Skocz do zawartości

Nowa aktualizacja do GTA Online wprowadza tryb Strefa Rzutu (Drop Zone)

GTA V GTA Online

3 odpowiedzi w tym temacie

#1 BlacK

Justice League Member ;>

• Redaktorzy
  • 698 postów

Napisano 28 styczeń 2016 - 17:28

Posted Image

Dziś do Los Santos nadjechała nowa aktualizacja. Wprowadza ona między innymi nowy tryb adwersarza zwany jako Strefa Zrzutu (Drop Zone), w którym drużyny spadochroniarzy skaczą z Cargobobów, a następnie starają się jak najszybciej dolecieć do ziemi i przejąć panowanie nad terenem. Nowy tryb przeznaczony jest dla maksymalnie czterech drużyn i szesnastu graczy co dodaje rozrywce niesamowitego szybkiego, chaotycznego i obfitego w niespodziewane zwroty akcje. Pierwsza drużyna, która przez łącznie 2 minuty utrzyma wyznaczoną strefę, wygrywa. Wprowadzano pięć map (Pillbox Hill, Richman College, Elysian Island, alei parku Mirro, Sisyphus Theater) dla Strefy zrzutu, a każda z nich ma inne ukształtowanie, więc wymaga indywidualnego podejścia.

Poza tym do asortymentu Benny'ego dodane zostały nowe wersje pojazdów takich jak Sultan i Banshee. Po przeprowadzeniu modyfikacji, auta te będą mogły konkurować nawet z takimi supersamochodami jak Zentorno czy T20. Aktualizacja waży około 500mb i już dzisiaj dostępna jest na Xbox One, PlayStation 4 oraz PC.

Posted ImagePosted Image

Użytkownik Szybki edytował ten post 29 styczeń 2016 - 16:45

#2 Rachet

d(-_o)b

• Użytkownicy
  • 220 postów

Napisano 28 styczeń 2016 - 19:02

W pytke zbysia! Kiedy ja na to wszystko kase zbiore ;(.
Dołączona grafika

#3 dudeks

Huge Clucker

• Użytkownicy
  • 219 postów

Napisano 29 styczeń 2016 - 01:49

Co do sultana i konkurowania z Zentorno czy T20 to nie ma szans, wlecze się jak nie powiem co.

#4 BlacK

Justice League Member ;>

• Redaktorzy
  • 698 postów

Napisano 29 styczeń 2016 - 12:25

Ja tam mam 500k, a zbieram na jacht. Trochę mi to zajmie.

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych