Skocz do zawartości

GTA V na PC i konsole nowej generacji (PS4/Xbox One) zapowiedziany na jesień!

GTA V PS4 E3

25 odpowiedzi w tym temacie

#21 MrSpy0x22

Big Clucker

• Użytkownicy
  • 145 postów

Napisano 11 czerwiec 2014 - 17:48

Wyświetl postUżytkownik Sweet dnia 10 czerwiec 2014 - 17:25 napisał

No i zły ruch z wydaniem na pc, już widzę na forach i polskich i zagranicznych dzieci torrentów i cracków , gta v dołącza w ten sposób do końca żywota WON Z torrentami, won z crackami!
Tak jest z każdą grą i nic nie zrobisz .. to R* traci pieniądze nie Ty więc po co te "zmartwienia" ? :D
Nie idzie wydusić więcej hajsu na konsolach to pora na nowe platformy - tak ja to widzę. Nie mało hajsu jeszcze im z tego i tak wpadnie a o to chodzi :D

Ja osobiście kupię z nadzieją, że garstka ludzi zabierze się za dobra modyfikację MP piątki.

#19, też chciałem to wkleić xD

Dołączona grafika

#22 BlacK

Justice League Member ;>

• Redaktorzy
  • 698 postów

Napisano 12 czerwiec 2014 - 18:02

@Shiny oh, not again that shit. Grać na konsoli, a na PC to różnica. Mam dwie konsole z poprzedniej generacji, niedługo zakupię sobie next-genowe Nintendo Wii U i zrobię update kompa. Gra na konsoli i gra na PC to różnica. Czy w jakiś sposób żałuję, że ograłem GTA V? Nie. Lubię grać na obu platformach, ale mogę wymienić wiele argumentów za i przeciw. Nie wiesz jak to będzie z optymalizacją, na konsoli jedyne co było do zauważenia to czasami spadki FPS do około 30, ale tak to nic złego nie zauważyłem. Śmiejesz się z tego, że przetestowaliśmy wersję Beta, ale jak odpalisz i zobaczysz, że będzie 15 FPS bo optymalizacja będzie ssać, albo będziesz miał za słaby komputer to zobaczymy kto się będzie śmiać.

Wyświetl postUżytkownik Shiny dnia 11 czerwiec 2014 - 13:54 napisał

Ale - zamiast pieprzyć bzdury, niech idą dalej jak bezmózgi grać na swoich nędznych konsolkach, w którym jedyną inwencją jest włożenie płyty i wciśnięcie przycisku start. ;f

Piszesz bezmózgi, ale jedyny bezmózg jakiego zauważyłem to Ty. No bo jak mam nazwać kogoś, kto obraża osoby grające na konsoli, która w końcu od czegoś jest? Co, bo ktoś lubi się położyć i sobie wygodnie pograć to jest głupi, bezsensowny i się nie zna? Albo nie ma kasy na dobrego kompa? Albo nie chce mu się bawić w upgrade kompa by grać w najnowsze tytuły na ultra w 120FPS? Albo nie chce się bać optymalizacji gry (patrz BF4)? Proszę Cię, nie dałeś jeszcze żadnego argumentu potwierdzającego Twoje słowa.

Użytkownik BlacK edytował ten post 12 czerwiec 2014 - 18:03

#23 How high

ZTM - Zmęczony Tym Wszystkim

• Użytkownicy
  • 705 postów

Napisano 12 czerwiec 2014 - 19:03

@Glock odpuść, i ty chcesz bić się w tym bagnie? Niech się sami zarżną bo nikt nie potrafi dojść do wniosku samemu że grać można na wszystkim i na niczym, bo jednak to tylko urządzenia elektryczne, które nie zastąpią ci głowy (no i może kobiety...) :) .
Dołączona grafika
Nadgorliwość gorsza od faszyzmu...

#24 Kone

Newbie

• Użytkownicy
  • 8 postów

Napisano 12 czerwiec 2014 - 22:49

Wyświetl postUżytkownik MrSpy0x22 dnia 11 czerwiec 2014 - 17:48 napisał

Tak jest z każdą grą i nic nie zrobisz .. to R* traci pieniądze nie Ty więc po co te "zmartwienia" ? :D
Nie idzie wydusić więcej hajsu na konsolach to pora na nowe platformy - tak ja to widzę. Nie mało hajsu jeszcze im z tego i tak wpadnie a o to chodzi :D

Ja osobiście kupię z nadzieją, że garstka ludzi zabierze się za dobra modyfikację MP piątki.

#19, też chciałem to wkleić xD
Pokaż mi znaną marke która wypuszcza produkcje na wszystkie urządzenia na raz. To chyba logiczne, że tak sie zarabia dzisiaj pieniądze i rozmawianie tutaj czy gdziekolwiek indziej nic tego nie zmieni.

Rockstar Games natomiast zrobił kawał fachowej roboty jeśli chodzi o ulepszenie GTA V pod względem graficznym, miejmy nadzieje że to co widzimy na filmie będzie tak bardzo cieszyło oko także na komputerach. Kolejnym kamieniem milowym dla Rockstar byłoby wypuszczenie gry na OS X, myślę że dużo osób by zakupiło taką gre.

#25 CallahanPL

High-roller

• Użytkownicy
  • 826 postów

Napisano 14 czerwiec 2014 - 10:56

Wyświetl postUżytkownik Shiny dnia 11 czerwiec 2014 - 13:54 napisał

CallahanPL, czyli mówisz, że chcesz płacić 320 zł za grę na konsoli, która ma bebechy peceta, tylko działa na innym systemie (FreeBSD), a reszta to AMD APU? No cóż, twoje pieniądze, twoja sprawa. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Bo mnie stać.
Ja nie potrzebuję jak "kąputerowcy" 4k rozdzielczość, Ultra Full Detale, 780Ti 4-way SLI. To co mi konsola oferuje, w zupełności wystarcza.

Użytkownik CallahanPL edytował ten post 14 czerwiec 2014 - 10:56

#26 How high

ZTM - Zmęczony Tym Wszystkim

• Użytkownicy
  • 705 postów

Napisano 14 czerwiec 2014 - 13:43

Wyświetl postUżytkownik CallahanPL dnia 14 czerwiec 2014 - 10:56 napisał

Bo mnie stać.

"KUPE SOBE FERARI ZA MILIARDA ZA PAŃSTWOWE A CO, STAC ME A WAS NIE FRAJERZY."

Marnotrawienie pieniędzy nie było nigdy domeną ludzi zaradnych a nowobogackich nie potrafiących niczego uszanować.
@Szybki zamknij ten temat bo to już się chore robi...

//Szybki: Jak na razie to ty nakręcasz dalej temat ;d Kolejne posty nie związane z tematem będą usuwane. :)
Edit: O, Szybki, poukładałeś, dzięki.

Użytkownik How high edytował ten post 15 czerwiec 2014 - 09:26

Dołączona grafika
Nadgorliwość gorsza od faszyzmu...

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych