Skocz do zawartości


Wyścigi pojazdów specjalnych, nowe auta i wiele innych nowinek!

GTAV

1 odpowiedź w tym temacie

#1 MaddDogg

    entertaiment

  • Użytkownicy
  • 46 postów

Napisano 06 marzec 2017 - 08:45

Posted Image


GTA Online czeka seria zmian i aktualizacji w nadchodzących miesiącach. Możecie się spodziewać nowych elementów gry, pojazdów oraz innych zmian dla milionów graczy codziennie odwiedzających ulice Los Santos. Oto krótkie zestawienie atrakcji, które przygotowujemy na najbliższe miesiące:


KARKOŁOMNE WYCZYNY: WYŚCIGI POJAZDÓW SPECJALNYCH

Podczas następnej, marcowej aktualizacji wprowadzane zostaną nowe rodzaje wyścigów kaskaderskich zaprojektowanych pod kątem wyjątkowych możliwości pojazdów specjalnych: Voltica Rocket, Ruinera 2000 i Blazera Aqua. Każdy zestaw wyścigów wykorzysta szczególne właściwości tych maszyn, więc spodziewajcie się olbrzymich skoków odrzutowym Voltic Rocket, bezpardonowych szarży wodą i lądem w Blazerze Aqua i fruwania na złamanie karku Ruinerem 2000. Twórcy będą mieli okazję dołożyć swoje trzy grosze, więc tej wiosny spodziewajcie się zatrzęsienia szalonej zabawy z udziałem Voltików, Ruinerów i Blazerów.

NOWE TRYBY I POJAZDY

Liczne
tryby adwersarza wciąż królują na liście popularności w GTA Online, a wiosną do puli dojdzie kolejny zestaw: pełna czarnego humoru gra w zbijaka o nazwie „Wskrzeszenie” i nostalgiczny, wybuchowy powrót do czasów, gdy w GTA grało się w dwóch wymiarach, o nazwie „Z lotu ptaka”. Garażowe kolekcje powiększą też się o klasyczne pojazdy GTA, które trafią do GTA Online za namową graczy, m.in. Turismo Classic oraz Infernus Classic. Te legendy po raz pierwszy wyjechały na ulice Liberty City za sprawą GTA III.


PRZEMYT BRONI I NIE TYLKO JUŻ WIOSNĄ I LATEM

Uzbrójcie się po zęby, bo czeka Was starcie z najbardziej ześwirowanymi bandami w San Andreas, które pojawią się wraz z kolejną wielką aktualizacją GTA Online. Zobaczycie w niej nowe dozbrojone pojazdy i emocjonujące misje, więc przygotujcie się do walki o panowanie nad nielegalnym handlem bronią oraz przejęcie najnowszego, groźnego sprzętu wojskowego.
Rockstar Newswire


Dołączona grafika


#2 Rachet

    d(-_o)b

  • Użytkownicy
  • 220 postów

Napisano 08 marzec 2017 - 12:33

Turismo w Gta 3 nie bylo
Dołączona grafika

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych