Skocz do zawartości

GTA Online: Cunning Stunts - Karkołomne wyczyny dostępne od 12 lipca

GTA V GTA Online Stunt

3 odpowiedzi w tym temacie

#1 Szybki

Godfather

• Zarząd
  • 1758 postów

Napisano 07 lipiec 2016 - 17:28

Dołączona grafika

Zbierz się na odwagę, rzuć wyzwanie grawitacji i walcz ze swoimi lękami dzięki aktualizacji Cunning Stunts (Karkołomne wyczyny), która już we wtorek 12 lipca wprowadzi do GTA Online wizualnie odrealnione i przegięte wyścigi.

Wyścigi kaskaderskie na masową skalę nad wieżowcami Los Santos i między zdradliwymi łopatami wirników elektrowni wiatrowej Ron Alternates. Na nowych trasach pojazdy mkną do góry nogami po olbrzymich pętlach i w tubach, wyskakują na dopalaczach z ramp, zmieniają w locie trasy i przelatują przez olbrzymie płonące okręgi.

Skoki, przepaście, teren i przeszkody są w każdym wyścigu dopasowane do cech konkretnej klasy pojazdów, w tym nowych superaut, samochodów sportowych i motocykli. Wiadomo też, że ściganie się wymalowanymi furami idzie w parze z odpowiednimi tatuażami i odzieżą, dlatego zostanie dodany nowy sprzęt motocrossowy, stroje wyścigowe, kaski i nie tylko.

Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika

Źródło:

Rockstar Newswire

#2 How high

ZTM - Zmęczony Tym Wszystkim

• Użytkownicy
  • 703 postów

Napisano 08 lipiec 2016 - 10:51

mta pełną gębą :/ .
Dołączona grafika
Nadgorliwość gorsza od faszyzmu...

#3 Rachet

d(-_o)b

• Użytkownicy
  • 217 postów

Napisano 10 lipiec 2016 - 15:14

Dodatek powinien nazywać się "Cudowne Fikołajki" :D

Ciekaw jestem, jak szybko gracze przestaną w ten dodatek grać :D
Dołączona grafika

#4 sabarupl

Big Clucker

• Użytkownicy
  • 96 postów

Napisano 11 lipiec 2016 - 10:06

Najgorszy dodatek jaki widziałem do GTA V. Naprawdę nie wiem czym się kierowali wypuszczając ten dodatek. :huh:

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych