Skocz do zawartości


Polski Life Truck 0.3.7

Truck

1 odpowiedź w tym temacie

#1 WiKiTo

  Newbie

 • Użytkownicy
 • 6 postów

Napisano 18 czerwiec 2017 - 12:57

Witajcie użytkownicy! Chcielibyśmy zaprosić Was na nowo powstający serwer Truck, lecz musicie przeczytać tą zapowiedź.Poświęciliśmy wiele czasu na stworzenie całkowicie pionierskiego oprogramowania. Charakteryzuje się ono przede wszystkim oryginalnością, jak i najbardziej optymalnymi rozwiązaniami. Nie dajcie się jednak do końca zwieść frazie "optymalnymi". Owszem, wszystkie systemy są rzetelnie i nieskazitelnie wykonane, aczkolwiek pozostają solidnie rozbudowane. Wszystko jest na bieżąco debugowane i testowane przed "wypuszczeniem" grywalnej wersji aktualizacji.Tak jak już wyżej zostało wspomniane - oryginalne, teksturowane obiekty, z widniejącymi na nich napisami, urealniają wirtualny świat gry. Podobnie jak skrypty, zostały wykonane z pasją i 100%-ową dokładnością. Niektóre obiekty gracze będą mogli zobaczyć na zdjęciach, które zostaną udostępnione przed startem serwera.

Posiadamy także miłą administrację

Vice Head Admin: Aule

Head Admin: Scaner
Na początek przedstawimy jakie organizacje będą dostępne na serwerze:- Policja- Służby Ratunkowe [w skład wchodzi pogotowie i straż pożarna]- Korporacja Taxi- Pomoc DrogowaKażda z nich ma swoje zadania, oraz wiele systemów stworzonych na potrzebę każdej z nich. Niektóre ze sobą współpracują, inne konkurują. A jeszcze inne walczą z nowo powstającym gangiem działającym na terenie całego stanuIP Serwera: Wkrótce!Adres forum: http://plt-samp.xaa.pl/Rodzaj serwera: Truck z elementami Role PlayRodzaj SA:MP'a: 0.3.7


Planowany start serwera: W Najbliższych 3 tygodniach.Chcielibyśmy poinformować o tym, że nie jesteśmy w stanie określić dokładnego planowanego startu serwera, dlatego też jego start może się opóźnić, o czym gracze zostaną poinformowani, a na starcie wynagrodzeni przewidywanym bonusem!


W Najbliższych dniach, będą akceptowani beta testerzy, będą testować nieznajome bugi, i inne!


Użytkownik WiKiTo edytował ten post 18 czerwiec 2017 - 13:15


#2 WiKiTo

  Newbie

 • Użytkownicy
 • 6 postów

Napisano 18 czerwiec 2017 - 13:13

 • Hostname: Polski Life Truck
 • Adress: ---
 • Players: 0/0
 • Mode: Truck
 • Forum Adress: plt-samp.xaa.pl


Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych