Skocz do zawartości

Zlot w VC-MP 0.1a! / VC-MP 0.1a event!

zlot vc vc mp 0.1a

13 odpowiedzi w tym temacie

#1 Xanthi

Big Clucker

• Użytkownicy
  • 110 postów

Napisano 07 luty 2012 - 20:58

Witajcie :)

Zapraszamy wszystkich na drugi zlot w VC-MP ale tym razem na wersji 0.1a!
Serdecznie zapraszamy wszystkich graczy vc mp, nie tylko tych którzy pamiętają tą wersję której premiera miała niespełna 7 lat temu! Myślę że warto poświęcić trochę czasu, żeby zobaczyć jak to kiedyś wyglądało, i jak wiele się zmieniło :)

Planowy program imprezy (będzie uaktualniany):
- vanilla: klasyka z wersji 0.1d/a czyli bikersi vs police,
- North vs South, czyli rozgrywki pomiędzy dwoma gangami, jedni bronią bazy, drudzy atakują i muszą z bazy przeciwnika zabrać Caddy do swojej bazy,
- spychanie się nawzajem samochodami na dachu budynku.
- wyścigi

Jeżeli macie swoje propozycje/mapy piszcie w tym temacie.
Nie musimy grać we wszystkie te tryby. Zaczniemy od klasyki, a co będzie dalej zależy tylko od was! To tylko sugestie co możemy robić.

Termin: 3 marca (sobota),
Godzina: 16:00
Serwer: IP serwera:178.217.184.145 Port: 5192
Podziękowania dla Gudio za hostowanie serwera.

W załączniku znajduje się instalka do 0.1a.
Ważne żeby zagrać! Gra nie może być zainstalowana na 0.3 ani żadną inną wersję VC-MP! Musicie zainstalować 0.1a na czystym GTA VC. Najprościej zrobić to tak, że kopiujecie cały folder z GTA VC, w którym jest VC-MP 0.3 zainstalowane. Z tego folderu skopiowanego usuwacie takie pliki: vc-mp.exe, vcmpfnt.dat, vcmpfnt.png, z katalogu /data usuwacie particle.cfn, VCMP.SCM, vcmp_d.dat, VCMP_PRT.CFG, vcmp_w.dat, katalog vcmp_maps, z katalogu /mss vc-mp.flt, z kataogu /TXD ldvcmp0.txd. Po tym instalujecie VC-MP 0.1d w tym katalogu GTA VC. Zróbcie to wcześniej, żeby nie mieć problemów w dzień zlotu!

Dla zainteresowanych kanał IRCowy: #stare.dobre.vcmp na irc.gtanet.com:6667
Przekażcie info o tym zlocie komu możecie, fajnie jak będzie pełen serwer:D Prosiłbym też o wpisywanie się w tym temacie osób, które będą brały udział.

P.S Jeśli macie zamiar pisać po co taki event itp to nie piszcie w ogóle ;)

English version:

Hello! ;)
We'd like to invite everyone for 2nd VC-MP event. This time in 0.1a!
I encourage all VC-MP players, not only people who remember this game, released almost 7 years ago. It is really worth spending some time to see, how this game looked years ago and how many things have changed.

Event's plan:
- classic of 0.1d/a, bikers vs police,
- North vs South: gang fight, one team deffends thieir base, second attacks it and have to take Caddy from enemys base to their own,
- pushing down from roof,
- race,
If you have your suggestions/maps write it in this thread.
We don't have to play on all these maps. We will start from the most popular in 0.1d mode - bikers vs police, and what will be next depends on you. These are only suggestions what we can do.

Date: 3 of March (Saturday),
Time: 16:00 - UTC+1, 15:00 - UTC+0! You can check timezones here http://worldtimezone.net/
Server: IP: 178.217.184.145 | Port: 5192
Special thanks for Gudio for hosting the server.

You can download VC-MP 0.1a from this thread.
Important! To play 0.1a you cannot install it to directory with 0.3 or any other VC-MP version! You will crash everytime. You have to install 0.1a on a clean installation of GTA VC - without any mods/VC-MP installed. The simplest way to do it is to copy GTA VC folder with VC-MP 0.3 installed - you will install 0.1d in this copied folder later. Next delete these files from this dir: vc-mp.exe, vcmpfnt.dat, vcmpfnt.png, from dir /data delete particle.cfn, VCMP.SCM, vcmp_d.dat, VCMP_PRT.CFG, vcmp_w.dat, dir vcmp_maps, from dir /mss vc-mp.flt, from dir /TXD ldvcmp0.txd. After deleting install VC-MP 0.1a there. Do it earlier, not in the event's day!

If you want to join us on IRC: #stare.dobre.vcmp on irc.gtanet.com:6667
Let know about this event other players. It'll be nice if server is full! :D If you're taking part in this event just let me know on IRC/VC-MP/HA/LW forums.

P.S. If you are going to complain about this event, you'd better not write anything ;)

Użytkownik adamale edytował ten post 02 marzec 2012 - 20:31

Dołączona grafika

#2 Xanthi

Big Clucker

• Użytkownicy
  • 110 postów

Napisano 24 luty 2012 - 13:41

IP: 178.217.184.145
Dołączona grafika

#3 Yaceq

Big Clucker

• Użytkownicy
  • 60 postów

Napisano 28 luty 2012 - 19:42

Pamiętajcie, to już w ten weekend! ;)
Btw, adamale, mógłbyć IP zaktualizować w pierwszym poście?

Dołączona grafika

#4 adamale

Tylko lub aż

• Użytkownicy
  • 55 postów

Napisano 02 marzec 2012 - 20:31

Zaktualizowane.

#5 Ermin aka GaLL

Newbie

• Użytkownicy
  • 1 postów

Napisano 03 marzec 2012 - 06:08

Ja niestety nie dam rady, bo mam uczelnie dzisiaj :ph34r: :ph34r:

#6 Aleks

Big Clucker

• Użytkownicy
  • 120 postów

Napisano 03 marzec 2012 - 18:32

Gdzie dl?

#7 GeeWhiz

Strzelec wyborowy

• Użytkownicy
  • 8 postów

Napisano 06 marzec 2012 - 08:49

A może by tak zorganizować zlot o trochę szerszym zakresie, na przykład w okresie wakacji - czerwiec/lipiec ?

#8 Yaceq

Big Clucker

• Użytkownicy
  • 60 postów

Napisano 07 marzec 2012 - 14:09

Co masz na myśli poprzez 'szerszy zakres'?

Dołączona grafika

#9 GeeWhiz

Strzelec wyborowy

• Użytkownicy
  • 8 postów

Napisano 07 marzec 2012 - 16:18

Mówiąc o "szerszym zakresie" miałem na myśli zorganizowanie takiego spotkania, które nie ograniczałoby się tylko do graczy z tego forum. Jest przecież wiele stron o poruszających tematykę GTA, zatem chętnych nie powinno brakować. ;)

#10 Starter

Drive

• Użytkownicy
  • 756 postów

Napisano 07 marzec 2012 - 20:40

Wyświetl postUżytkownik GeeWhiz dnia 07 marzec 2012 - 16:18 napisał

Mówiąc o "szerszym zakresie" miałem na myśli zorganizowanie takiego spotkania, które nie ograniczałoby się tylko do graczy z tego forum. Jest przecież wiele stron o poruszających tematykę GTA, zatem chętnych nie powinno brakować. ;)
Ale poprzednie zloty właśnie tak działały. Były napisane po polsku i po angielsku, wklejone na różne fora polskie i zagraniczne : )

Użytkownik Starter edytował ten post 07 marzec 2012 - 20:40

#11 Yaceq

Big Clucker

• Użytkownicy
  • 60 postów

Napisano 07 marzec 2012 - 21:42

Ten event jak i poprzedni w 0.1d był ogłoszony na oficjalnym forum VC-MP, na forach wielu zagranicznych klanów a także na forach innych serwerów. Akurat o promocję tego typu eventów staramy się dbać i nie ograniczać się tylko do tego forum, ale do wszelkich na jakie mamy dostęp.

Dołączona grafika

#12 GeeWhiz

Strzelec wyborowy

• Użytkownicy
  • 8 postów

Napisano 07 marzec 2012 - 23:27

Ok przyznaje się - nie wiedziałem. Ale cieszę się, że jednak odbija się to szerokim echem. W takim razie mogę jedynie dodać, że jeśli będziecie planować tego typu event w czasie wakacji, to z chęcią się piszę na tak pomysł..

#13 Xanthi

Big Clucker

• Użytkownicy
  • 110 postów

Napisano 08 marzec 2012 - 18:18

W wakacje event na pewno będzie :) Ale w jakiej wersji to nie wiem... Myślałem nad 0.3 r1 ;) Co o tym myślicie? Tam nie ma tych zjebanych headshootow xD
Dołączona grafika

#14 Yaceq

Big Clucker

• Użytkownicy
  • 60 postów

Napisano 10 marzec 2012 - 12:52

Zobaczymy.
W 0.2 nie ma sensu. Pod względem synchronizacji leży, a mapy z obiektami crashują grę.
Zostaje jeszcze pierwsze 0.3. Można spróbować, ale nie wiem jakie będzie zainteresowanie, bo ogromna większość w to już grała.
Lepiej by było zrobić jakiś tematyczny zlot w R2, bez aktualnych komend, z naszą eventową mapą.

Dołączona grafika

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych