Skocz do zawartości

Rekordowa sprzedaż GTA V na PC w Polsce?

GTA V

9 odpowiedzi w tym temacie

#1 Delavor

Big Clucker

• Użytkownicy
  • 127 postów

Napisano 11 kwiecień 2015 - 17:03

Dołączona grafika

Mamy dzisiaj sobotę 11 kwietnia 2015 roku, do premiery GTA V pozostało zaledwie trzy dni. Przedpremierowe pudełkowe wydanie schodzi jak ciepłe bułeczki i już możemy się zastanawiać, czy starczy dla każdego? Może się okazać, że nie.

Już teraz sklep Empik.com poinformował, że ich zapasy wersji pudełkowej są wyczerpane. Wygląda na to, że GTA V na PC w Polsce przyjęła się mimo opóźnienia premiery. Lekkie zawahanie czy nie odwołać zamówienia mieli ci, którzy preferują pobieranie gry z internetu jednakże po oficjalnej informacji, że grę będzie można pobrać bezpośrednio z Social Club poprawiło nieco nastrój i dzięki temu może paść kolejny rekord sprzedaży. Chętniej kupujemy wersje pudełkowe ze względu na wysoką cenę na platformach Steam oraz Rockstar Warehouse.

Ostatni raz takie problemy z nakładem widziałem przy premierze Diablo III gdzie nakład skończył się bardzo szybko, czy tak samo będzie z GTA V? To się na pewno okaże.

Dołączona grafika

O wyniki sprzedaży GTA V na pewno będziemy pytać polskiego przedstawiciela Rockstar Games, firmę Cenega po premierze. A my przypominamy o tym, że sklep muve.pl cały czas dysponuje nakładem, a grę możecie kupić taniej dzięki naszemu kodowi promocyjnemu!

#2 How high

ZTM - Zmęczony Tym Wszystkim

• Użytkownicy
  • 705 postów

Napisano 11 kwiecień 2015 - 19:55

Ja bardzo jestem ciekaw statystyki zaróbków 24h po premierze, mam gdzieś grafikę, srać na to co konsolowcy gadają, ale będzie wtedy można sprawdzić jak to z koronnym dowodem przeciwko pc jest - piractwem :) .
Dołączona grafika
Nadgorliwość gorsza od faszyzmu...

#3 BlacK

Justice League Member ;>

• Redaktorzy
  • 698 postów

Napisano 12 kwiecień 2015 - 11:25

Jakoś wątpię by tak dużo osób piraciło. Przecież większość osób nastawia się na GTA Online.

#4 How high

ZTM - Zmęczony Tym Wszystkim

• Użytkownicy
  • 705 postów

Napisano 12 kwiecień 2015 - 11:48

Użytkownik BlacK dnia 12 kwiecień 2015 - 11:25 napisał

Jakoś wątpię by tak dużo osób piraciło. Przecież większość osób nastawia się na GTA Online.

Nie mówiąc już o tym że torrent to baza danych. Z serwerów rockstar co poniektórzy mają transfer 150kb/s - co przy ilości danych 56gb do ściągnięcia zajmie całe wieki. Serwer, który miałby utrzymać maksymalną prędkość dla takiej ilości danych i graczy, zwyczajnie duuużo kosztuje, a torrenty? Max swojego łącza wyciągasz z palcem w dupie, do tego kupujesz sobie klucz, ściąga ci się tak szybko jak tylko może i wio, już grasz.

Torrent jest jak 6 pasmowa autostrada a serwer jak krajówka. Co z tego że po autostradzie jeżdżą tiry z dużą ilością danych jak zwyczajnie to "dane przewozowe" świadczą o legalności, czyli te kilka kb :) .
Dołączona grafika
Nadgorliwość gorsza od faszyzmu...

#5 Krall

Big Clucker

• Użytkownicy
  • 61 postów

Napisano 12 kwiecień 2015 - 14:52

Cholera, ostatni dzień na zamówienie. Mam Intel Core 2 Duo E8200 z 2.66 na 3.2 GHz wykręcone. W Benchmarkach wersja niewykręcona osiąga 2200 punktów, a Q6600 (minimalny) 2900. Na grafikę mam jakieś 50% więcej niż wymagane. Jest szansa, że mi to pójdzie? Minimalne wymagania do jakich ustawień się odnoszą? 800x600, wszystko najniższe i 30 FPS?

#6 Szybki

Godfather

• Zarząd
  • 1774 postów

Napisano 12 kwiecień 2015 - 15:47

Użytkownik Krall dnia 12 kwiecień 2015 - 14:52 napisał

Cholera, ostatni dzień na zamówienie. Mam Intel Core 2 Duo E8200 z 2.66 na 3.2 GHz wykręcone. W Benchmarkach wersja niewykręcona osiąga 2200 punktów, a Q6600 (minimalny) 2900. Na grafikę mam jakieś 50% więcej niż wymagane. Jest szansa, że mi to pójdzie? Minimalne wymagania do jakich ustawień się odnoszą? 800x600, wszystko najniższe i 30 FPS?

Ciężko powiedzieć, nikt z nas nie miał możliwości odpalenia GTA V na swoim sprzęcie. Jeżeli nie masz jakiegoś parcia by pograć w GTA V w dniu premiery to poczekaj :) Mimo że serwisy, które miały możliwość pogrania GTA V w Londynie mówią że optymalizacja jest na "zajebistym" poziomie, ale co oni mogę wiedzieć jeżeli odpalali grę na sprzęcie Rockstara :D Ale wydaje mi się że powinno Ci śmigać, jeżeli go kręciłeś.

#7 Krall

Big Clucker

• Użytkownicy
  • 61 postów

Napisano 12 kwiecień 2015 - 21:25

Użytkownik Szybki dnia 12 kwiecień 2015 - 15:47 napisał

Ciężko powiedzieć, nikt z nas nie miał możliwości odpalenia GTA V na swoim sprzęcie. Jeżeli nie masz jakiegoś parcia by pograć w GTA V w dniu premiery to poczekaj :) Mimo że serwisy, które miały możliwość pogrania GTA V w Londynie mówią że optymalizacja jest na "zajebistym" poziomie, ale co oni mogę wiedzieć jeżeli odpalali grę na sprzęcie Rockstara :D Ale wydaje mi się że powinno Ci śmigać, jeżeli go kręciłeś.

Cholera, chętnie bym przygarnął te 1,2kk na start i spróbował szczęścia w waszym losowaniu gadżetów. :P

#8 Szybki

Godfather

• Zarząd
  • 1774 postów

Napisano 13 kwiecień 2015 - 11:04

Użytkownik Krall dnia 12 kwiecień 2015 - 21:25 napisał

spróbował szczęścia w waszym losowaniu gadżetów. :P
huh czy ja o czymś nie wiem? :D Gadżety mieliśmy 2 lata temu przy premierze na starą generacje konsol, gdzie już wszystko poszło na streamie jak ciepłe bułeczki. No chyba że dostaniemy jeszcze jakieś gadżety po premierze, no ale oczywiście będziemy o tym informować.i rozdawać :)

#9 Krall

Big Clucker

• Użytkownicy
  • 61 postów

Napisano 13 kwiecień 2015 - 14:25

Użytkownik Szybki dnia 13 kwiecień 2015 - 11:04 napisał

huh czy ja o czymś nie wiem? :D Gadżety mieliśmy 2 lata temu przy premierze na starą generacje konsol, gdzie już wszystko poszło na streamie jak ciepłe bułeczki. No chyba że dostaniemy jeszcze jakieś gadżety po premierze, no ale oczywiście będziemy o tym informować.i rozdawać :)

http://gtav.pl/topic...dpost__p__22117 :?

#10 XenoN

GTA V Fan

• Zarząd
  • 581 postów

Napisano 13 kwiecień 2015 - 14:50

Użytkownik Krall dnia 13 kwiecień 2015 - 14:25 napisał

Coś tam jeszcze znajdziemy/dostaniemy ;) Pamiętam o najważniejszej grupie - PC!

Dołączona grafika Dołączona grafika

XB LIVE: GTAVpl, PSN: GTAVpl,
GFWL: GTAMpl/GTAVpl

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych