Skocz do zawartości

Kolejny Event vc mp?

Kolejny event vc mp

30 odpowiedzi w tym temacie

#1 Xanthi

Big Clucker

• Użytkownicy
  • 110 postów

Napisano 08 styczeń 2012 - 14:12

Witam, witam... Jak wiemy odbył się event vc mp 0.1d i jak było widać był bardzo udany :) I tu moja propozycja, może trochę hardcorowa i odważna, ale spróbuję :D Co powiecie na kolejny event vc mp w wersji... 0.1a? :D Wiem, wiem... Szokujące i pewnie pytacie po co? Np po to że większość z was pewnie nigdy nie grała w tej wersji, żeby zobaczyć jakie są różnice wg 0.1d, no i w końcu od tego się zaczęła historia vc mp :) Grałem w 0.1a ale pamiętam to jak przez mgłę, więc z chęcią bym zagrał jeszcze raz :) Pliki do serwera i clienta posiadam :) Nie mówię żeby zrobić taki event od razu, ale np w marcu było by ok ;) Co wy na to? Czekam na wasze opinie, bo jak się nie spodoba to nie ma co planować :)
Dołączona grafika

#2 adamale

Tylko lub aż

• Użytkownicy
  • 55 postów

Napisano 08 styczeń 2012 - 14:44

Kiedyś w to próbowałem zagrać, ale nie podołałem. :P
Jakby się choćby połowa osób z ostatniego zlotu zjawiła, to można spróbować.

#3 Xanthi

Big Clucker

• Użytkownicy
  • 110 postów

Napisano 08 styczeń 2012 - 14:49

Wyświetl postUżytkownik adamale dnia 08 styczeń 2012 - 14:44 napisał

Kiedyś w to próbowałem zagrać, ale nie podołałem. :P
Jakby się choćby połowa osób z ostatniego zlotu zjawiła, to można spróbować.

Heh pomysł ryzykowny i dość odważny, ale może wypalić... Dlatego teraz wymyśliłem żeby w razie czego mieć więcej czasu na informowane ludzi ;) Z Yaceq'iem może odpalimy gdzieś serwer i zobaczymy co jak ;)
Dołączona grafika

#4 Running_free

Little Clucker

• Użytkownicy
  • 12 postów

Napisano 08 styczeń 2012 - 15:08

spoko planik, ja gralem dosc dlugo na tej wersji, pamietam ze byl chyba tylko 1 serwer na poczatku
wtedy poznalem xentha i xenona chyba

#5 Yaceq

Big Clucker

• Użytkownicy
  • 60 postów

Napisano 08 styczeń 2012 - 15:14

Najpierw trzeba samemu sprawdzić do 0.1a czy w ogóle nadaje się do bardziej publicznego grania ;) Jeżeli stabilność jest na poziomie 0.1d to można spróbować.
1 serwer to był jeszcze przez długi czas 0.1d ;) Potem dopiero czeski powstał, ale popularnością się cieszył małą.

Dołączona grafika

#6 Xanthi

Big Clucker

• Użytkownicy
  • 110 postów

Napisano 08 styczeń 2012 - 15:15

Wyświetl postUżytkownik Running_free dnia 08 styczeń 2012 - 15:08 napisał

spoko planik, ja gralem dosc dlugo na tej wersji, pamietam ze byl chyba tylko 1 serwer na poczatku
wtedy poznalem xentha i xenona chyba

Mnie poznałeś dopiero w 0.1d... W 0.1a miałem całkiem inny nick, niż te z których mnie znacie czyli XARDAS, Salvatore, Xanthi ;) Za to Ciebie chyba widziałem na 0.1a... Ale to było dawno temu, że ciężko coś sobie przypomnieć :D

Wyświetl postUżytkownik Yaceq dnia 08 styczeń 2012 - 15:14 napisał

Najpierw trzeba samemu sprawdzić do 0.1a czy w ogóle nadaje się do bardziej publicznego grania ;) Jeżeli stabilność jest na poziomie 0.1d to można spróbować.
1 serwer to był jeszcze przez długi czas 0.1d ;) Potem dopiero czeski powstał, ale popularnością się cieszył małą.

Dlatego mówię że można by postawić serwer i obadać co i jak :)

Użytkownik Xanthi edytował ten post 08 styczeń 2012 - 15:16

Dołączona grafika

#7 Starter

Drive

• Użytkownicy
  • 756 postów

Napisano 08 styczeń 2012 - 15:42

Pamiętam, że poprawki były do vcmp nanoszone dosyć szybko, ale nie sądzę, że jest sens aż tak bardzo się cofać. Funkcjonalności multiplayerowi wcześniejsza wersja nie dodaje, natomiast traci jeżeli chodzi o liczbę crashy, timeoutów i synchronizacji, której praktycznie nie było w 0.1d a co dopiero a : p

#8 Xanthi

Big Clucker

• Użytkownicy
  • 110 postów

Napisano 08 styczeń 2012 - 15:43

Wyświetl postUżytkownik Starter dnia 08 styczeń 2012 - 15:42 napisał

Pamiętam, że poprawki były do vcmp nanoszone dosyć szybko, ale nie sądzę, że jest sens aż tak bardzo się cofać. Funkcjonalności multiplayerowi wcześniejsza wersja nie dodaje, natomiast traci jeżeli chodzi o liczbę crashy, timeoutów i synchronizacji, której praktycznie nie było w 0.1d a co dopiero a : p

Teraz crashe były i nikt nie narzekał :D Dlatego z Yaceq'iem będzie testować czy da radę w ogóle grać ;)
Dołączona grafika

#9 Jea

Newbie

• Użytkownicy
  • 3 postów

Napisano 09 styczeń 2012 - 01:26

Ja też się piszę... ;) Witam ponownie po długiej przerwie wszystkich miłośników dawnego VC-MP.

#10 Starter

Drive

• Użytkownicy
  • 756 postów

Napisano 09 styczeń 2012 - 01:35

Wyświetl postUżytkownik Jea dnia 09 styczeń 2012 - 01:26 napisał

Ja też się piszę... ;) Witam ponownie po długiej przerwie wszystkich miłośników dawnego VC-MP.
Cześć Jea, ciekawy avatar : p

#11 Xanthi

Big Clucker

• Użytkownicy
  • 110 postów

Napisano 09 styczeń 2012 - 03:17

Wyświetl postUżytkownik Jea dnia 09 styczeń 2012 - 01:26 napisał

Ja też się piszę... Witam ponownie po długiej przerwie wszystkich miłośników dawnego VC-MP.

O Boooooże czy ja śnię???!!! Witaj Jea :D Nareszcie się pojawiłeś :) Szkoda że ominął Cię event 0.1d :x
Dołączona grafika

#12 Yaceq

Big Clucker

• Użytkownicy
  • 60 postów

Napisano 09 styczeń 2012 - 12:25

O, Jea :D Mogłeś się odezwać parę dni wcześniej ;)

Dołączona grafika

#13 Jea

Newbie

• Użytkownicy
  • 3 postów

Napisano 09 styczeń 2012 - 19:29

Ta, mogłem, ale dopiero wczoraj ogarnąłem że adamale do mnie napisał na FB :P Kompletnie nie pojmuje tego systemu, nigdzie nie było żadnego powiadomienia... Lepiej późno niż wcale, z takiego założenia wychodzę. Dziś "kupię" ukochane Vice CIty i będę gotowy do gry, choć obawiam się problemu, który nurtuje mnie od dawna. Już pół roku temu zainstalowałem VC-MP i nie mogłem połączyć się z żadnym serwerem... Nie wiem z jakiej przyczyny, nie zależało mi wielce, więc nie kombinowałem, teraz będę się starał bardziej ;p Miło Was widzieć, może wkrótce zagramy, mam taką ogromną nadzieję ;)

#14 Xanthi

Big Clucker

• Użytkownicy
  • 110 postów

Napisano 09 styczeń 2012 - 19:39

Wyświetl postUżytkownik Jea dnia 09 styczeń 2012 - 19:29 napisał

Ta, mogłem, ale dopiero wczoraj ogarnąłem że adamale do mnie napisał na FB :P Kompletnie nie pojmuje tego systemu, nigdzie nie było żadnego powiadomienia... Lepiej późno niż wcale, z takiego założenia wychodzę. Dziś "kupię" ukochane Vice CIty i będę gotowy do gry, choć obawiam się problemu, który nurtuje mnie od dawna. Już pół roku temu zainstalowałem VC-MP i nie mogłem połączyć się z żadnym serwerem... Nie wiem z jakiej przyczyny, nie zależało mi wielce, więc nie kombinowałem, teraz będę się starał bardziej ;p Miło Was widzieć, może wkrótce zagramy, mam taką ogromną nadzieję ;)

Noooo zastanawialiśmy co się z Tobą dzieje... Przepadłeś tak jak Polonez... Skoro Ty się znalazłeś, to może i on się znajdzie :) Najnowszą wersję miałeś?
Dołączona grafika

#15 Jea

Newbie

• Użytkownicy
  • 3 postów

Napisano 09 styczeń 2012 - 22:42

Najnowsza jaka wtedy akurat była, ściągałem z oficjalnej strony. Na razie o tym nie ma co myśleć. Wszystko da się naprawić. Teraz będę z Wami na bieżąco, jak będziecie coś organizować, to z miłą chęcią się dołącze.

#16 Yaceq

Big Clucker

• Użytkownicy
  • 60 postów

Napisano 09 styczeń 2012 - 23:01

Wyświetl postUżytkownik Jea dnia 09 styczeń 2012 - 19:29 napisał

Już pół roku temu zainstalowałem VC-MP i nie mogłem połączyć się z żadnym serwerem... Nie wiem z jakiej przyczyny, nie zależało mi wielce, więc nie kombinowałem, teraz będę się starał bardziej ;p Miło Was widzieć, może wkrótce zagramy, mam taką ogromną nadzieję ;)
Może po pamiętnej aferze w 'wykradnięciem' bety 0.2 komuś się przypomniało i Cie zbanowali w samym kliencie? :D

Dołączona grafika

#17 adamale

Tylko lub aż

• Użytkownicy
  • 55 postów

Napisano 10 styczeń 2012 - 03:05

IP chyba mu się od tamtej pory zmieniło :P chyba że po MAC-u zbanowali i PC wciąż ten sam.

#18 Starter

Drive

• Użytkownicy
  • 756 postów

Napisano 10 styczeń 2012 - 13:58

Wyświetl postUżytkownik Jea dnia 09 styczeń 2012 - 22:42 napisał

Najnowsza jaka wtedy akurat była, ściągałem z oficjalnej strony. Na razie o tym nie ma co myśleć. Wszystko da się naprawić. Teraz będę z Wami na bieżąco, jak będziecie coś organizować, to z miłą chęcią się dołącze.
Nagrabiłeś sobie, już nigdy nie pograsz ; >

#19 Xanthi

Big Clucker

• Użytkownicy
  • 110 postów

Napisano 10 styczeń 2012 - 15:23

Wyświetl postUżytkownik Starter dnia 10 styczeń 2012 - 13:58 napisał

Nagrabiłeś sobie, już nigdy nie pograsz ; >

Wszystko da się obejść ;p Poza tym wątpię żeby aż tak się wściekli na Jea :D Sporo czasu już minęło i zapomnieli o nim ^^
Dołączona grafika

#20 Xanthi

Big Clucker

• Użytkownicy
  • 110 postów

Napisano 10 styczeń 2012 - 21:14

Panowie w piątek lub sobotę będzie mały teścik żeby sprawdzić jak wygląda sprawa z crashami pod 0.1a :) Miło by było jakby chociaż z 5 osób weszło na serwer :)

Client&Server 0.1a

Załączone pliki

Użytkownik Xanthi edytował ten post 11 styczeń 2012 - 16:38

Dołączona grafika

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych