Skocz do zawartości


[GTA:Online] Ekipa

Online GTA V GTAV

1 odpowiedź w tym temacie

#1 zajacp1

    shjeeet

  • Użytkownicy
  • 20 postów

Napisano 13 luty 2014 - 16:45

Dołączona grafika
Polish Killers Crew

Witaj, przestępco!
Samotnie plączesz się po mieście, plądrując okoliczne sklepy i tłukąc przechodniów?
Samotnie nie dajesz już sobie rady, potrzebujesz przyjaciół, z którymi będziesz mógł siać zamęt w Twojej okolicy?

Spokojnie - znaleźliśmy rozwiązanie! Po mieście roznoszą się plotki, że grupa równie porąbanych jak ty - ekipa PLKC - panoszy się w stanie San Andreas i zamierza osiedlić się w tej okolicy na stałe!

Chcesz rozpocząć z nimi współpracę? Udaj się do ich siedziby i dołącz!

Czego wymagamy od Ciebie?
-Nie atakuj innych graczy! - to naprawdę jest bez sensu nie przyniesie to korzyści Tobie, ani użytkownikowi, którego zabijesz - możesz oczywiście być gotów na atak z jego strony, lecz nigdy nie prowokuj innych użytkowników - to bez sensu i nie przynosi żadnej zabawy.
-Wspieraj swoich braci! - otrzymujesz zaproszenia do gry od przyjaciół z zespołu? Postaraj się dołączyć do rozgrywki i wspomóc kolegę - jeśli oczywiście masz czas. :)
-Kontakt - jest sprawą bardzo ważną, w celu dobrego komunikowania się nasz zespół podczas rozgrywki korzysta z komunikatora TeamSpeak(Android*, Win x32, Win x64, połącz). Jeśli nie jesteś w stanie komunikować się z nami przy pomocy swojego głosu, wystarczy nam również komunikacja tekstowa (Gadu Gadu, klawiatura do pada lub PlayStationŸApp dla urządzeń Android)
-Kultura osobista - przede wszystkim! Mamy dość durnowatych graczy, którzy co drugie słowo muszą wciskać "przecinki" - staramy się ograniczać wulgaryzmy - doskonale rozumiemy, że od czasu do czasu ktoś może przekląć - ludzka rzecz, ale nie żeby co drugie słowo!
-Konsoli PS3 - niestety dla niektórych - nasza ekipa działa tylko w strefie serwerów PS3, nie przyjmujemy graczy korzystających z konsoli XBOX.

No dobra, wymogi! Ale co wy mi dacie?
-Ze swojej strony zespół PLKC oferuje przede wszystkim luźne godziny gry (najczęściej nasi członkowie spotykani są w godzinach: 15-02), wspólnie spędzony czas podczas zdobywania coraz to większych poziomów i pieniędzy dla naszych postaci, duże wsparcie nawet w najdrobniejszych sprawach - potrzebujesz odblokować jakąś część do swojego auta, lecz nie możesz wygrać wyścigu? - nie ma sprawy! Pomożemy Ci!

Klimat gry!
Wspólnie z drugim założycielem postanowiliśmy utworzyć pewien klimat gry w naszym zespole - zalecamy zakupienie marynarek, koszul od garniturów, czy krawatów - jeśli odpowiednio wczujemy się w ten klimat powinno to nas doskonale wprowadzić we własny świat gry, w którym to nasz zespół dominuje nad miastem.

Chcesz się z nami skontaktować?
Oczywiście, że jest taka możliwość - możesz porozmawiać z założycielami, zadać pytanie, czy wyjść do nas z jakąś propozycją, wystarczy, że skorzystasz z jednej z poniższych metod kontaktu:

zajacp1 - GG: 536871, Skype: pzajac98, PSN ID: zajacp1_a, SocialClub: zajacp1, prywatna wiadomość na tym forum(niezalecane)
Kr3sPL


Pamiętaj, nasza ekipa nie jest liczna - niedawno powstała, a oficjalna rekrutacja rozpoczęła się dopiero dzisiaj - lecz nie zrażaj się do nas, jeśli do nas dołączysz nasza liczebność się zwiększy! Liczymy, że już wkrótce w szeregach naszej ekipy staną dziesiątki przestępców.

*Nie jesteś w stanie zakupić aplikacji? Napisz do założyciela ekipy (SocialClub, GG, PSN)

Użytkownik zajacp1 edytował ten post 13 luty 2014 - 16:50


#2 Tomi

    I can always make You smile ;)

  • Użytkownicy
  • 314 postów

Napisano 16 luty 2014 - 19:54

Fajnie fajne może dołączę

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych