Skocz do zawartości


GTA: Liberty City Stories trafi na urządzenia mobilne? [Aktualizacja – gra dostępna na iOS]

Liberty City Stories LCS Mobile GTA Mobile

1 odpowiedź w tym temacie

#1 BlacK

    Justice League Member ;>

  • Redaktorzy
  • 698 postów

Napisano 12 grudzień 2015 - 19:21

Dołączona grafika


Jeśli w jakiś sposób pominęliście Grand Theft Auto: Liberty City Stories to być może mam dla Was dobrą informację. W bazie danych PEGI, zajmującej się klasyfikacją wiekową gier znalazła się właśnie ta odsłona, podpięta pod urządzenia mobilne. Informacja ta szybko została usunięta ze strony, jednak nic w internecie nie znika. Czyżbyśmy więc ponownie otrzymali możliwość zwiedzania miasta, które nigdy nie śpi?

Dołączona grafika


Nie byłoby w tym w sumie nic dziwnego, już 4 lata temu na urządzenia oparte o system Android i iOS trafiło GTA 3, a później jego los podzieliły GTA Vice City i San Andreas. Wszystkie te części zostały bardzo pozytywnie przyjęte przez fanów i nic dziwnego, że gracze chcą więcej. Jako iż GTA IV to już gra o znacznie większych wymaganiach sprzętowych próba przeniesienia gier pełniących funkcję prequelów GTA 3 i Vice City ma jak największy sens. Również i okres premiery by się zgadzał – każda z poprzednich odsłon mobilnych premierę miała właśnie w okresie świątecznym. Na potwierdzenie tej informacji Rockstar ma jednak mało czasu, bowiem sklep AppStore zostanie zamknięty na przyjmowanie nowych gier 22 grudnia.

Czekacie?

AKTUALIZACJA

Gra trafiła dziś do sprzedaży w sklepie AppStore i kosztuje 6,99 Euro (około 30zł). Nie znamy daty premiery wersji na urządzenia oparte o system Android. Mobilna wersja Liberty City Stories otrzyma wyższe tekstury, realistyczne oświetlenie i cienie, a także rozszerzony zostanie dystans rysowania. Na iPhone 6s, iPhone 6s Plus i iPad Pro możliwe będzie uruchomienie gry w 60 klatkach na sekundę. Otrzymaliśmy również zwiastun prezentujący mobilną wersję gry.Źródło: Twitter#2 Tomi

    I can always make You smile ;)

  • Użytkownicy
  • 314 postów

Napisano 17 grudzień 2015 - 21:15

wygląda czadowo zwłaszcza z tymi shaderkami. teraz tylko czekać na premiere na androidzie

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych