Skocz do zawartości


[ZAPOWIEDŹ] vSantos Role Play

RolePlay

2 odpowiedzi w tym temacie

#1 vSantosRolePlay

  Newbie

 • Użytkownicy
 • 3 postów

Napisano 17 czerwiec 2017 - 15:48

Dołączona grafika

Cześć, tym akcentem chcielibyśmy Was wszystkich serdecznie powitać, oraz wprowadzić do świata vSantos. Po poświęceniu wielu godzin na rozmowy oraz prace, w końcu możemy przywitać Was, co bardzo nas cieszy.
Stworzenie projektu mieliśmy w planach już jakiś czas temu, lecz dopiero teraz nasze założenia mają swoje pokrycie w czynach. Postaramy się przedstawić wam pokrótce plany na projekt, oraz wprowadzić was nieco w jego świat.

Jesteśmy nowo powstającym serwerem na platformie SA;MP. Naszym głównym celem jest uformowanie miejsca w którym będzie można pograć z przyjemnością, bez narzekania na skrypt czy też administrację. Każdy z ekipy przegrał sporo lat jako zwykły szary gracz na przeróżnych projektach, dlatego też potrafimy spojrzeć na różne sprawy z perspektywy zwykłego gracza. Nie zamierzamy mydlić Wam oczu mówiąc, że jesteśmy innowacyjnym projektem, dlatego, że to Wy o tym zadecydujecie. Naszym głównym celem jest stworzenie odpowiedniej atmosfery dla Was, żeby współpracowało nam się bardzo owocnie.

Sprawa skryptu jest klarowna, mianowicie mamy go w pełni zdatnego do gry, lecz wciąż pracujemy nad licznymi usprawnieniami go - dlatego zapraszamy do działu "Propozycję" które w głównej mierze weźmiemy pod uwagę przy aktualizacjach. Mamy nadzieje, że pomożecie nam w tej sprawie pisząc liczne jak i ciekawe propozycję. Skrypt opiszemy Wam dokładniej w kolejnym news'ie który planujemy wydać na dniach.Staramy zająć się nim tak, by po wpuszczeniu Was na serwer był on już w pełni grywalny i miał wiele dodatków.

W zarządzie znajdują się osoby mające kontakt z serwerami Role Play od kilku dobrych lat. Dobrze znają tutejsze podwórko. W ekipie współpracują głównie osoby dorosłe, wiec nie ma obawy o niesubordynacje spowodowaną wiekiem. Większość z Nas pracuje, wiec nie musicie martwić się o upadek serwera z przyczyn finansowych.

Następny news pojawi się na forum do dwóch dni! Będziecie mogli przeczytać w nim więcej szczegółów o serwerze, między innymi o naszym skrypcie, umiejscowieniu centrum czy też obiekt packu który u nas zagości.

FORUM: http://vsantos.pl/

FANPAGE: https://www.facebook...SantosRolePlay/#2 value

  Gangsta

 • Użytkownicy
 • 353 postów

Napisano 17 czerwiec 2017 - 17:50

Hmm, jakimś cudem wasza nazwa jest niemal identyczna do projektu tworzonego pod platformę GTANetwork - v-santos.pl :ph34r:

Kontakt tylko przez platformę discord: https://discord.me/mtadc

Mój twitter: https://twitter.com/madvalu3


#3 vSantosRolePlay

  Newbie

 • Użytkownicy
 • 3 postów

Napisano 17 czerwiec 2017 - 17:53

Nie mamy ani nie mieliśmy zamiaru próby wybicia się poprzez podobną nazwę. Nasze "v" nie nawiązuje do GTA V a po prostu nazwa stworzona została z dwóch słów jakimi są "virtual" jako gra wirtualna - w sieci oraz "Santos" jakim jest miejsce rozgrywki.

Użytkownik vSantosRolePlay edytował ten post 17 czerwiec 2017 - 18:13


Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych