Skocz do zawartości

GTA & M - wita swoich użytkowników w nowej odsłonie.

Serwis

30 odpowiedzi w tym temacie

#1 XenoN

GTA V Fan

• Zarząd
  • 581 postów

Napisano 31 październik 2011 - 17:41

Dołączona grafika

Witajcie!

Udało się nam, dokładnie o 18:10 oddajemy wam nową wersję serwisu Grand Theft Auto & Multiplayers. Postanowiliśmy postawić na nowe, bezpieczne oprogramowanie do którego bez problemu będziemy mogli coś dopisać - jest nim IPB, w najnowszej wersji, które ostatnio zyskało na popularności za sprawą znanych serwerów Roleplay na naszej scenie.

Postanowiliśmy postawić na portal tworzony przez Was, użytkowników bo to my razem tworzymy scenę GTA. Dlatego też dzięki modernizacji portalu wreszcie, będziecie mogli publikować artykuły w komfortowym środowisku graficznym - bez łask administratorów :) .

Jak zapewne część z was zauważyła, zmieniła się nazwa serwisu: GTA&M - od dziś zapis symbolizuje dodatkową frazę A..N..D multplayers. Głównymi konsekwencjami tego zabiegu będzie:
  • Rezygnacja z nieznanych multiplayerów - czyli takich, które nie cieszyły się zainteresowaniem.
  • Skupienie się nad nowo nadchodzącą wersją Grand Theft Auto - GTA V. Uruchomiona została domena www.GTAV.pl.

Dołączona grafika
Pierwsze spotkania video - zostaną ogłoszone już niedługo! Potrzebujemy kilku dni na reorganizację.

Nasze spojrzenie na serię GTA będzie zdecydowanie inne niż gwarantują to alternatywne serwisy. Niestety ale duża większość z nich tkwi jeszcze w średniowieczu. Za sprawą nowej części GTA planujemy nastawić się na sekcje: multimedia. Dlatego też nasi redaktorzy są wyposażeni w specjalne urządzenia, które umożliwią streaming video. Możecie być pewni, że podczas premiery GTA V, będziecie mogli uczestniczyć w tym wydarzeniu razem z nami - m.in. poprzez wspomniane wyżej video. Jeszcze, żadne z prywatnych serwisów tego nie uczynił.
Oczywiście nie zapomnimy o innych częściach, co jakiś czas będziemy organizować eventy - podobne do tych, które organizuje Rockstar*. Oczywiście podgląd video - będzie dostępny dla wszystkich, bez dodatkowych opłat.

Co z waszymi profilami?

Możecie je przenieść, wystarczy wejść [TU] - wpisać stare hasło, nazwę użytkownika, nowe hasło i po poprawnej weryfikacji zostaniecie zarejestrowani na nowym forum. Jest to konieczny proces bowiem GTA&M dba o bezpieczeństwo swoich użytkowników a niestety hasła posiadamy tylko i wyłącznie w zakodowanej postaci :P .

Dołączona grafika

To jeszcze nie wszystko!

O 22:00 wykończony zostanie dział Wiki, głównie dla skrypterów. Dział jest odmiennym spojrzeniem na proces wyszukiwania skinów, pojazów. Chyba, żaden z portali tego jeszcze nie dokonał B) .

W najbliższych dniach zostanie ukończony download, a w niedalekim czasie uruchomimy pierwsze serwery multiplayer.

Dołączona grafika

A już 2 listopada o godzinie 19:00 po raz pierwszy zobaczymy GTA V w swej odsłonie. Będzie to swego rodzaju wielkie święto - bo to kolejne wydanie gry, która zawsze bije rekordy sprzedaży. Ze swej strony obiecujemy konkretny review. Zapraszamy!

ps. Zapraszamy was do postowania i uzupełniania naszych zasobów - już można B) .

Dołączona grafika Dołączona grafika

XB LIVE: GTAVpl, PSN: GTAVpl,
GFWL: GTAMpl/GTAVpl

#2 XenoN

GTA V Fan

• Zarząd
  • 581 postów

Napisano 31 październik 2011 - 18:39

Ku woli wyjaśnienia, mieliśmy problem z wczytywaniem się obrazków. Przyczyna powinna zostać wyeliminowana. Niestety ale test na panikę został oblany - zajeło nam to aż 30 min.

Za poślizg
przepraszamy.

Wieczorem pojawia się stare newsy.

Pozdrawiam,
XenoN

#3 YoMen

Big Clucker

• Użytkownicy
  • 102 postów

Napisano 31 październik 2011 - 18:40

Hihi, udało się :>

Dołączona grafika

#4 Krzysztof Baraniak

Speedhost.pl

• Użytkownicy
  • 94 postów

Napisano 31 październik 2011 - 19:07

Całkiem ciekawie to wygląda, ale wygląd działów jakoś nieciekawie. :P

#5 Starter

Drive

• Użytkownicy
  • 756 postów

Napisano 31 październik 2011 - 19:08

Szczerze mówiąc liczyłem na jakiś autorski CMS, ale styknie i to ; >

To gdzie SB do spamienia?

#6 XenoN

GTA V Fan

• Zarząd
  • 581 postów

Napisano 31 październik 2011 - 19:09

Wyświetl postUżytkownik Starter dnia 31 październik 2011 - 19:08 napisał

Szczerze mówiąc liczyłem na jakiś autorski CMS, ale styknie i to ; >

To gdzie SB do spamienia?

masz hydepark, a sb... hmmmm, pospamie w tej sprawie i dam odpowiedź :D

#7 MatX_PL

Newbie

• Użytkownicy
  • 5 postów

Napisano 31 październik 2011 - 19:49

No jest naprawdę dobrze ! :D

#8 RootKiller

Huge Clucker

• Użytkownicy
  • 204 postów

Napisano 31 październik 2011 - 21:39

Co mogę powiedzieć, strona wygląda znakomicie! Bardzo dobrym krokiem jest przeniesienie na płatny za razem piękny, bezpieczny i wymieniać by w nieskończoność silnik IP.Board. Co prawdę jest parę niedopracowań które przydało by się poprawić ale raczej są one bardziej dodaniem opcjonalności portalu GTA&M niż błędami w działaniu. Bardzo dobrym krokiem jest również edycja podstawowego stylu IP.Board 3.2.x. Stare GTAM w porównaniu do nowego GTA&M jest po prostu że tak brzydko powiem "Zaje*****", z chęcią będę brał udział w rozwoju społeczności GTA&M!

Pozdrawiam.

#9 Caman

Big Clucker

• Użytkownicy
  • 85 postów

Napisano 31 październik 2011 - 21:50

dobrym krokiem jest rozwinięcie działalności na całe gta, a nie tylko multi.

#10 RootKiller

Huge Clucker

• Użytkownicy
  • 204 postów

Napisano 31 październik 2011 - 21:56

Caman, zgadzam się z twoją całą wypowiedzią. Bardzo dobry krok!

#11 Zajec

Newbie

• Użytkownicy
  • 1 postów

Napisano 31 październik 2011 - 22:09

No to ładnie, czekałem od dłuższego czasu na taką wersję GTAM (teraz GTA&M), oby przybywało coraz więcej użytkowników i byli aktywni :)

#12 Stoku

Newbie

• Użytkownicy
  • 3 postów

Napisano 31 październik 2011 - 22:26

Ładnie :). Ale nie mogę wysłać pliku do downloadu :(.

#13 XenoN

GTA V Fan

• Zarząd
  • 581 postów

Napisano 31 październik 2011 - 22:27

Stoku, jeszcze go nie skończyliśmy. Będzie niebawem wszystko prądzić :)

#14 Pabi

Mastah

• Użytkownicy
  • 292 postów

Napisano 31 październik 2011 - 22:30

Ale tu jasno :ph34r:

#15 XenoN

GTA V Fan

• Zarząd
  • 581 postów

Napisano 31 październik 2011 - 22:33

Wyświetl postUżytkownik lomek dnia 31 październik 2011 - 22:30 napisał

Ale tu jasno :ph34r:
Standardy trzeba zmieniać :P . Miałem dość nudnych stron, w ciemnej kolorystyce. Chcieliśmy zachować styl GTA i GTAM. - Pomarańczka jest 8-)

#16 WikoX

Little Clucker

• Użytkownicy
  • 10 postów

Napisano 31 październik 2011 - 23:23

Też się spodziewałem autorskiego CMSu, ale nie spodziewałem się IPB. Wygląda ciekawie, tylko teraz trzeba zapełnić działy. ;p

#17 Arctos

Little Clucker

• Użytkownicy
  • 10 postów

Napisano 31 październik 2011 - 23:37

Nie ma to jak SPAM!!!

I wszyscy razem:

Nie ma to jak SPAM SPAM SPAM na 102!!!

A ogólnie to całkiem całkiem wygląda na tym IPB.

#18 Bharteck

Newbie

• Użytkownicy
  • 4 postów

Napisano 31 październik 2011 - 23:47

Czasem obserwowałem Wasze forum - dopiero dzisiaj zdecydowałem się tutaj zainstalować.
Znakomicie zrobiliście z tymi przenosinami, no i jak Caman wspomniał:

Cytat

dobrym krokiem jest rozwinięcie działalności na całe gta, a nie tylko multi.

Użytkownik XenoN edytował ten post 01 listopad 2011 - 02:09
Dziękuje za słowa uznania. Mamy nadzieję, że nie zawiedziemy :).

#19 Ventron

Huge Clucker

• Użytkownicy
  • 266 postów

Napisano 01 listopad 2011 - 09:39

No podoba mi się ten nowy styl itd. Spodziewałem się po was że gdzieś na stronie będzie jakaś reklama MTA. bo ten serwis... no tak jak by trochę jest przepełniony "wyznawcami" MTA. Bez obrazy oczywiście.

I'm so sick of this shit.

#20 Fafu

Programista

• Użytkownicy
  • 28 postów

Napisano 01 listopad 2011 - 10:22

Wyświetl postUżytkownik QuaTTrO dnia 01 listopad 2011 - 09:39 napisał

No podoba mi się ten nowy styl itd. Spodziewałem się po was że gdzieś na stronie będzie jakaś reklama MTA. bo ten serwis... no tak jak by trochę jest przepełniony "wyznawcami" MTA. Bez obrazy oczywiście.
Z czasem w tamtym miejscu u góry wstawimy coś innego, tylko jeszcze nie mamy pomysłu ;)
Zapraszam na Rafal.Brzezinski.me

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych