Skocz do zawartości

1badej2 DESIGN - Grafika Komputerowa

Oferuję

8 odpowiedzi w tym temacie

#1 1badej2

Big Clucker

• Użytkownicy
  • 104 postów

Napisano 17 kwiecień 2016 - 23:05

Dołączona grafika

Witam, z tej strony Patryk i pragnę zaprosić Was na mój nowo powstały FanPaage oraz do składania zamówień na grafikę. Co prawda w grafice nie jestem jakimś tam weteranem z wieloletnim stażem lecz stale się uczę, stosunkowo niedawno zacząłem przygodę z PS6 a jeszcze rzadziej cokolwiek tam robiłem - ponieważ nie było żadnych zleceń, a mało co się bawiłem w projektach szczególnie MTA no i po prostu nie było żadnych prac do wykonania aby poszerzyć swoje umiejętności.

Dołączona grafika

Tutaj taka przykładowa ostatnia praca, a po więcej zapraszam na mój FanPage: https://www.facebook.com/badejdesign/ (gdzie stale dodaję nowe prace) lub skype: patryk.wilimber

#2 1badej2

Big Clucker

• Użytkownicy
  • 104 postów

Napisano 18 kwiecień 2016 - 20:03

Dołączona grafika

Kolejna praca, zapraszam serdecznie ;)

#3 Vertolio

Little Clucker

• Użytkownicy
  • 18 postów

Napisano 18 kwiecień 2016 - 21:17

Wykonasz logo z napisem ROLE-PLAY GMP SA:MP MTA TWOJE CENTRUM ROZGRYWKI, PODOBNE DO TEGO:

Dołączona grafika ale tematyka bardziej biało niebieska

#4 1badej2

Big Clucker

• Użytkownicy
  • 104 postów

Napisano 18 kwiecień 2016 - 23:16

Wyświetl postUżytkownik Vertolio dnia 18 kwiecień 2016 - 21:17 napisał

Wykonasz logo z napisem ROLE-PLAY GMP SA:MP MTA TWOJE CENTRUM ROZGRYWKI, PODOBNE DO TEGO:

Dołączona grafika ale tematyka bardziej biało niebieska

Zapraszam na fanpage, od razu mówię mam sporo zleceń, większość osób się jeszcze zastanawia także w wolnej chwili mogę zrobić.

#5 1badej2

Big Clucker

• Użytkownicy
  • 104 postów

Napisano 20 kwiecień 2016 - 21:31

Dołączona grafika

Pracuję obecnie nad panelem logowania/rejestracji pod serwer DayZ/Survival etc. Planuję zrobić w takim stylu grafikę pod takie systemy jak: panel przedmiotów, panel informacyjny, GUI(wszystko co jest z gui powiązane) i co tam mi przyjdzie do głowy w trakcie wykonywania. :)

Chcesz zobaczyć jak będzie wyglądał ów panel w fazie finalnej oraz cała grafika pod ten styl? Zapraszam na mój FanPage: https://www.facebook.com/badejdesign/

#6 1badej2

Big Clucker

• Użytkownicy
  • 104 postów

Napisano 22 kwiecień 2016 - 13:30

Tym razem przedstawiam logo, oparte o elementy RPG, spore kłopoty były bo nigdy tym się nie bawiłem ale jakoś dałem radę a oto efekty:

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Użytkownik 1badej2 edytował ten post 22 kwiecień 2016 - 13:30

#7 1badej2

Big Clucker

• Użytkownicy
  • 104 postów

Napisano 23 kwiecień 2016 - 14:05

Witajcie, pora na ukazanie kolejnych rzeczy z oprawy graficznej pod serwer DayZ/Survival, co o tym myślicie oraz jakie propozycje macie co można by jeszcze zrobić co miałoby zastosowanie na serwerze. Zapraszam do "lajkowania" a ja tym czasem idę nabrać siły na zrobienie kolejnej rzeczy - GUI.

Dołączona grafika

Te większe GUI jest to nasz docelowy ekwipunek, ten niżej jest to pasek który jest interaktywny z miejscami do lootowania etc. Ten na dole raczej każdy wie - pasek szybkiego wybierania pod przyciski 1-9

Pozdrawiam.

#8 1badej2

Big Clucker

• Użytkownicy
  • 104 postów

Napisano 28 kwiecień 2016 - 06:51

Kolejne prace:

Dołączona grafika

Dołączona grafika

#9 1badej2

Big Clucker

• Użytkownicy