Skocz do zawartości

Liberty Unleashed - Dyskusja o losach multiplayera autorstwa VRockera.

5 odpowiedzi w tym temacie

#1 RootKiller

Huge Clucker

• Użytkownicy
  • 204 postów

Napisano 31 październik 2011 - 21:47

Witajcie, osoby grające w Liberty Unleashed kiedykolwiek zauwazyły że multiplayer nie cieszy się popularnością. Zastanawiam się dlaczego tak jest? Dziś mój kumpel zanotował wynik 9 graczy online ogółem na serwerach w zakładce "Internet". Wg mnie są dwa główne powody długi czas prac nad multiplayerem lub zbyt stara część GTA. Jak wy myślicie? Zapraszam do dyskusji!

Użytkownik RootKiller edytował ten post 31 październik 2011 - 21:48

#2 Starter

Drive

• Użytkownicy
  • 756 postów

Napisano 31 październik 2011 - 23:02

Ludzie nie mają powodu nawet tego ściągać, bo ani tam nie ma pokaźnej liczby graczy, ani znajomi nie grają. To jak z kolejnymi serwerami RP - może mieć w skrypcie to samo co wszystkie najpopularniejsze a i tak będzie świecił pustkami.

#3 adamale

Tylko lub aż

• Użytkownicy
  • 55 postów

Napisano 31 październik 2011 - 23:10

Wg mnie są dwa czynniki, które są niejako powiązane ze sobą:
- GTA 3 nie jest już niestety takie popularne, wiadomo, wyparło je SA, IV, czy nawet VC.
- GTA 3 nie oferuje tyle możliwości co właśnie SA.

Trójka była przełomowa - to nie podlega dyskusji - jednak obecnie jest traktowana jak stara, brzydka siostra, mało kto na nią zwraca uwagę. Podobny problem jest z VC-MP, graczy na serwerach w zasadzie jak na lekarstwo i wciąż ubywa. Mało prawdopodobne, żeby ten trend miał się odwrócić niestety :(

#4 RootKiller

Huge Clucker

• Użytkownicy
  • 204 postów

Napisano 31 październik 2011 - 23:15

adamale, zgodzę się z tobą. Lecz w VC-MP graczy nie ma bo każdy wie jak VC-MP działa. Nie róbmy off-topicu jeżeli chodzi o VC-MP. Niestety taka jest smutna prawda że 90% graczy liczy tylko na grafikę, dla mnie GTA III daje rady jak dla fanów klasyków. Lecz mówi się trudno, i trzeba lecieć dalej :).

#5 Xanthi

Big Clucker

• Użytkownicy
  • 110 postów

Napisano 30 listopad 2011 - 23:48

Chyba raz w życiu w to grałem, nie pamiętam w którą wersję, ale jakoś synchronizacja mi nie podeszła i to było koniec mojej gry w LU ^^
Dołączona grafika

#6 ownede

Gangsta

• Użytkownicy
  • 600 postów

Napisano 01 grudzień 2011 - 01:01

Spóźnili się.
[18:10:44] |Restorer|: fajny jesteś, mogę Cię dotknąć ?
[18:10:54] Kacper Smółkowski (ownede): jesteś idiotą, możesz się odsunąć?

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych