Skocz do zawartości

San Andreas Multiplayer 0.3.7 RC4 // @Aktualizacja RC4-2

SA-MP 0.3.7 RC4

3 odpowiedzi w tym temacie

#1 Szybki

Godfather

• Zarząd
  • 1770 postów

Napisano 17 kwiecień 2015 - 15:15

Posted Image

Mamy już trzy dni po premierze Grand Theft Auto V, które po dzień dzisiejszy daje niezły wycisk serwerom Rockstar. Lecz chwile trzeba odsapnąć i zerknąć co tam słychać u starszego brata GTA V, a dzieje się dużo gdyż SA-MP postanowiło opublikować najnowszą wersję 0.3.7 RC4, które jeszcze jest w fazie testów i przygotowań. Wydawać się może że powoli zbliżamy się do publikacji oficjalnej wersji, lecz czas pokaże.

Zmiany:
  • Usunięto problem w wyciekiem pamięci.
  • Rozwiązano problem z desynchronizacją broni (spraybug).
  • Dodano możliwość zainstalowania w dowolnym pojeździe syren audio. Nowy parametr na końcu CreateVehicle oraz AddStaticVehicleEx.
    native CreateVehicle(vehicletype, Float:x, Float:y, Float:z, Float:rotation, color1, color2, respawndelay, addsiren=0);
    native AddStaticVehicleEx(modelid, Float:spawn_x, Float:spawn_y, Float:spawn_z, Float:z_angle, color1, color2, respawn_delay, addsiren=0);
    forward OnVehicleSirenStateChange(playerid, vehicleid, newstate);
    native GetVehicleParamsSirenState(vehicleid);
  • Dodano funkcje do otwierania/zamykania drzwi pojazdu.
    native SetVehicleParamsCarDoors(vehicleid, driver, passenger, backleft, backright);
    native GetVehicleParamsCarDoors(vehicleid, &driver, &passenger, &backleft, &backright);
  • Dodano funkcje do otwierania/zamykania okien pojazdu.
    native SetVehicleParamsCarWindows(vehicleid, driver, passenger, backleft, backright);
    native GetVehicleParamsCarWindows(vehicleid, &driver, &passenger, &backleft, &backright);
  • Kursor myszy zostanie wyłączony, gdy GTA:SA stanie się aktywnych oknem po ALT+TAB.
  • Budynek LS BeachSide zostanie zastąpiony modelem przez SA-MP (podobnie jak z LS Offfice), ze względu na problem kolizyjne kamery.
  • Dodano 61 obiektów autorstwa Matite.
@Aktualizacja 19.04.2015r RC4-2 Serwer:
  • Poprawiono aktualizacje parametru "state" w callbacku OnVehicleSirenStateChange.
  • Sprawdzanie parametrów CreateVehicle/AddStaticVehicleEx w skryptach, które zostały skompilowane przed uaktualnieniem do 0.3.7.
  • Usunięto światło budynku w skrypcie ls_beachside.pwn. Było to konieczne aby pozbyć się occulsion (cieniowanie) w środku.
@Aktualizacja 21.04.2015r RC4-2 Klient:
  • Wiele graczy było niezadowolonych z nowej pozycji listy śmierci, dlatego też przywrócono ją z powrotem gdzie był w 0.3z.
  • Poprawiono ucinanie tekstu na liście śmierci.
Pobierz:
SA-MP 0.3.7 RC4-2 Klient
SA-MP 0.3.7 RC4-2 Windows Serwer
SA-MP 0.3.7 RC4-2 Linux Serwer

SA-MP 0.3.7 RC4 Klient
SA-MP 0.3.7 RC4 Windows Serwer
SA-MP 0.3.7 RC4 Linux Serwer

#2 Riddick

Big Clucker

• Użytkownicy
  • 69 postów

Napisano 17 kwiecień 2015 - 18:27

SA-MP RP

edit://
Mam nadzieję, że GTA: O na PC nie odciągnie mnie za szybko, bym nie wrócił przypadkiem już do SA-MP'a. Nie opłaca mi się już, w dodatku bolą mnie aktualizacje. Siedzę już prawie 9 lat w SA-MP, nie chcę dłużej.

Destiny jeszcze mnie uratuje oby, by przedłużyć moje żywoto bez SA-MP.

P.S
69 postów - hehe, pośmiechawajcie się ze mną. Nie? Okej.

Użytkownik Riddick edytował ten post 17 kwiecień 2015 - 18:29

Dołączona grafika

#3 MrSpy0x22

Big Clucker

• Użytkownicy
  • 145 postów

Napisano 23 kwiecień 2015 - 01:44

Ock z tą listą śmierci ?
Albo jestem mało spostrzegawczy albo to jakiś zapychacz w liście zmian.

Dołączona grafika

#4 Szybki

Godfather

• Zarząd
  • 1770 postów

Napisano 23 kwiecień 2015 - 01:51

View PostMrSpy0x22, on 23 kwiecień 2015 - 01:44, said:

Ock z tą listą śmierci ?
Albo jestem mało spostrzegawczy albo to jakiś zapychacz w liście zmian.
Kalcor ją przeniósł w inne miejsce na ekranie, no ale już przywrócił tak jak było :P

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych