Skocz do zawartości


Aktualizacja Import/Eksport już dostępna w GTA Online!

GTA V GTA Online

 • Nie możesz odpowiedzieć
Brak odpowiedzi do tego tematu

#1 Szybki

  Godfather

 • Zarząd
 • 1774 postów

Napisano 13 grudzień 2016 - 20:59

Dołączona grafika


Rozwiń skrzydła swojej przestępczej działalności, dominując w handlu kradzionymi luksusowymi pojazdami w Los Santos z aktualizacją GTA Online: Import/Eksport, która idzie śladami wielkich interesów wprowadzonych w więcej zbrodni i finansów. W Import/Eksport prezesi i ich organizacje ubrudzą sobie rączki, bo będą kraść i sprzedawać „znalezione” luksusowe auta w misjach dostawy pojazdów, a biura dostaną rozszerzenie w postaci garażu mieszczącego do 60 pojazdów. Oprócz tego udostępnione zostają rzadkie, niepowtarzalne i wysoce nielegalne pojazdy specjalne, które w wybuchowy sposób pomogą Waszym organizacjom.Rozszerzona została nielegalna oferta SecuroServ dostępna na komputerze w biurze. Teraz można nabyć też magazyny pojazdów, aby przechowywać, modyfikować i sprzedawać znalezione w Los Santos i hrabstwie Blaine auta. Członkowie organizacji zostaną powiadomieni, gdy pojawi się dogodna okazja: kuszący Turismo R bez nadzoru; luksusowe auto, do którego klucze trzeba wykraść ochroniarzom na przyjęciu lub złożone przedsięwzięcie wiążące się z kradzieżą policyjnego śmigłowca i wykorzystaniem pokładowego skanera do odszukania danego pojazdu.

Dołączona grafika


Do przeprowadzenia tych operacji wykorzystacie wszystkie dostępne możliwości, w tym zdolności i pojazdy prezesa. Kupcy nie zechcą przyjąć uszkodzonego towaru, a im sprawniejsza ucieczka, tym mniejsza opłata za naprawy. Skorzystajcie z limuzyny z wieżyczką lub Buzzarda dla osłony i sięgnijcie po przekupstwo, aby pozbyć się policji lub ukrycia organizacji, aby chwilowo zniknąć z radaru. I mierzcie wysoko – wsparcie Cargoboba pomaga w szybkich ucieczkach i dostawach. Na nowy asortyment czeka już cały zastęp kupców. Dzięki sieci Ad-Hawk Autos w swoim magazynie pojazdów nawiążecie kontakt z nabywcami, do których dostarczycie towar. Prywatni kupcy nie mają wielkich wymagań i szukają aut w specyfikacji fabrycznej, ale jeśli chcecie zwiększyć zyski, to spróbujcie trafić w gust przedstawicieli salonów samochodowych bądź dealerów, którzy dodatkowo dopłacą za odpowiednio zmodyfikowane auta.

Dołączona grafika


Zarządzajcie swoimi działaniami eksportowymi i rozważnie oceniajcie ryzyko. Jednorazowo można dostarczyć do czterech pojazdów, ale należy uważać na wrogie organizacje i kluby motocyklowe. Upewnijcie się, że wasza drużyna jest dobrze przygotowana do swojego zadania. Pozyskiwanie kolejnych pojazdów odblokuje misje na pojazd specjalny, czyli kooperacyjne działania, podczas których organizacja angażuje się w dynamiczne starcia w pojazdach. Ukończenie misji na pojazd specjalny udostępnia zniżki od SecuroServ na zakup własnych pojazdów specjalnych, które będą przechowywane na najniższym poziomie magazynu pojazdów, a ich nabycie uaktywni specjalne zadania VIP-a. To wyjątkowe i zróżnicowane środki transportu: od opancerzonych i uzbrojonych po amfibijne i latające.

Oprócz 8 nowych pojazdów specjalnych możecie sięgnąć po dwa nowe superauta: Pegassi Tempestę i Ocelota Penetratora, a także dwa nowe pojazdy, które da się zmodyfikować u Benny'ego: niestandardowy Principe Diabolus i niestandardowy Annis Elegy Retro. Właściciele biurowych garaży mogą zmieniać ich wystrój oraz dobudować własny warsztat, który pozwala na miejscu zmodyfikować i podrasować pojazdy.

Pojazdy specjalne:
 • BF Buggy Ramp
 • JoBuilt Phantom Wedge
 • Karin Technical Aqua
 • Nagasaki Blazer Aqua
 • opancerzony Brute Boxville
 • MLT Wastelander
 • Imponte Ruiner 2000
 • Coil Voltic Rocket
Pojazdy:
 • Principe Diabolus i niestandardowy Diabolus
 • niestandardowy Annis Elegy Retro
 • Pegassi Tempesta
 • Ocelot Penetrator
Nieruchomości
 • Magazyny pojazdów
 • Garaże biurowe

Dołączona grafika


Nowy tryb adwersarza: Wojna o teren
Dwie drużyny sięgają po szybkie wozy i walczą o teren. Aby oznaczyć pole swoim kolorem, trzeba nad nim przejechać, a na mapie strategicznie rozmieszczone są rakiety.

Zmiana wyglądu postaci
Nowe ciuchy, tatuaże, włosy, samochód, znajomi – ale wciąż odczuwacie nieznośny dyskomfort. Teraz dzięki aktualizacji Import/Eksport będziecie mogli dowolnie zmienić wygląd swojej postaci…

Dołączona grafika


Import/Eksport wprowadza też rekwizyty w trybie reżyserskim w edytorze Rockstar oraz funkcję wspólnej gry na PS4, która pozwala graczom z tej platformy na wspólne dołączanie do sesji GTA Online.
Aby wszystkie organizacje działały jak naoliwione maszyny, udostępniono trwające do 19 grudnia strategiczne zniżki na kuloodporne opony, opancerzenie aut, pancerze i amunicję. Zapraszamy też do latania z biurowego lądowiska śmigłowcami SuperVolito, które są teraz tańsze o 25% i korzystania z podwójnych premii GTA$ i RP za granie w tryb Wojna o teren, w którym drużyny walczą w pojazdach o przejęcie jak największego obszaru.


Źródło: RockstarGames NewsireUżytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych