Skocz do zawartości

Grand Theft Auto Online: Zostań moją walentynką

GTA V GTA Online

• Nie możesz odpowiedzieć
Brak odpowiedzi do tego tematu

#1 Szybki

Godfather

• Zarząd
  • 1774 postów

Napisano 10 luty 2016 - 17:27

Dołączona grafika

Jak co roku Rockstar zaprasza do uczczenia walentynek w Los Santos, tym razem postanowili publikować pakiet aktualizacji nazwany - Grand Theft Auto Online: Zostań moją walentynką, który dostępny jest na PC, PlayStation 4 i Xbox One. Aktualizacja wprowadza zaktualizowany model Albany Roosevelta, nowe ubrania i akcesoria, a także całą masę innych elementów z poprzedniej aktualizacji walentynkowej.

Nowy pojazd: Albany Roosevelt Valor
Ten zaktualizowany model klasycznego Roosevelta ma większe osiągi i zestaw emocjonujących modyfikacji, które można zamontować w Los Santos Customs. Oryginalny Albany Roosevelt także wraca do gry, jeśli ktoś ma ochotę na nieco starszy model.

Nowa odzież
W sekcjach odzieży męskiej i damskiej w różnych sklepach dodano nowe elementy ubioru, w tym nowe garnitury, kamizelki, sukienki, gorsety, bokserki, pończochy i nie tylko. Do asortymentu powróciła także zawartość zeszłorocznego dodatku z okazji walentynek, w tym Gusenberg w Ammu-Nation.

Do grobowej deski
Co moje, jest twoje, a co twoje - moje, szczególnie w przeznaczonym dla par trybie adwersarza Do grobowej deski, który pojawi się już w ten piątek.

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych