Skocz do zawartości

Programisty lua do ciekawego projektu RPG - #Zgrana ekipa #Ładna grafika #Ambitne i nowatorskie pomysły

Szukam

6 odpowiedzi w tym temacie

#1 1badej2

Big Clucker

• Użytkownicy
  • 104 postów

Napisano 11 styczeń 2016 - 18:39

Dołączona grafika

Witam, poszukuje ambitnego programisty do projektu RPG, który chciałbym otworzyć w niedalekiej przyszłości. Mam wiele pomysłów dla programisty z większymi umiejętnościami oraz dla tych co dopiero jako tako zaczynają przygodę z lua, jednakże znają podstawy MySQL. Nie mam zamiaru robić to co inne serwery RPG czyli wzorować się na inne serwery wręcz przeciwnie chciałbym wprowadzić coś nowszego i o wiele bardziej lepszego, jednakże stworzenie grup oraz rozbudowanie je do takiego stopnia aby gracze mogli sami we wszystko ingerować jest nie lada wyzwaniem.

Co oferujemy:
-W naszej ekipie jestem obecnie ja oraz Kamil(on zajmuje się kodem, jednakże nie jest w stanie zrobić wszystkiego).
-Oferuje grafikę na dość dobrym poziomie efekty możesz zobaczyć niżej.
-Mógłbym również zaoferować pieniądze, jednak na ten moment jestem kompletnie spłukany(święta, sylwester, imprezy i cały hajs poszedł z dymem), jeśli już będę miał mogę zapłacić.
-Mam spore doświadczenie w marketingu znam wpływowych ludzi no i spore znajomości z różnych serwerów(sama reklama na skype już sporo da gdyż posiadam ponad 1500 osób grających w GTA)
-Oferuję ciekawe pomysły oraz nowatorskie rozwiązania.

Wymagamy:
-Mikrofon oraz Skype
-Dobrą znajomość Lua oraz Mysql
-Zalecane jest aby programista miał sporo wolnego czasu
-Musi to być ambitna osoba, miałem do czynienia już z wieloma typami programistów i ciężko trafić na tą ambitną, także zalecane jest aby osoba chcąca podjąć z nami współpracę robiła to z pasją i zaangażowaniem.

Od wczoraj robię grafikę także będzie tego więcej a niektóre obecne projekty będę jeszcze poprawiał.

Loga:
Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Większość stwierdziła że 2 jest najlepsza. ;)

Projekty graficzne:
Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

((Ten scoreboard jest do poprawy))

#2 Putin

Little Clucker

• Użytkownicy
  • 16 postów

Napisano 12 styczeń 2016 - 13:52

Dla spostrzegawczych: To logo jest to ewidentne odbicie lustrzane loga Windows, co zresztą widzimy na trzecim obrazku w warstwach.

Szanujmy się wzajemnie, bo ściąganie i przerabianie gotowców jest co najmniej niemoralne. :/

#3 Flackus

Little Clucker

• Użytkownicy
  • 38 postów

Napisano 12 styczeń 2016 - 15:19

Zapomniałem, że to właśnie Windows posiada prawa i jako pierwszy użył 4 kwadratów przy tworzeniu loga. <_<

#4 value

Gangsta

• Użytkownicy
  • 336 postów

Napisano 13 styczeń 2016 - 07:22

Wyświetl postUżytkownik Putin dnia 12 styczeń 2016 - 13:52 napisał

Dla spostrzegawczych: To logo jest to ewidentne odbicie lustrzane loga Windows, co zresztą widzimy na trzecim obrazku w warstwach.

Szanujmy się wzajemnie, bo ściąganie i przerabianie gotowców jest co najmniej niemoralne. :/

Gówno prawda, Microsoft posiada prawa autorskie do nazwy nie do czterech kwadratów (chyba że występują one przy nazwie Windows lub Microsoft)

#5 Putin

Little Clucker

• Użytkownicy
  • 16 postów

Napisano 13 styczeń 2016 - 16:03

Owszem, ale nie oznacza to, że można od tak wycinać te kwadraty z ich loga, prawda?
W ogóle przypominam, że logo Microsoftu to znak firmowy, więc jest objęty wszelkimi prawami, proszę zagłębić się w temat, a potem się wypowiadać.
Pozdrawiam.

#6 1badej2

Big Clucker

• Użytkownicy
  • 104 postów

Napisano 14 styczeń 2016 - 18:06

Wyświetl postUżytkownik Putin dnia 13 styczeń 2016 - 16:03 napisał

Owszem, ale nie oznacza to, że można od tak wycinać te kwadraty z ich loga, prawda?
W ogóle przypominam, że logo Microsoftu to znak firmowy, więc jest objęty wszelkimi prawami, proszę zagłębić się w temat, a potem się wypowiadać.
Pozdrawiam.

Nic od nich nie wycinałem, mogę nawet nagrać touturial jak sam to rysowałem.

#7 Putin

Little Clucker

• Użytkownicy
  • 16 postów

Napisano 14 styczeń 2016 - 23:25

Do prawdy?

Dołączona grafika

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych