Skocz do zawartości

FullGaming - Prezentacja

5 odpowiedzi w tym temacie

#1 Virelox

Big Clucker

• Użytkownicy
  • 68 postów

Napisano 06 czerwiec 2014 - 18:41

Serdecznie zapraszamy do oglądnięcia filmiku który prezentuje najciekawsze rzeczy na serwerze FullGaming.pl

Użytkownik Szybki edytował ten post 06 czerwiec 2014 - 21:06

Dołączona grafika

#2 How high

ZTM - Zmęczony Tym Wszystkim

• Użytkownicy
  • 705 postów

Napisano 06 czerwiec 2014 - 22:08

Zastanawiam się czemu wszystkie filmy promocyjne trwają tyle minut. To nie pierwszy film który trwa parę minut gdzie można by skrócić film do +/- minuty i pokazać kilka rzeczy na raz na ekranie, no ale...
Tak wiem, nie jestem święty, tylko ja już swoje odpokutowałem :) . Teraz to widzę trochę inaczej. Poza tym pamiętam że trailery/zwiastuny/prezentacje zawsze się robiło filmowo i z jajem :) .
Dołączona grafika
Nadgorliwość gorsza od faszyzmu...

#3 Virelox

Big Clucker

• Użytkownicy
  • 68 postów

Napisano 07 czerwiec 2014 - 12:07

Wyświetl postUżytkownik How high dnia 06 czerwiec 2014 - 22:08 napisał

Zastanawiam się czemu wszystkie filmy promocyjne trwają tyle minut. To nie pierwszy film który trwa parę minut gdzie można by skrócić film do +/- minuty i pokazać kilka rzeczy na raz na ekranie, no ale...
Tak wiem, nie jestem święty, tylko ja już swoje odpokutowałem :) . Teraz to widzę trochę inaczej. Poza tym pamiętam że trailery/zwiastuny/prezentacje zawsze się robiło filmowo i z jajem :) .

Wydaje mi się że źle to odczuwasz bo większość trailerów serwerów polegało na przedstawieniu pare obiektów, ruchomej kamery, dodaniu pare efektów, które tak na prawde nic nie prezentowały.
My przedstawiliśmy prezentacje szczegółową czyli to co mamy najciekawsze na serwerze oraz zaprezentowaliśmy jak wygląda całość.
Z jajem prezentację mieliśmy robić ale postanowiliśmy z tego zrezygnować ponieważ to prezentacja serwera a nie komedia.

Dołączona grafika

#4 How high

ZTM - Zmęczony Tym Wszystkim

• Użytkownicy
  • 705 postów

Napisano 07 czerwiec 2014 - 18:24

Może to i prawda, jednak trzeba brać uwagę odczucia psychologiczne tłumu i człowieka w marketingu, a im dłuższą trzeba obejrzeć prezentację, tym bardziej człowiek się znudzi i tym większe prawdopodobieństwo że wyłączy film przed zakończeniem.
Dołączona grafika
Nadgorliwość gorsza od faszyzmu...

#5 MajsterSzefImpry

MajsterSzefImpry / psycho.

• Użytkownicy
  • 4 postów

Napisano 09 czerwiec 2014 - 11:31

Bardzo ładna prezentacja, ale według mnie ta poprzednia była nieco lepsza. ;)

#6 Virelox

Big Clucker

• Użytkownicy
  • 68 postów

Napisano 13 czerwiec 2014 - 21:15

Myślę że osoba poszukująca dobrego serwera zaciekawi się początkiem i wytrzyma do końca.
No cóż staraliśmy się zaprezentować serwer z jak najlepszej strony.

Dołączona grafika

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych