Skocz do zawartości

GTA V MP

6 odpowiedzi w tym temacie

#1 value

Gangsta

• Użytkownicy
  • 336 postów

Napisano 06 czerwiec 2017 - 12:58

Ostatnimi czasy dostrzegłem, że do GTA V pojawia się coraz większa liczba fanowskich multiplayerów (niżej podaję listę znanych mi multiplayerów). Co myślicie o takim biegu wydarzeń?

Lista fanowskich multiplayerów do GTA V:
  • RageMP - www.rage.mp
  • Grand Theft Multiplayer - www.gt-mp.net
  • GTA Network - www.gtanet.work
  • FiveM - www.fivem.net
  • GTA Orange - www.gta-orange.net

#2 Szybki

Godfather

• Zarząd
  • 1771 postów

Napisano 08 czerwiec 2017 - 16:57

https://gta-mp.net/ Jeszcze to było, ale dosłownie 2 dni temu zamknęli :P

#3 value

Gangsta

• Użytkownicy
  • 336 postów

Napisano 08 czerwiec 2017 - 19:37

Wyświetl postUżytkownik Szybki dnia 08 czerwiec 2017 - 16:57 napisał

https://gta-mp.net/ Jeszcze to było, ale dosłownie 2 dni temu zamknęli :P
Tak właśnie pamiętam ten multiplayer, jak pisałem wątek to ich stronka nie działała, więc uznałem ich już za martwych :P

#4 value

Gangsta

• Użytkownicy
  • 336 postów

Napisano 21 lipiec 2017 - 17:14

5 lipca RageMP i GTA Network stało się jednością, wiec na tą chwilę można ich liczyć jako jeden multiplayer

#5 Tomi

I can always make You smile ;)

• Użytkownicy
  • 312 postów

Napisano 29 sierpień 2017 - 04:34

RageMP i Gta N (po tym połączeniu) mają możliwości CONAJMNIEJ jak MTA, grałem już sporo na serverach MP, jedyne czego potrzeba aby można było to uznać za grywalne to (poza większą ilością serverów) to poprawienie optymalizacji oraz zniwelowanie desynców. Jade taksówką, na moim ekranie koleś teleportuje się przez drzewo, wysadza busy i taranuje 17 policjantów, na ekranie kolesia jedzie on 30 mil na godzine i nie robi nic dziwnego

Użytkownik Tomi edytował ten post 29 sierpień 2017 - 04:34

#6 value

Gangsta

• Użytkownicy
  • 336 postów

Napisano 30 sierpień 2017 - 10:03

Wyświetl postUżytkownik Tomi dnia 29 sierpień 2017 - 04:34 napisał

RageMP i Gta N (po tym połączeniu) mają możliwości CONAJMNIEJ jak MTA, grałem już sporo na serverach MP, jedyne czego potrzeba aby można było to uznać za grywalne to (poza większą ilością serverów) to poprawienie optymalizacji oraz zniwelowanie desynców. Jade taksówką, na moim ekranie koleś teleportuje się przez drzewo, wysadza busy i taranuje 17 policjantów, na ekranie kolesia jedzie on 30 mil na godzine i nie robi nic dziwnego
Ja taki problemów na RAGE nie doświadczyłem.
Co do samego RAGE to fajna inicjatywa stworzenia mostu, umożliwiającego odpalanie zasobów z GTA:N na RAGE

#7 Tomi

I can always make You smile ;)

• Użytkownicy
  • 312 postów

Napisano 01 wrzesień 2017 - 23:19

Desync zwiększa się w miare jak server był dłużej bez restartu, dlatego na GTA:N serwery się restartuje raz/dwa razy dziennie

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych