Skocz do zawartości

GTA V: Podsumowanie premiery

GTA V Premiera Live Konkurs

30 odpowiedzi w tym temacie

#1 Szybki

Godfather

• Zarząd
  • 1774 postów

Napisano 18 wrzesień 2013 - 15:34

Dołączona grafika

Swoją premierę Grand Theft Auto V miało wczoraj, my już trochę odpoczęliśmy po całonocnym streamingu i przyszła kolej na podsumowania. Jesteśmy mile zaskoczeni ilością osób na naszym (w sumie pierwszym) oficjalnym streamie. Według statystyk unikalnych wizyt odtworzeń naszego streamu na twitchu było 1180, zaś na gamecreds - 1210. Oczywiście nie mogło również zabraknąć problemów technicznych, za które ponownie was przepraszamy i obiecujemy że w przypadku następnych tego typu wydarzeń będziemy lepiej zorganizowani. Przyjrzeliśmy się lekko tym lagom, które występowały u niektórych, lecz problem nie leżał u nas, a na połączeniu między wami a serwisem streamującym.

Staraliśmy się skonfigurować tak live, aby jakość obrazu z komputera oraz konsoli była jak w najlepszej jakości, lecz to było również związane z większą ilością odbieranych przez was danych. Z czego użytkownicy posiadający internet w zakresie do 5 Mb/s mogli posiadać typowe lagi (pamiętajcie również że dostawcy internetów nie gwarantują przepustowości do wszystkich serwerów takiej jak wypisują w ofertach itp.). Dlatego też staraliśmy się, aby znaleźć serwisy streamingowe, który oferują zmianę jakości bez żadnych zobowiązań. Jedynym takim serwisem streamingowym, który znaleźliśmy był gamecreds na scenie pojawił się niedawno i nie jest jeszcze zbyt doskonały. W przypadku następnego streama, który prawdopodobnie zostanie zorganizowany 1 października w celu pokazania wam Grand Theft Auto: Online do naszej listy serwisów na których będziemy streamować zostanie dodany youtube.

Co z konkursem?
Niestety sposób w jaki zorganizowaliśmy ten konkurs był źle obmyślony, dlatego postanowiliśmy go wstrzymać, a osoby które otrzymały jakiekolwiek punkty będą brane pod uwagę przy następnym podejściu (będziemy się kontaktować z nimi poprzez twitch, w celu zweryfikowania jakie konta posiadają na gtam). Konkurs tym razem będzie zorganizowany na naszym serwisie, więcej na ten temat dowiecie się, wówczas gdy otrzymamy następną paczkę gadżetów od Cenegi, w celu oszacowania ilości dostępnych nagród do wygrania.

Jak wrażenia z GTA V?
Jak tylko przejdziemy grę, podzielimy się wami wrażeniami. W grze znaleźliśmy już kilka wad, aczkolwiek nadrabiają drobnostkami które są widzialne dla gracza.

Gdzie obejrzę stream z premiery?
Na ten moment stream można obejrzeć tutaj. Prawdopodobnie w ciągu tygodnia znajdzie się na naszym kanale youtube.

Będziecie wrzucać coś z gry na yt?
Tak będziemy, lecz niestety sprzęt do przechwytywania zabrał przypadkiem Xenon, aczkolwiek jak tylko wróci to bierzemy się do roboty.

Podziękowania
Na początku podziękowania dla Cenegi dzięki nim otrzymaliśmy przeróżne gadżety, które będziemy mogli wam rozdać w konkursach. Krzysiowi oraz Kamilowi za przygarnięcie nas pod swój dach, co dało nam możliwość prowadzenia live do wczesnych godzin porannych przy świetnym towarzystwie. Kacprowi (Ownede) za towarzyszenie nam w tym dniu oraz wypożyczeniu samochodu o niskim zawieszeniu. Mam tylko nadzieje, że nie wyślesz mi żadnego mandatu i rachunku za mechanika. :D Arkowi (Faksel) za zrobienie designu na live. Devgaming oraz C-RP za zareklamowanie naszego streamu na ich stronie.

A na koniec zdjęcie ;)

Dołączona grafika

#2 Alan

Sexy Programmer

• Użytkownicy
  • 7 postów

Napisano 18 wrzesień 2013 - 15:38

Dołączona grafika

Najelpszy komentarz do premiery. :)

Użytkownik Alan edytował ten post 18 wrzesień 2013 - 15:41

Dołączona grafika

#3 How high

ZTM - Zmęczony Tym Wszystkim

• Użytkownicy
  • 705 postów

Napisano 18 wrzesień 2013 - 15:51

To Xenon? Dziwny jakiś taki...
Dołączona grafika
Nadgorliwość gorsza od faszyzmu...

#4 Szybki

Godfather

• Zarząd
  • 1774 postów

Napisano 18 wrzesień 2013 - 15:54

Wyświetl postUżytkownik How high dnia 18 wrzesień 2013 - 15:51 napisał

To Xenon? Dziwny jakiś taki...
Xenon to ten przy komputerze. Tak wygląda jakby miał z 16 lat, ale prawie najstarszy z całej tej grupki. :D

#5 How high

• Użytkownicy
  • 705 postów

Napisano 18 wrzesień 2013 - 17:13

I on ma dwadzieściaparę lat, prawie do 30 dochodzi ?! :o
Argh, naprawdę, wyobrażałem go sobie znacznie inaczej...
Dołączona grafika

#6 Szybki

Godfather

• Zarząd
  • 1774 postów

Napisano 18 wrzesień 2013 - 17:20

Wyświetl postUżytkownik How high dnia 18 wrzesień 2013 - 17:13 napisał

I on ma dwadzieściaparę lat, prawie do 30 dochodzi ?! :o
Argh, naprawdę, wyobrażałem go sobie znacznie inaczej...
Jak mnie pamięć nie myli to 24 ;d

#7 Majkel

Huge Clucker

• Administracja
  • 221 postów

Napisano 18 wrzesień 2013 - 17:43

Wyświetl postUżytkownik Alan dnia 18 wrzesień 2013 - 15:38 napisał

Dołączona grafika

Najelpszy komentarz do premiery. :)
copyrights

#8 How high

• Użytkownicy
  • 705 postów

Napisano 18 wrzesień 2013 - 19:05

24 lata i wygląda jak szczeniak...
@Xenon Słyszysz, ja chce twój genotyp, zaszczep we mnie swoją młodość! :)
Dołączona grafika

#9 Pałkasz

Newbie

• Użytkownicy
  • 8 postów

Napisano 18 wrzesień 2013 - 19:46

I jest w końcu ten white house gdzieś, czy nie ma? :D

#10 Pabi

Mastah

• Użytkownicy
  • 292 postów

Napisano 18 wrzesień 2013 - 20:13

kogo chata? :D

#11 How high

• Użytkownicy
  • 705 postów

Napisano 18 wrzesień 2013 - 20:18

@Szybki
W tej czarnej koszuli to kto ? Sebol? Czy z wami już nie trzyma bo dawno go nie widziałem...
Dołączona grafika

#12 Karvioo

#

• Użytkownicy
  • 292 postów

Napisano 18 wrzesień 2013 - 21:17

Wyświetl postUżytkownik Pabi dnia 18 wrzesień 2013 - 20:13 napisał

kogo chata? :D
Kamila Scheichta.

#13 How high

• Użytkownicy
  • 705 postów

Napisano 18 wrzesień 2013 - 21:20

Gdybym był podjarany tak jak wtedy kiedy miałem 15 lat to widziałbym i chciałbym zagrać na serwerze rp w tak dopracowanej grze, wszystko nowoczesne, nie trzeba modować - tylko skrypt o viola. Albo czasem tylko /me dać, bo widziałem na jakiś gameplay'u że minimisja z radiowozu nie polega już wyłącznie na gonieniu samochodów.
Ale jestem już za stary i powiem po prostu że młodzież ma fajnie. <_<
Dołączona grafika

#14 Szybki

Godfather

• Zarząd
  • 1774 postów

Napisano 18 wrzesień 2013 - 21:40

Wyświetl postUżytkownik How high dnia 18 wrzesień 2013 - 20:18 napisał

@Szybki
W tej czarnej koszuli to kto ? Sebol? Czy z wami już nie trzyma bo dawno go nie widziałem...
Nie, Kamil Scheicht.

Wyświetl postUżytkownik Karvioo dnia 18 wrzesień 2013 - 21:17 napisał

Kamila Scheichta.
I Krzycha ;d

Wyświetl postUżytkownik How high dnia 18 wrzesień 2013 - 21:20 napisał

Gdybym był podjarany tak jak wtedy kiedy miałem 15 lat to widziałbym i chciałbym zagrać na serwerze rp w tak dopracowanej grze, wszystko nowoczesne, nie trzeba modować - tylko skrypt o viola. Albo czasem tylko /me dać, bo widziałem na jakiś gameplay'u że minimisja z radiowozu nie polega już wyłącznie na gonieniu samochodów.
Mnie w sumie też, jakoś zapał do gry mi spadł, nawet teraz gram w te GTA V tylko dla tego serwisu no i czystej rozrywki, ale jarać mnie nie jara jak kiedyś :P

#15 Aliqe

Big Clucker

• Użytkownicy
  • 58 postów

Napisano 18 wrzesień 2013 - 21:41

Wyświetl postUżytkownik How high dnia 18 wrzesień 2013 - 21:20 napisał

Są starsze osoby od Ciebie i grają dniami i nocami :P

#16 Krzysztof Baraniak

Speedhost.pl

• Użytkownicy
  • 94 postów

Napisano 19 wrzesień 2013 - 01:39

Powiem że granie na LIVE do siódmej rano było mega świetne. Macie jeszcze fotkę mojego autorstwa:

Dołączona grafika

(Na fotce nie widać jednego z Telewizorów :( )

Wyświetl postUżytkownik Szybki dnia 18 wrzesień 2013 - 15:34 napisał

W przypadku następnego streama, który prawdopodobnie zostanie zorganizowany 1 października w celu pokazania wam Grand Theft Auto: Online

Tak, zapraszam serdecznie ponownie do mojego mieszkanka, znowu zamienimy je w prawdziwe studio!

Wyświetl postUżytkownik Pałkasz dnia 18 wrzesień 2013 - 19:46 napisał

I jest w końcu ten white house gdzieś, czy nie ma? :D

Ahaha! Nie znalazłem ale pamiętam że siedziałeś z nami długo na Live. :)

Użytkownik Krzysztof Baraniak edytował ten post 19 wrzesień 2013 - 01:49

#17 Szybki

Godfather

• Zarząd
  • 1774 postów

Napisano 19 wrzesień 2013 - 03:33

Wyświetl postUżytkownik Krzysztof Baraniak dnia 19 wrzesień 2013 - 01:39 napisał

Ahaha! Nie znalazłem ale pamiętam że siedziałeś z nami długo na Live. :)
Dzisiaj trochę posiedziałem nad misjami i znalazłem coś podobnego do białego domu :P

#18 How high

• Użytkownicy
  • 705 postów

Napisano 19 wrzesień 2013 - 12:19

Tylko co tam ownede robił. Jak się dorobię sprzętu, odcisków na łapach i hemoroidów na dupie to bym musiał sam kiedyś do was wpaść, bo póki co wychodzę tylko na nolife'a bez twarzy, który nie istnieje bo nie ma "fejsiczq" :/
Dołączona grafika

#19 Krzysztof Baraniak

Speedhost.pl

• Użytkownicy
  • 94 postów

Napisano 19 wrzesień 2013 - 13:31

Wyświetl postUżytkownik How high dnia 19 wrzesień 2013 - 12:19 napisał

Tylko co tam ownede robił.
No jak to co robił? Woził Nas swoją Hondą! :D

#20 kamilscheicht

Newbie

• Użytkownicy
  • 2 postów

Napisano 19 wrzesień 2013 - 14:33

Wyświetl postUżytkownik Krzysztof Baraniak dnia 19 wrzesień 2013 - 01:39 napisał

Tak, zapraszam serdecznie ponownie do mojego mieszkanka, znowu zamienimy je w prawdziwe studio!

Chciałeś chyba powiedzieć: "Zapraszam do pokoju mojego kolegi Marka.". Już to widzę, jak Mareczek gra z Wami w GTA, haha. Tak czy siak, może się uda.

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych