Skocz do zawartości

Szybka premiera GTA V - zagrożona?

GTA V Max Payne premiera

8 odpowiedzi w tym temacie

#1 XenoN

GTA V Fan

• Zarząd
  • 581 postów

Napisano 18 styczeń 2012 - 01:47

Dołączona grafika

Cześć!

Nie lubię Was informować o tych złych wiadomościach, lecz te niestety czasem się zdarzają. Dokładnie 10 godzin temu, R* poinformowało Nas o drobnym poślizgu hitu zapowiedzianego na I kwartał tego roku. W obecnym planie wydawniczym, Max Payne 3 w przypadku konsolowych wersji w łapy graczy wpadnie dopiero 15 Maja. Jeszcze gorzej informacja ta wygląda w przypadku domowych blaszaków - premierę zapowiedziano na 1 czerwca.

Pozornie, opóźnienie nie powinno nas interesować ale...nasuwają się kolejne wykrzyknikowe pytania:
  • Czy Rockstar zdecyduje się publikować dwa hity w tym samym terminie?
  • Jaki nacisk wywrze opóźnienie Max Payne 3 na studiu pracującym nad hitem GTA V?
  • I w końcu czy GTA zostanie wydane dopiero w październiku 2012 roku? - Ta hipoteza jest możliwa, zważywszy na napięty plan wydawniczy na ten okres. (W Wakacje mamy mało premier)
Uwzględnijmy też, że GTA "lubi" łapać poślizg, także termin jesienny jest całkiem możliwy i realny, a analitycy stanowczo twierdzą iż wydawcy gier nie mogą sobie pozwolić na dwa hity goszczące w kalendarzu wydawniczym obok siebie.

Cóż, trochę sobie poczekamy...

Cytat

• Max Payne 3 - Marzec 2012
  • GTA V (przewidujemy przełom: kwiecień/maj 2012)
  • Bordeland 2 - 30 Czerwiec 2012
Fragment planu wydawniczego z ubiegłorocznej konferencji T2. Z planu usunęliśmy RDR PC - bowiem nie pojawiły się kolejne potwierdzenia tej informacji, być może konferencjer nie zrozumiał pytania zadanego przez słuchacza.

Dołączona grafika Dołączona grafika

XB LIVE: GTAVpl, PSN: GTAVpl,
GFWL: GTAMpl/GTAVpl

#2 ViruS

Pilot bombowca.

• Użytkownicy
  • 74 postów

Napisano 18 styczeń 2012 - 14:58

Jak kocha to poczeka! :P haha. A tak na poważnie, niech lepiej dopracują gta i tak się z nim nie spieszą, chociaż już nie mogę się doczekać tej premiery :)

Użytkownik ViruS edytował ten post 18 styczeń 2012 - 15:00

#3 Tomek

Huge Clucker

• Użytkownicy
  • 216 postów

Napisano 18 styczeń 2012 - 21:57

Będzie to będzie, nie to nie. Niech porządnie dopracują grę, a potem ją wydają. Chyba nie chcecie grać w niekompletną lub zawierającą błędy grę, nie? Jeszcze co do pisania artykułu, trochę w nim tragizujesz. GTA to nie całe życie, a to odczuwam w tym artykule (może tylko ja mam takie odczucia).

#4 XenoN

GTA V Fan

• Zarząd
  • 581 postów

Napisano 18 styczeń 2012 - 22:33

Wyświetl postUżytkownik zekeley dnia 18 styczeń 2012 - 21:57 napisał

Będzie to będzie, nie to nie. Niech porządnie dopracują grę, a potem ją wydają. Chyba nie chcecie grać w niekompletną lub zawierającą błędy grę, nie? Jeszcze co do pisania artykułu, trochę w nim tragizujesz. GTA to nie całe życie, a to odczuwam w tym artykule (może tylko ja mam takie odczucia).
Tylko odczucia ;)

#5 Xanthi

Big Clucker

• Użytkownicy
  • 110 postów

Napisano 19 styczeń 2012 - 16:52

Lepiej niech wyjdzie później, ale dopracowana niż ma być taki bubel jak GTA IV...
Dołączona grafika

#6 XenoN

GTA V Fan

• Zarząd
  • 581 postów

Napisano 19 styczeń 2012 - 19:28

Wyświetl postUżytkownik Xanthi dnia 19 styczeń 2012 - 16:52 napisał

Lepiej niech wyjdzie później, ale dopracowana niż ma być taki bubel jak GTA IV...

Przydałoby się by zainwestowali w multiplayer.
1. tworzenie własnych modów,
2. tryb współpracy (CO-OP)

i R* - spada z niebios:p

#7 Watcherhell

Big Clucker

• Użytkownicy
  • 63 postów

Napisano 19 styczeń 2012 - 19:59

@Up
A no... Bo ten multi w IV podobno ch**... ;( Ja osobiście kupuje oryginała tylko wtedy, kiedy chce pograć na multiplayerze wiec zyskają na swojej liście oryginałów takiego zajebistego gracza jak łiczeruś. :D

#8 Xanthi

Big Clucker

• Użytkownicy
  • 110 postów

Napisano 19 styczeń 2012 - 21:59

Wyświetl postUżytkownik XenoN dnia 19 styczeń 2012 - 19:28 napisał

Przydałoby się by zainwestowali w multiplayer.
1. tworzenie własnych modów,
2. tryb współpracy (CO-OP)

i R* - spada z niebios:p

Noooo coop to od zawsze chciałem w GTA... :D Myślałem że jakiś mod chociaż gracze zrobią a tu dupa :(

Użytkownik Xanthi edytował ten post 19 styczeń 2012 - 22:00

Dołączona grafika

#9 XenoN

GTA V Fan

• Zarząd
  • 581 postów

Napisano 20 styczeń 2012 - 20:05

Wyświetl postUżytkownik Xanthi dnia 19 styczeń 2012 - 21:59 napisał

Noooo coop to od zawsze chciałem w GTA... :D Myślałem że jakiś mod chociaż gracze zrobią a tu dupa :(
Teraz to jest możliwe. Obecnie Co-OP jest "strasznie" modny :)

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych