Skocz do zawartości


Halloweenowe atrakcje w GTA Online, premie rocznicowe, nowe pojazdy...

GTA V GTA Online

  • Nie możesz odpowiedzieć
Brak odpowiedzi do tego tematu

#1 Szybki

    Godfather

  • Zarząd
  • 1774 postów

Napisano 25 październik 2016 - 19:27

Dołączona grafika


Już dziś wyruszcie na ulice nowym motocyklem Pegassi Vortex. Od piątku możecie świętować możecie halloweenowy weekend w GTA Online, podczas którego zadebiutują m.in. nowy przerażający motocykl LCC Sanctus oraz krwawy tryb adwersarza. Z okazji trzeciej rocznicy GTA Online, do 7 listopada będziecie mogli korzystać ze zniżek na zawartość ze wszystkich aktualizacji jakie się do tej pory ukazały oraz okazji do zarobienia dodatkowej gotówki.

Już w ten piątek (28.10.2016r): Nowy motocykl Sanctus, tryb Zagubieni Kontra Potępieni...
Sanctus ze swoją trupią stylistyką każdemu potrafi napędzić stracha, szczególnie podczas nocnych przejażdżek. Z kolei nowy tryb Zagubieni Kontra Potępieni to klasyczna bitwa między siłami dobra i zła: diabelskie hordy ścierają się z anielskimi zastępami. Walkę komplikuje cykl dnia i nocy, który zmienia się co 60 sekund i wpływa na siłę walczących: w nocy to diabły mają lepszy pancerz, więcej zdrowia i lepsze uzbrojenie, a za dnia podobną przewagę zyskują anioły. Dostępne będą też klasyczne halloweenowe pojazdy GTA Online oraz specjalne premie wydarzenia weekendowego. Więcej informacji już w ten piątek.

Świętowanie trzech lat GTA Online: Premia 250 000 GTA$ i 30% zniżki na wybrane elementy aktualizacji Karkołomne Wyczyny, Brudny szmal i Lowridery itd.
Aby uczcić trzy lata istnienia GTA Online, wszystkich, którzy zalogują się do gry na PlayStation 4, Xbox One lub PC do poniedziałku 31 października, nagrodzeni zostaną premią 250 000 GTA$. Kwota zostanie przelana na rachunki bankowy do 4 listopada. Oferowane będą także 30% zniżki na przeróżne pojazdy, uzbrojenie i nie tylko – w tym najpopularniejszą zawartość ze wszystkich aktualizacji do GTA Online, które ukazały się od premiery Pakietu plażowego obiboka w 2013 roku, np.niesamowicie potężne ciężkie strzelby, Zentorno, T20 i nie tylko. Tymczasowo zniesione są też wszelkie wymagania, więc każdy będzie mógł sięgnąć po dowolny asortyment. Oferta trwa do poniedziałku 7 listopada.

Dołączona grafika


Wyścig premium: Życie Nocne (25-31.10)
Do poniedziałku 31 października w centrum Los Santos, gdzie odbywać się będzie nowy bezkontaktowy Wyścig premium „Życie nocne” dla motocykli. Jak zwykle wszyscy uczestnicy dostaną potrójną premię RP, a trzej najlepsi kierowcy zgarną poważne nagrody pieniężne.

Źródło: Rockstar NewswireUżytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych