Skocz do zawartości


Prog. LUA do świetnego projektu Genius-RPG

Szukam

  • Nie możesz odpowiedzieć
Brak odpowiedzi do tego tematu

#1 1badej2

    Big Clucker

  • Użytkownicy
  • 104 postów

Napisano 19 listopad 2016 - 19:53

Witam, z racji tego iż jeden z moich programistów od grudnia nie będzie miał praktycznie czasu na kodzenie, ze względu na przyczyny prywatne jestem zmuszony znaleźć jeszcze jednego programistę, który po części zajmie tą luką, gdyż "co dwie głowy to nie jedna" ;) Obecnie mamy już trochę zrobione takie dobre podstawy pod RPG które teraz trzeba dobrze rozwinąć:
*Mamy plan działania, świetne pomysły na systemy, mamy hajs na rozwój serwera, mamy ciekawą oprawę graficzną i zgraną ekipę, brakuje nam tylko drugiego programisty który pomoże przyspieszyć proces rozwijania GameModa ;)

Co do oferty naszej:
-Oferujemy świetną współpracę w dojrzałym teamie, brak spin, wyzwisk etc. Nasza ekipa składa się tylko i wyłącznie z dojrzało-emocjonalnie osób. ;)
-Świetną oprawę graficzną, którą będę jeszcze dopieszczał.
-Hajs na rozwój projektu.
-Posiadamy modelera, który wykonuje dla nas obiekty od zera jak i mapy.
-Posiadamy 2 skrypterów z czego jeden od grudnia będzie niestety tylko "wujkiem dobra rada :/"
-Dodatkowo po ugadaniu się z programistą możliwa zapłata za wykonywanie prac.


A tu taki smaczek:
Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Zapraszam wszystkich chętnych po więcej informacji, kontakt:
*skype: patryk.wilimber
*FanPage - Badej Design: https://www.facebook.com/badejdesign/
*FanPage - Genius-RPG: https://www.facebook.com/geniusrpgpl/


Dodatkowo dodam:
Posiadamy też takie systemy jak tworzenie postaci i wybór(możemy na jednym koncie założyć kilka postaci) co sprawi że zjawisko jakim jest tworzenie multikonto w celu np. dostania się do innej frakcji zostanie trochę zmniejszone, dzięki temu też wszystko będziemy mieć w jednym miejscu. Kolejnym takim systemem które z tego co słyszałem jest takim jakby Tabu na serwerach RPG jest system przedmiotów. I teraz apelacja do osób które żyją tylko stereotypami, to że wprowadzamy takie systemy nie oznacza że tworzymy serwer RP, nie będzie wymogu u nas grania komendami takimi jak /me i /do umożliwiamy swobodną rozgrywkę, a to że wy tak uważacie świadczy tylko i wyłącznie o waszej małej kreatywności i wzorowaniu się na jednym serwerze jakim jest pylife. Czy ktoś kiedykolwiek myślał o tym że jeśli ten o to serwer zastosował by np. panel przedmiotów i to by się przyjęło to każdy potem by to kopiował i teraz inne serwery pylif'o podobne miałaby ten system. Dodatkowo dodam że będziemy posiadać całkowicie odmienne prace które nie znajdziecie nigdzie indziej i nie mówię to u takiej zmianie jak oferują inne serwy: taki standardowy przykład Praca kierowcy autobusu, która polega na jeżdżeniu z przystanku do przystanku, to taki typowy Janusz co uważa się za wielce kreatywnego i zrobił prace polegająca na tej samej zasadzie tylko że w jego przypadku praca polega na latanie samolotami z lotniska do lotniska. On za wszelką cenę wmawia że to jest innowacyjna praca bo faktycznie nie ma inny serwer takiej, tylko co z tego że polega zupełnie na tym samym? :/ My oferujemy coś całkowicie odmiennego nasze prace dorywcze będą kilku etapowe, a zarobek w nich będzie zależny od kilku aspektów w tym: ceny rynkowe, kreatywne myślenie graczy i pare takich innych aspektów ;)

Pozdrawiam!

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych