Skocz do zawartości

Multiplayer

4 odpowiedzi w tym temacie

#1 BigTomyyy

Newbie

• Użytkownicy
  • 2 postów

Napisano 08 luty 2016 - 20:18

Witam, nie wiem czy to dobry dział jeśli nie proszę o przeniesienie. To tak chciałbym kupić sobie gta 4 na steamie i moje pytanie brzmi czy będę mógł wtedy grać na multiplayer ? I jakie to są serwery? RP DM ? Czy wszystkie po trochu, jakich jest najwięcej i czy opłacalny jest zakup tego ? Proszę o pomoc z góry dzięki.

#2 Szybki

Godfather

• Zarząd
  • 1758 postów

Napisano 08 luty 2016 - 20:30

Tak, będziesz mógł grać online lecz ten multiplayer umarł, dość mała ilość w to gra. A tryby są różne, np DM, TDM, jakieś misje, a czy się opłaca - według mnie to nie, zakup GTA V.

#3 BigTomyyy

Newbie

• Użytkownicy
  • 2 postów

Napisano 08 luty 2016 - 20:37

niestety gta 5 za duże wymagania jak na mojego kompa, musiał bym pewnie wymienić karte graficzna bo tylko 1gb gts 450 czy jakoś tak, co do tematu to jakieś serwery RolePlay tam są ? Bo głownie to takie coś mnie interesuje, ale tak btw to mówisz że przez gta 5 już tam mało kto gra ?

#4 Flackus

Little Clucker

• Użytkownicy
  • 38 postów

Napisano 08 luty 2016 - 20:54

Nie przez GTA V mało kto tam gra, tylko przez GTA IV i jego multiplayer, który jest po prostu słaby...

#5 Szybki

Godfather

• Zarząd
  • 1758 postów

Napisano 09 luty 2016 - 00:11

Wyświetl postUżytkownik BigTomyyy dnia 08 luty 2016 - 20:37 napisał

niestety gta 5 za duże wymagania jak na mojego kompa, musiał bym pewnie wymienić karte graficzna bo tylko 1gb gts 450 czy jakoś tak, co do tematu to jakieś serwery RolePlay tam są ? Bo głownie to takie coś mnie interesuje, ale tak btw to mówisz że przez gta 5 już tam mało kto gra ?
Z tą kartą nawet nie polecam Ci odpalać GTA IV :P A co do trybu RolePlay to nie ma i ilość graczy spowodowana jest dość słabą grą, niż wydaniem kolejnej serii GTA.

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych