Skocz do zawartości

Videostreaming: Dzień gta, 2.11.11r.

Serwis GTA IV GTA V Videostreaming

49 odpowiedzi w tym temacie

#1 XenoN

GTA V Fan

• Zarząd
  • 581 postów

Napisano 01 listopad 2011 - 00:04

Dołączona grafika

Cytat

Uwaga!
Wystąpiła zmiana godziny emisji audycji. Zapraszamy o 15.30

2 Listopad 19:00 – to właśnie ten dzień będzie przewijał się na naszej scenie przez kilka najbliższych tygodni. Wszystko za sprawą pierwszego oficjalnego zwiastunu gry – GTA V. Jeszcze nikt z nas nie wie co konkretnie zobaczymy. Lata 50 czy współczesne, historię czy przyszłość. Grę nastawioną na forsę i hazard czy grę nastawioną na fajne laseczki i palemki na plaży. I tę informację chcemy przeżyć z wami. Dlatego właśnie tego dnia serwis GTA&M, organizuje dzień GTA.

Jak już wspomniałem news wcześniej, nasi redaktorzy posiadają urządzenia do video streamingu. W dniu premiery GTA, zaprezentujemy wam możliwości tejże funkcji po raz pierwszy. Co planujemy?

Planujemy zorganizować pierwszy video-streaming z gry, oczywiście gra będzie odbywać się przez sieć, na razie rozgrywkę zorganizujemy na konsoli Microsoft Xbox, bowiem nie mamy jeszcze konsoli PS3 na stanie(ale w planach ta będzie się znajdywać). Być może (bo tego jeszcze nie wiemy) – rozgrywkę rozszerzymy o serie GTA:San Andreas. Do naszej gry będzie można także dołączyć – informacje organizacyjne pojawią się w dniu spotkania.

Dołączona grafika

Cała audycja, będzie nadawana w trybie online, głównym tematem naszej konwersacji będzie oczywiście GTA V. Co jakiś czas na audycję internetową będziemy wpuszczać słuchaczy/widzów – dlatego jeśli chcecie się wypowiedzieć w tej kwestii wyposażcie się w komunikator Skype i mikrofon.

Przewidywany program spotkania:
15:30 – Start audycji, redaktorzy przywitają się z Wami i przekażą informacje organizacyjne.
15:40 – Rozpoczęcie rozgrywki multiplayer, rozpoczniemy od trybu race.
16:00 – Pierwsza rozmowa z naszym widzem/użytkownikiem.
Do 16.50 rozgrywka przy serii GTA. Przez 10 minut przerwa techniczna. Czekamy na zwiastun, oczywiście pozostaniemy na antenie.
17:00 – postaramy się udostępnić zwiastun poprzez streaming(serwery na pewno będą obciążone)
do 17:30-19:30 będziemy analizować materiał zaprezentowany przez R*.

Zapraszamy także redaktorów innych serwisów GTA do przyłączenia się do naszego spotkania.

Uwagi:
Tymczasowo nasz sprzęt pozwala na audycje tylko i wyłącznie w jakości SD, od nowego roku videostreaming będzie udostępniany przez nasze serwery, oczywiście w jakości HD. Nie martwcie się jakość jest zadowalająca. SD to tylko teoria ;).

P.S. Redakcja tam na mnie krzyczy bym przekazał: iż portal jest w wersji beta. Kilka błędów zostanie wyeliminowanych w ciągu najbliższych tygodni. Działy i artykuły będą zapełniane sukcesywnie a wiki i download uzupełnimy w ciągu najbliższych dni.

Dołączona grafika Dołączona grafika

XB LIVE: GTAVpl, PSN: GTAVpl,
GFWL: GTAMpl/GTAVpl

#2 RootKiller

Huge Clucker

• Użytkownicy
  • 204 postów

Napisano 01 listopad 2011 - 00:12

Ciekawa ramówka, i bardzo dobra data na pierwszy Video Streaming GTA&M. Z chęcią obejrzę dyskusje na temat materiału, osobiście wole "poczuć sam na własnej skórze", trailer nowego dzieła studia Rockstar. :)

#3 XenoN

GTA V Fan

• Zarząd
  • 581 postów

Napisano 01 listopad 2011 - 00:16

Wyświetl postUżytkownik RootKiller dnia 01 listopad 2011 - 00:12 napisał

Ciekawa ramówka, i bardzo dobra data na pierwszy Video Streaming GTA&M. Z chęcią obejrzę dyskusje na temat materiału, osobiście wole "poczuć sam na własnej skórze", trailer nowego dzieła studia Rockstar. :)
Trzeba się dobić na serwery ^^. W przypadku GTA IV było ciężko :)

#4 Caman

Big Clucker

• Użytkownicy
  • 85 postów

Napisano 01 listopad 2011 - 00:21

stawiam na Amsterdam (GTA V).

#5 RootKiller

Huge Clucker

• Użytkownicy
  • 204 postów

Napisano 01 listopad 2011 - 00:22

Wiele osób cały czas spekuluje na temat miasta w najnowszym GTA. Wiele osób poruszyło również temat dotyczący tego iż Grand Theft Auto:San Andreas miało nazywać się GTA 5, zobaczymy czy to jest główna podpowiedź dotycząca zagadki miejsca rozgrywki w najnowszej części GTA.

(Ten post być może nic nie wprowadza do wątku, lecz to chyba w miarę istotna informacja :)).

#6 XenoN

GTA V Fan

• Zarząd
  • 581 postów

Napisano 01 listopad 2011 - 00:24

Ja się wypowiem już na streamie - pozwolicie :) Bo mi zabraknie tematów do rozmowy ^_^

#7 Caman

Big Clucker

• Użytkownicy
  • 85 postów

Napisano 01 listopad 2011 - 00:28

tak szczerze to albo odnowią Vice City lub Los Santos, albo pójdą z czymś nowym poza granice USA - tutaj stawiam Europa, Ameryka Środkowa, ewentualnie Ameryka Południowa.

#8 RootKiller

Huge Clucker

• Użytkownicy
  • 204 postów

Napisano 01 listopad 2011 - 00:36

Dobrze, jeżeli pozwolicie to powiem tyle : Nie rozmawiajmy na temat lokacji GTA V bo XenoN straci wszystkie tematy do rozmów na live i się na nas obrazi :). Teraz coś ode mnie dotyczącego tematu. Czy serwer Video Streamingu będzie czymś darmowym czy płatnym?

#9 XenoN

GTA V Fan

• Zarząd
  • 581 postów

Napisano 01 listopad 2011 - 00:41

Nie , nie , możecie mówić. Będę miał się na co podeprzeć w dyskusji ^^. Videostreaming: ustream, gwarantuje dobrą jakość. My nie mamy na razie łącza które obsłużyłoby ten ruch. Może w nowym roku ;)

#10 RootKiller

Huge Clucker

• Użytkownicy
  • 204 postów

Napisano 01 listopad 2011 - 00:43

Znam uStream i pochwale wasz wybór :), bardzo dobrze!

#11 YoMen

Big Clucker

• Użytkownicy
  • 102 postów

Napisano 01 listopad 2011 - 01:44

Mam przeczucia podobne do Camana. Myślę, że może w GTAV akcja będzie rozgrywać się dla odmiany na terenach Europy. Nie powiem, że ciekawie by wyglądała taka zmiana wizerunku choć nie wiem czy wyszłoby to grze na plus. Patrząc z perspektywy infrastruktury aktualnie stosowanej w serii GTA trudno będzie odbiec do prostego stylu europejskiego (brak "latających" autostrad etc).

Dołączona grafika

#12 RootKiller

Huge Clucker

• Użytkownicy
  • 204 postów

Napisano 01 listopad 2011 - 01:48

YoMen, Polska na pewno nie będzie tak jak i reszta europy, po prostu GTA ma swoje miejsce i klimat w Ameryce :).

#13 YoMen

Big Clucker

• Użytkownicy
  • 102 postów

Napisano 01 listopad 2011 - 01:53

Wyświetl postUżytkownik RootKiller dnia 01 listopad 2011 - 01:48 napisał

YoMen, Polska na pewno nie będzie tak jak i reszta europy, po prostu GTA ma swoje miejsce i klimat w Ameryce :).
Wiem, zdaję sobie z tego sprawę. Warto też pamiętać o pierwszych grach ze staji Rockstara - GTA London, które z pewnością nie rozgrywało się w Ameryce ;)

Dołączona grafika

#14 RootKiller

Huge Clucker

• Użytkownicy
  • 204 postów

Napisano 01 listopad 2011 - 01:57

Właśnie, dzięki że przypomniałeś o tak starej gierce. Kompletnie zapomniałem że rockstar zrobił GTA London :). A tak w roli żartu na jakimś forum zauważyłem taki cytat:

Cytat

"Gdyby jakaś firma produkująca gry chciała zrobić grę w Polsce straciła by cały fundusz na grafików 3d robiących dziury w drogach."
. Ale to już odchodząc od tematu :D.

#15 XenoN

GTA V Fan

• Zarząd
  • 581 postów

Napisano 01 listopad 2011 - 01:57

Wyświetl postUżytkownik YoMen dnia 01 listopad 2011 - 01:53 napisał

Wiem, zdaję sobie z tego sprawę. Warto też pamiętać o pierwszych grach ze staji Rockstara - GTA London, które z pewnością nie rozgrywało się w Ameryce ;)
Pierwsze pogłoski oD R* mówiły właśnie o gta:londyn jako bazie do V :P. Ale jakoś nie wyobrażam sobie ruchu lewostronnego :D

#16 RootKiller

Huge Clucker

• Użytkownicy
  • 204 postów

Napisano 01 listopad 2011 - 01:59

Ciekawie wyglądało by klasyczne trącenie przechodniów w Anglii :D. I angielscy policjanci :D.

Użytkownik RootKiller edytował ten post 01 listopad 2011 - 02:00

#17 YoMen

Big Clucker

• Użytkownicy
  • 102 postów

Napisano 01 listopad 2011 - 01:59

Wyświetl postUżytkownik RootKiller dnia 01 listopad 2011 - 01:57 napisał

Gdyby jakaś firma produkująca gry chciała zrobić grę w Polsce straciła by cały fundusz na grafików 3d robiących dziury w drogach."

Bezproblemowo mogliby wrzucić pętlę robiącą dziury, oszczędność :D

Wyświetl postUżytkownik RootKiller dnia 01 listopad 2011 - 01:59 napisał

Ciekawie wyglądało by klasyczne trącenie przechodniów w Anglii :D. I angielscy policjanci :D.

Myślę, że aktualnie w Londynie jest sporawo mniejszości narodowych wiec wyglądałoby to pewnie jak w stanach. Komedia by był niezła :D

Dołączona grafika

#18 RootKiller

Huge Clucker

• Użytkownicy
  • 204 postów

Napisano 01 listopad 2011 - 02:00

No taaa, ale niestety taka pętla wykonywała by się ~1000 lat :D.

Już to czaje:
for ( int i = 0; i < 3.14*99999999999......; i ++ )
{
m_pWorldGenerator->AddHoleToMap ( i );
}

:D

Kompilacja czas wykonywania * ilość dziur :D

Użytkownik RootKiller edytował ten post 01 listopad 2011 - 02:03

#19 XenoN

GTA V Fan

• Zarząd
  • 581 postów

Napisano 01 listopad 2011 - 02:03

Wyświetl postUżytkownik RootKiller dnia 01 listopad 2011 - 02:00 napisał

No taaa, ale niestety taka pętla wykonywała by się ~1000 lat :D.

Już to czaje:
for ( int i; i < 3.14*99999999999......; i ++ )
{
m_pWorldGenerator->AddHoleToMap ( i );
}

:D

i tak byłoby lepiej niż GTA:Ukraina :P

#20 RootKiller

Huge Clucker

• Użytkownicy
  • 204 postów

Napisano 01 listopad 2011 - 02:07

GTA:Ukraina też dała by radę, a co! :D

Dobra może bardziej skupmy się na faktach, co myślicie o tej wielobohaterowości że tak to nazwę. Jest wiele pogłosek na temat właśnie tego - moje zdanie jest oczywiste - fake. Ale co wy o tym myślicie?

Użytkownik RootKiller edytował ten post 01 listopad 2011 - 02:07

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych