Skocz do zawartości


GTA Online: Więcej zbrodni i finansów - już dostępne

GTA V GTA Online Aktualizacja

 • Nie możesz odpowiedzieć
Brak odpowiedzi do tego tematu

#1 Szybki

  Godfather

 • Zarząd
 • 1774 postów

Napisano 07 czerwiec 2016 - 16:53

Dołączona grafika


Kontynuujcie swoją misję zostania przestępczym królem Los Santos i hrabstwa Blaine w dodatku GTA Online: Więcej zbrodni i finansów, który już dziś jest dostępny na PlayStation 4, Xbox One i PC. Jako prezes będziecie mogli korzystać ze zdolności specjalnych, a dzięki bazie ładunków specjalnych SecuroServ otrzymacie dostęp do ogromnego czarnego rynku, na którym możecie kupować i sprzedawać nielegalny towar w całym mieście.

Biuro prezesa
Aby dobrze rozkręcić interes, potrzebujecie ekskluzywnego biura, które będzie Was godnie reprezentować, oraz grupy zaufanych partnerów. Dynasty8 Executive Realty we współpracy z SecuroServ PLC oferuje nowe luksusowe biura przeznaczone dla zawodowych kryminalistów. W tych dziełach sztuki ekskluzywnego projektowania znajdziecie całodobowego asystenta, lądowisko dla śmigłowców, salę konferencyjną, grę arcade'ową Nie przekrocz linii i miejsce na opcjonalny schowek na broń, pozwalający Wam dobrać swój własny, osobisty zestaw uzbrojenia przed wyruszeniem do akcji.

Dołączona grafika


Biuro prezesa zapewnia także prywatny dostęp do bazy ładunków specjalnych SecuroServ, z której można korzystać do inwestowania w magazyny i handlowania egzotyczną kontrabandą. Magazyny są cenne i służą do przechowywania specjalnych ładunków. Rozsądnie zarządzajcie swoim towarem, aby manipulować podażą i popytem na rynku i dzięki temu osiągać jak najlepsze ceny.

Dołączona grafika
Wykonujcie z partnerami niebezpieczne, wieloetapowe misje zakupu towaru i gromadźcie ładunki specjalne.


Kupujcie i sprzedawajcie ładunki specjalne
Misje zakupu towaru wymagają zgranego zespołu wspólników i są zebrane w trzy kategorie o stopniu trudności uzależnionym od liczby skrzyń, jakie mają zmienić właściciela, oraz od ryzyka, jakie będziecie chcieli podjąć. Im większe ryzyko w postaci wykrycia przez FIB, policję czy inną organizację graczy, tym większe zyski.

Dołączona grafika
Ostrożnie zarządzajcie swoim towarem w małych, średnich i dużych magazynach. Magazyny wypełnione po brzegi cennym towarem mogą stać się łatwym celem...


Gromadzenie towaru sprawi, że na rynku zwiększy się popyt. Gdy zdecydujecie się sprzedać towar, otrzymacie do wyboru różne oferty. Misje sprzedaży wymagają nieustannej czujności. Miejcie oczy dookoła głowy, bo akcja trwa, dopóki cały towar nie trafi bezpiecznie do kupca. Zniszczony ładunek to utrata zysku.

Brońcie swojego magazynu
Najwięksi gracze przyciągają uwagę. Jeśli magazyn jest wypełniony ładunkami specjalnymi, to członkowie półświatka Los Santos będą chcieli coś z niego uszczknąć. Reagujcie szybko, bo w takim napadzie możecie stracić część posiadanego towaru specjalnego.


Dołączona grafika
Brońcie swojego terenu – członkowie gangu wyprowadzają frontalne kontruderzenia i rajdy ciemnymi uliczkami.


Nowe zadania i wyzwania VIP'a
Prezesi będą mogli skorzystać ze wszystkich zalet bycia VIP'em, m.in. z wyzwań i nowych źródeł nielegalnego dochodu.

Zadania VIP'a
 • Łowca głów: zabij cele w określonym czasie.
 • Transport lotniczy: odbierz uzbrojonym ochroniarzom cenny ładunek i dostarcz go samolotem do celu.
 • Przewóz: wyprzedź innych i dostarcz przyczepę pełną nieoclonego towaru.
Nowe wyzwania VIP'a
 • Wypłata: bądź liderem obrabiania bankomatów rozsianych po Los Santos.
 • Odzysk: walcz o odzyskanie towaru utraconego na dnie oceanu.

Dołączona grafika
Współpracujcie z ochroniarzami, aby obronić w Transporcie lotniczym Cargoboba przed rywalami i policją.


Nowe pojazdy, ubrania i dodatki do broni
Gustujecie w morderczej szybkości czy zabójczej skuteczności? A może wolicie zwyczajną masakrę? W każdym razie najnowsza gama dostępnych w Los Santos opcji transportowych na pewno spełni wasze oczekiwania. Od olbrzymich HVY Brickade z Warstock Cache & Carry oraz groźnych niestandardowych Bravado Rumpo z Southern San Andreas Autos do nowej generacji superaut i samochodów sportowych dostępnych w Legendary Motorsport: Pegassi Reaper, Vapid FMJ, Grotti Bestia GTS i Enus Windsor Drop. Do tego dochodzą jeszcze luksusowe i szybkie Buckingham Nimbus i Volatus od Elitas Travel oraz holownik do zamówienia w DockTease. Dostanie się z punktu A do B jeszcze nigdy nie było tak widowiskowe i przyjemne.

Dołączona grafika

Ubrania VIP'a i ochroniarzy, dostępne wcześniej w ograniczonym zakresie, oraz nowy asortyment z metką SecuroServ trafiają właśnie na wieszaki w Los Santos. Czy chcecie zrobić pierwsze wrażenie w stylu wyrafinowanego króla przestępczości, czy goryla do wynajęcia – zawsze znajdziecie coś dla siebie. Poza tym nic tak nie psuje dobrej transakcji jak konieczność przedwczesnego przeładowania. Nie pozwólcie, aby wytrzymałość ograniczała Waszą szybkostrzelność: już dziś kupcie w Ammu-Nation dodatki w postaci magazynków bębnowych i pudełkowych.

Dołączona grafika


Nowy tryb adwersarza zamiana miejsc
W świecie skrajności ten tryb adwersarza da wam szansę szybko wspiąć się po drabinie społecznej. Zwycięska drużyna jest skazana na sukces, a przegranych czeka rynsztok. Między tymi sprzecznościami można przemieścić się w jeden sposób: brutalnie mordując zwycięzcę i zajmując jego miejsce. W tym tygodniu, dzięki specjalnej liście dostępnej bezpośrednio z ekranu wczytywania GTA V, tryb ten zapewnia podwójne premie RP.

Premie tygodnia wydarzenia (7-13.06)
Stwórzcie swojej dynamicznej organizacji solidne podstawy dzięki Tygodniowi Więcej zbrodni i finansów, który potrwa od dzisiaj do poniedziałku 13 czerwca włącznie. Odblokujcie pastelową zieloną piżamę oraz pastelową zieloną bonżurkę – wystarczy zalogować się w tym tygodniu do GTA Online. Dodatkowo dostaniecie zniżkę 25% na śmigłowiec bojowy Buzzard od Warstock Cache & Carry i usługi Lestera oraz Merryweather Security - ich wsparcie to podstawa podczas dostarczania ładunków i ukrywania się w czasie ucieczki. Doposażcie również swoją organizację dzięki zniżce 25% od Ammu-Nation, która obowiązuje przy kupnie m.in.:
 • karabinków, karabinów i karabinów kompaktowych,
 • pistoletów maszynowych,
 • SMG,
 • ciężkich strzelb,
 • PDW,
 • amunicji,
 • malowań broni i wykończeń,
 • pancerzy,
 • plecaków na spadochron i czasz.
Konkurs Snapmatic #CEO z nagrodami - 1 MLN GTA$
Utrwalcie swój awans na kryminalnej korpodrabince na odpowiednich fotkach i przygarnijcie milion GTA$ za konkurs zdjęciowy prezesów. Zdjęcia należy opublikować do poniedziałku 14 czerwca włącznie i muszą one zawierać zawartość z aktualizacji Więcej zbrodni i finansów. Pamiętajcie też, aby w Social Club oznaczyć fotki tagiem „CEO”. Pełny regulamin znajdziecie tutaj.

Oficjalna piątkowa transmisja
W piątek 10 czerwca o godzinie 23:00 (czasu polskiego) zapraszamy na oficjalne kanały Rockstar Games na Twitchu i http://youtube.com/rockstargames, gdzie rozpocznie się transmisja z nową zawartością aktualizacji - Więcej zbrodni i finansów.


Źródło: Rockstar Newswire


@Aktualizacja
Wyskoczył wam Error 201 przy aktualizacji? - Pobierzcie te dwa pliki - https://support.rock...ting-GTAV-on-PC

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych