Skocz do zawartości

VC-MP 0.4 - Dyskusja n.t prac.

28 odpowiedzi w tym temacie

#1 RootKiller

Huge Clucker

• Użytkownicy
  • 204 postów

Napisano 01 listopad 2011 - 01:20

Każdy z was wie że VC-MP 0.4 zostało ostatni raz "zapowiedziane" w tym roku konkretniej 09 - 11 kwietnia (http://forum.vicecit...hp?topic=2634.0 ), jak myślicie czy ekipa VC:MP nie ma chęci do dalsze prace nad projektem? Czy pracują tak zawzięcie że nie mają czasu na informacje n.t nowej wersji? Również chcę się was zapytać co myślicie o zmianach m.in w wyglądzie czatu oraz synchronizacji? Zapraszam do dyskusji!

#2 YoMen

Big Clucker

• Użytkownicy
  • 102 postów

Napisano 01 listopad 2011 - 01:51

Myślę, że ten multiplayer jest powoli zapominany, generalnie nie mówi się o nim zbyt sporo. Myślę, że San Andreas zbyt przyciąga graczy aby Ci zrezygnowali na rzecz VC.
By ten projekt żył potrzeba stałych graczy, a nie tak zwanych turystów ;)

Dołączona grafika

#3 RootKiller

Huge Clucker

• Użytkownicy
  • 204 postów

Napisano 01 listopad 2011 - 02:05

A raczej przechodniów, sam stawiałem serwer chyba nawet w te wakacje na modyfikacji VRockera dodającej Squirrela lecz niestety serwer świtał pustkami..

#4 Starter

Drive

• Użytkownicy
  • 756 postów

Napisano 01 listopad 2011 - 02:37

VC-MP umiera tak jak umarło GTA III.

#5 Roy_06

Little Clucker

• Użytkownicy
  • 15 postów

Napisano 01 listopad 2011 - 10:45

Dokładnie.
Klimat VC-MP upadł już kilka lat temu, co spowodowało to odejście wielu graczy oraz "umieranie" tego Multiplay'era.
Nawet gdyby ujawniła się wersja 0.4, nic by się nie zmieniło.

#6 Klimazz

Newbie

• Użytkownicy
  • 1 postów

Napisano 01 listopad 2011 - 18:48

Czasami wejdę na jakiś serwer i sobie postrzelam, tyle jeśli chodzi o moją grę w owy MP. I też zgadzam się, że wydanie nowej wersji niewiele zmieni.

#7 Delavor

Big Clucker

• Użytkownicy
  • 127 postów

Napisano 02 listopad 2011 - 11:17

Jak wyjdzie GTAV i o ile będzie na tyle dobre co San Andreas to też zapomimy o sampie, mta...

#8 RootKiller

Huge Clucker

• Użytkownicy
  • 204 postów

Napisano 02 listopad 2011 - 18:00

Dokładnie ;). Z chęcią dołączę do jakiegoś projektu multiplayer'a do GTA V lub zrobię własny - jeżeli oczywiście Rockstar nie zrobi wszystkiego za nas i wyda grę na PC-ty :). Ale to już wyszedłem za daleko w przyszłość ^^.

#9 RastaMan

Sports Car - Team

• Użytkownicy
  • 106 postów

Napisano 04 listopad 2011 - 22:59

Root ty zawsze wychodzisz zbyt do przodu. Masz plany i tak nic z tego nie będzie. A co do VC-MP. To już powoli umiera.

#10 Restorer

Gangsta

• Użytkownicy
  • 461 postów

Napisano 04 listopad 2011 - 23:28

Kurdę zapomniałem tutaj napisać : x, jestem zajęty.

Pracę niby trwają niby, coś tam już zrobili, ale ciągle im brakuje do wydania tego, po prostu stracili wenę.

Użytkownik Restorer edytował ten post 05 listopad 2011 - 10:24

#11 RastaMan

Sports Car - Team

• Użytkownicy
  • 106 postów

Napisano 04 listopad 2011 - 23:30

Jak zawsze :) Trzeba się do tego przyzwyczaić.

Użytkownik RastaMan edytował ten post 04 listopad 2011 - 23:31

#12 Yaceq

Big Clucker

• Użytkownicy
  • 60 postów

Napisano 22 listopad 2011 - 15:39

Wyświetl postUżytkownik Roy_06 dnia 01 listopad 2011 - 10:45 napisał

Dokładnie.
Klimat VC-MP upadł już kilka lat temu, co spowodowało to odejście wielu graczy oraz "umieranie" tego Multiplay'era.
Nawet gdyby ujawniła się wersja 0.4, nic by się nie zmieniło.

Wyświetl postUżytkownik Delavor dnia 02 listopad 2011 - 11:17 napisał

Jak wyjdzie GTAV i o ile będzie na tyle dobre co San Andreas to też zapomimy o sampie, mta...

Prawdy w tym co piszecie bardzo mało. Wyszło GTA IV i co, o wiele mniej graczy jest w multi do SA? Z tego co wiem, to nie, serwery dalej są oblegane. Podobnie będzie z V. Nawet jeżeli część graczy odejdzie, to spora liczba zostanie. Multiplayer do VC ma już lat z 8? Może więcej, nie pamiętam teraz kiedy MTA VC wyszło. VC-MP (które samo ma już 6 lat) tylko dodało graczy VC. Była dyskusja o umieraniu VC-MP chyba na oficjalnym forum z tego co pamiętam. I tam doszliśmy do wniosków, że VC-MP wcale nie umarło. Liczba graczy zmieniała się na przestrzeni lat, jasne, ale ludzie dalej w to grają ;) Cały czas gra na różnych serwerach 100-150 osób. Mało? Jak na VC-MP nie, wręcz przeciwnie. To, że mało kto z Polaków w to gra, nie znaczy, że gra wymarła.
Jeszcze jako taka ciekawostka. Na forum LW padła propozycja turnieju, takiego jak parę lat temu się tam odbywały. Niestety LW nie działa już, ale przeniosłem turniej na inny serwer. W tydzień zapisało się 16 graczy. Według mnie jak na to, że "VC-MP umarło" to całkiem dobry wynik. To tylko jeden serwer, na którym teraz mało kto gra, a jednak udało się zebrać taką ilość graczy.
A czy 0.4 coś zmieni... Na pewno dostarczy nowych możliwości. A czy liczba graczy się zwiększy? Zobaczymy ;)

Dołączona grafika

#13 RastaMan

Sports Car - Team

• Użytkownicy
  • 106 postów

Napisano 23 listopad 2011 - 19:57

RootKiller zakończył projekt Multiplayer IV. Teraz robi coś innego. Hahahahahhaha.... A co do VC-MP to nie ma co tam robić. O.

Użytkownik RastaMan edytował ten post 23 listopad 2011 - 19:58

#14 Pabi

Mastah

• Użytkownicy
  • 292 postów

Napisano 23 listopad 2011 - 21:49

VCMP to już historia, jak dla mnie twórcy jeżeli pracują jeszcze nad tym to po prostu marnują czas :P SAMP i MTA też przejdą w zapomnienie o ile GTAV będzie w stanie zaoferować tyle samo w MP co SAMP czy MTA :)

#15 Yaceq

Big Clucker

• Użytkownicy
  • 60 postów

Napisano 23 listopad 2011 - 23:02

Wyświetl postUżytkownik lomek dnia 23 listopad 2011 - 21:49 napisał

VCMP to już historia, jak dla mnie twórcy jeżeli pracują jeszcze nad tym to po prostu marnują czas :P SAMP i MTA też przejdą w zapomnienie o ile GTAV będzie w stanie zaoferować tyle samo w MP co SAMP czy MTA :)
Ta 'historia' przeżyje jeszcze wszystkie inne MP do kolejnych serii GTA.Btw, piszecie już o MP do GTA V. Co z MP do GTA IV? Nie jestem w temacie, nie interesuje się kolejnymi MP w GTA dlatego pytam. Piszecie już, że jak wyjdzie dobry MP do GTA V to SAMP, MTA przejdą w zapomnienie. Dlaczego po wydaniu MP do GTA IV nie przeszli?

Dołączona grafika

#16 Pabi

Mastah

• Użytkownicy
  • 292 postów

Napisano 23 listopad 2011 - 23:09

GTAIV niewypał po mojemu xD

#17 Starter

Drive

• Użytkownicy
  • 756 postów

Napisano 24 listopad 2011 - 14:46

Wyświetl postUżytkownik Yaceq dnia 23 listopad 2011 - 23:02 napisał

Ta 'historia' przeżyje jeszcze wszystkie inne MP do kolejnych serii GTA.Btw, piszecie już o MP do GTA V. Co z MP do GTA IV? Nie jestem w temacie, nie interesuje się kolejnymi MP w GTA dlatego pytam. Piszecie już, że jak wyjdzie dobry MP do GTA V to SAMP, MTA przejdą w zapomnienie. Dlaczego po wydaniu MP do GTA IV nie przeszli?
Wbudowany MP do IV to fail, IV-MP też jest do niczego. Nie ma gdzie przechodzić, to nikt nigdzie nie przeszedł.

#18 Yaceq

Big Clucker

• Użytkownicy
  • 60 postów

Napisano 24 listopad 2011 - 21:04

W takim razie przewidywanie, że do GTA V wyjdzie dobre MP raczej nie ma sensu.

Dołączona grafika

#19 Starter

Drive

• Użytkownicy
  • 756 postów

Napisano 24 listopad 2011 - 23:05

Wyświetl postUżytkownik Yaceq dnia 24 listopad 2011 - 21:04 napisał

W takim razie przewidywanie, że do GTA V wyjdzie dobre MP raczej nie ma sensu.
Pewnie ograniczą się do kilku trybów gry, limitu do 15 osób na jednym serwerze i po wszystkim na pc'ach i tak mało kto będzie grał, bo serwer będzie wyrzucał za zbyt słaby sprzęt, pomimo, że single player działa bez zarzutu. Generalnie jeżeli w V multi to będzie kolejny niewypał to można moim zdaniem będzie śmiało powiedzieć, że na GTA:SA zakończy się era dobrych multi do GTA.

#20 Xanthi

Big Clucker

• Użytkownicy
  • 110 postów

Napisano 30 listopad 2011 - 23:46

Może do 2014 roku wyjdzie 0.4 ^^ Dla mnie osobiście najlepsze było 0.1d... Teraz na 0.3 te snajperki, bazooki itp badziewia to niepotrzebny syf...
Dołączona grafika

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych