Skocz do zawartości

FullGaming.pl

Fun Race Drift Stunt Deathmatch

5 odpowiedzi w tym temacie

#1 Virelox2

Little Clucker

• Użytkownicy
  • 24 postów

Napisano 11 sierpień 2014 - 23:29

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafikaDołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

HostName: |PL|————» Polski FullGaming «————
Address: samp.fullgaming.pl:7777
Players: x / 50
Ping: x
Mode: POLSKI FULLGAMING.PL |v0.5a|
Map: PLOryginal Map

Dołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafika

#2 szymek9933

Little Clucker

• Użytkownicy
  • 16 postów

Napisano 12 sierpień 2014 - 06:07

Bardzo fajny serwer, grałem tam kiedyś na prawdę, warto tutaj poświecić trochę swojego czasu. ;)

#3 Krall

Big Clucker

• Użytkownicy
  • 61 postów

Napisano 12 sierpień 2014 - 19:39

Nie zajedziecie daleko idąc od samego startu w komercje. 10 graczy na krzyż na serwerze, a są już jakieś waluty premium, bonusy przy danych płatnościach i nie wiadomo co jeszcze.

P.S. Admin L4ncer to ten z eXe? Jak tak to mimo wszystko macie props. :P

#4 Virelox2

Little Clucker

• Użytkownicy
  • 24 postów

Napisano 12 sierpień 2014 - 21:16

Wyświetl postUżytkownik Krall dnia 12 sierpień 2014 - 19:39 napisał

Nie zajedziecie daleko idąc od samego startu w komercje. 10 graczy na krzyż na serwerze, a są już jakieś waluty premium, bonusy przy danych płatnościach i nie wiadomo co jeszcze.

P.S. Admin L4ncer to ten z eXe? Jak tak to mimo wszystko macie props. :P

Chciałbym cię powiadomić że nie zarabiamy ani grosza na projekcie, i nie mamy zamiaru, wszystko idzie na opłaty serwera jak i zakładkę hosted, nie raz zdarza się że musimy jeszcze dopłacać..

Jeżeli chodzi o graczy to powiem krótko "Lepiej ogarnięta garstka graczy, niż masa złośliwych dzieci"
Dla nas może grać nawet 5 osób, nam to nie przeskadza ponieważ tworzymy ten projekt dla przyjemności, a to że gracze wolą grać mapach z neta gdzie właściciele nie zapewniają im aktualizacji i serwery padają po jakimś czasie to już ich problem.

Bonus przy doładowaniu paypal jest tylko przez określony czas, ponieważ mamy zamiar zakupić reklamy na forach.
Ale robimy to tylko i wyłącznie dla graczy aby mieli z kim pograć.

Mówisz że jeżeli to jakiś L4nceR z eXe to mamy wielki props?
Najpierw oceniaj serwer a potem ich ekipę.

Następnym razem jeżeli będziesz oceniał jakiś serwer to przyjrzyj mu się bardziej a nie oceniaj książki po okładce, bo dla niektórych jest to naprawdę nie miłe.

Użytkownik Virelox edytował ten post 12 sierpień 2014 - 21:31

#5 Krall

Big Clucker

• Użytkownicy
  • 61 postów

Napisano 12 sierpień 2014 - 23:50

Cytat

Chciałbym cię powiadomić że nie zarabiamy ani grosza na projekcie, i nie mamy zamiaru, wszystko idzie na opłaty serwera jak i zakładkę hosted, nie raz zdarza się że musimy jeszcze dopłacać..
Nigdzie nie napisałem, że zarabiacie, po prostu za wszystko trzeba płacić, czasem tak jest, że trzeba dołożyć z własnej kieszeni, ale wyjdzie wam to tylko na dobre. A zakładka HOSTED, po co to wam?

Cytat

Jeżeli chodzi o graczy to powiem krótko "Lepiej ogarnięta garstka graczy, niż masa złośliwych dzieci"
To po co robić taki wielki gamemode? Trafienie na kogokolwiek na jakiejś zabawie mija się z cudem.

Cytat

a to że gracze wolą grać mapach z neta gdzie właściciele nie zapewniają im aktualizacji i serwery padają po jakimś czasie to już ich problem.
Tak to już jest, jak w realnym życiu. Trzeba się do klienta dostosować, bo inaczej grozi bankructwo.

Cytat

Bonus przy doładowaniu paypal jest tylko przez określony czas, ponieważ mamy zamiar zakupić reklamy na forach.
Uwierz mi, więcej osób zobaczy temat niż jakąś reklamę w stopce strony.

Cytat

Mówisz że jeżeli to jakiś L4nceR z eXe to mamy wielki props?
Najpierw oceniaj serwer a potem ich ekipę.
Ekipa go tworzy, wiem, że kiedyś potrafił zrobić coś wielkiego.

Cytat

Następnym razem jeżeli będziesz oceniał jakiś serwer to przyjrzyj mu się bardziej a nie oceniaj książki po okładce, bo dla niektórych jest to naprawdę nie miłe.
Trzeba się liczyć z krytyką.

#6 Virelox2

Little Clucker

• Użytkownicy
  • 24 postów

Napisano 13 sierpień 2014 - 09:59

Cytat

Nigdzie nie napisałem, że zarabiacie, po prostu za wszystko trzeba płacić, czasem tak jest, że trzeba dołożyć z własnej kieszeni, ale wyjdzie wam to tylko na dobre. A zakładka HOSTED, po co to wam?

To chyba nie wiesz to co znaczy definicja słowa komercja.
Bo mamy nadzieje że pomoże ona w przybyciu nowych graczy aby tacy użytkownicy jak Ty nie narzekali na ilość.

Cytat

To po co robić taki wielki gamemode? Trafienie na kogokolwiek na jakiejś zabawie mija się z cudem.

Nie wiem co ma gamemod do znaczenia sugerujesz że nim mniej graczy tym mniej atrakcji? 0_o
Poza tym eventy są od 2 osób i grając na serwerze wiele z nich startuje więc to zdanie znikąd chyba sobie wziąłeś.

Cytat

Tak to już jest, jak w realnym życiu. Trzeba się do klienta dostosować, bo inaczej grozi bankructwo.

A myślisz że się nie dostosowujemy? Co tylko napiszą w propozycjach zaraz jest na serwerze.

Cytat

Uwierz mi, więcej osób zobaczy temat niż jakąś reklamę w stopce strony

Nie. Dam reklamę na całą stronę....

Cytat

Ekipa go tworzy, wiem, że kiedyś potrafił zrobić coś wielkie

Te czasy się skończyły, teraz graczom nie idzie dogodzić ;)

Cytat

Trzeba się liczyć z krytyką.

Chyba nie rozróżniasz krytyki od oczerniania z góry pisząc bzdury ;)

Użytkownik Virelox edytował ten post 13 sierpień 2014 - 10:00

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych