublikowano masę szczegółów dotyczących trybu Multiplayer w GTA V. Grę zaczynamy od stworzenia własnego bohatera, będziemy mogli wybrać jego płeć, wygląd, przypisać mu charakter i inne cechy. Głównym założeniem twórców oraz celem rozgrywki ma być osiągnięcie jak najbardziej wartościowego majątku - w postaci wirtualnej gotówki, nieruchomości i pojazdów. Ponadto niemal wszystkie działania, które możemy podjąć podczas trwającej kampanii, będą również dostępne w GTA Online. Mowa tu między innymi o grabieżach, rozbojach, wyścigach, napadach na kryjówki gangów, uprowadzaniu opancerzonych pojazdów, a także o bardziej legalnych formach rozrywki - base jumpingu, grze w golfa i tenisa. Co ciekawe, spodziewamy się też przerywników fabularnych. Kiedy spotkamy nową postać, na naszym ekranie ukaże się krótka cutscenka przedstawiająca bohatera.

Misje - ma być ich ponad pięćset, a system będzie brał pod uwagę nasz styl gry i na jego podstawie zaproponuje nam zadania, jakie powinniśmy wykonać w pierwszej kolejności. Dobrym rozwiązaniem jest porozumienie się z innymi grupami (gangami) i zawarcie sojuszu, dzięki któremu drużyny będą mogły nawzajem się wspierać. Jeśli mimo wszystko nie jesteśmy otwarci na nowe znajomości, w każdej w chwili możemy podpisać współpracę z firmą ochroniarską oferującą (uwaga!) ataki z powietrza i nie tylko. Po wykonaniu zadań otrzymamy punkty respektu oraz łup podzielony przez lidera grupy. Jednak nie na tym koniec, bowiem z własnym majątkiem będziemy mogli łatwo się pożegnać. W każdej chwili możemy zostać zaatakowani i obrabowani z trzymanej przy sobie gotówki, dlatego jeżeli planujemy zgromadzić większą kwotę pieniędzy, to jesteśmy zmuszeni skorzystać z konta bankowego. Warto również wspomnieć o przydatnej opcji w sytuacji, gdy ktoś nas okradnie - wyznaczenie nagrody za głowę złodzieja w ramach zemsty. Aby na ulicach Los Santos nie panował zbyt duży chaos, autorzy modułu dodali tryb pasywny - po jego aktywowaniu nie jesteśmy nękani przez innych graczy dopóki nie oddamy strzału z broni.

Nieruchomości, czyli swego rodzaju wisienka na torcie. W Grand Theft Auto Online nieruchomość będzie miała wiele różnorakich zastosowań - przechowywanie od dwóch do dziesięciu pojazdów w garażu, spotkania ze znajomymi, imprezy z występami striptizerek, oglądanie programów telewizyjnych bądź powtórki z policyjnych pościgów naszych przyjaciół. W droższych rezydencjach będzie można nawet planować wypady gangu. Pierwsze serwery Multiplayer do GTA V ruszą na początku października, kilka tygodni po premierze gry, która odbędzie się 17 września.

#2 Kotowsky

XBOX360: Twist Dziany

• Użytkownicy
  • 20 postów

Napisano 13 wrzesień 2013 - 12:38

Jezu nie mogę uwierzyć, że tworzą takie bustwo. Chętnie ze wszystkimi bym pograł już się nie mogę doczekać aż dostane masakra lepszej gry od tej nie ma. GTA 5 Mam zamówione a na golda do Xboxa mam już kasę.
Wszystkich co są chętni do wspólnej gry w GTA 5 Na Xbox360
Niech napiszą na pw :) i czy mogą gadać na skype / headset podczas gry.

Coraz więcej czytam tych treści o GTA 5, muszę powiedzieć zapierają dech w piersi , uwielbiam to forum bo zapewnia dużo informacji o GTA 5. Oczywiście najbardziej przeraża mnie mapa w GTA 5, system multiplayer (ciekawe czy będą go ulepszać!) Pojazdy i możliwości tuningu i wiele nowych czynników natury (burza, powodzie).
Jak na ponad 20 000 ludzi w Polsce których kupiło GTA 5 Przed premierą wyłącznie na konsole to znacznie dużo. Jak widziałem jaką cenę Rockstar Włożyło do GTA 5 , to myślę , że nie zapomnę tej chwili grając w tą grę i widać, że Rockstar, chce postarać się nad tą grą, i będzie to coś odjazdowego !

PS: Zapraszam do gry na XBox360 [GT: Twist Dziany]

//Szybki: Ogarnij te kolorki i przecinki :D Spokojnie, we wtorek sobie pograsz ;d

Użytkownik Szybki edytował ten post 13 wrzesień 2013 - 12:54

#3 Aleks

Big Clucker

• Użytkownicy
  • 120 postów

Napisano 13 wrzesień 2013 - 14:52

@Kotowsky ty to przepuszczasz przez jakiś program do mieszania słów?

#4 Kotowsky

XBOX360: Twist Dziany

• Użytkownicy
  • 20 postów

Napisano 13 wrzesień 2013 - 14:53

Wyświetl postUżytkownik Aleks dnia 13 wrzesień 2013 - 14:52 napisał

@Kotowsky ty to przepuszczasz przez jakiś program do mieszania słów?
Nie rozumiem o co Ci chodzi możesz wyjaśnić dokładniej :) ?

#5 BlacK

Justice League Member ;>

• Redaktorzy
  • 698 postów

Napisano 13 wrzesień 2013 - 18:08

@up piszesz bez sensu. Słowa powtarzają się kilka razy, czasem w ogóle zdania nie idzie zrozumieć, a na dodatek składnia trochę kiepska. Starczy?

Użytkownik BlacK edytował ten post 13 wrzesień 2013 - 18:09

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych