Skocz do zawartości

MaxLife - Polski Serwer RPG

• Nie możesz odpowiedzieć
Brak odpowiedzi do tego tematu

#1 JaramTenSmak

Newbie

• Użytkownicy
  • 1 postów

Napisano 18 czerwiec 2017 - 14:12

Dołączona grafika

Główne Informacje

Tryb gry : RPG

Rozdrywka : Los Santos
Sloty : 60
Ip : mtasa://178.33.54.32:20028
Forum : http://mta-maxlife.pl/

Troszkę o serwerze

Więc na początku aby nie owijać w bawełnę, że wszystko autorskie to skrypty są edytowane przeze mnie. Uczę się i jestem na takim stopniu, że potrafię trochę więcej. Proszę o wyrozumiałość, bo to co wszystko robimy jest dla was. Chcemy po prostu odróżniać się od innych serwerów. Skrypty z internetu fakt faktem, ale uczymy się. Na serwerze znajdą się oczywiście autorskie skrypty wszystko w swoim czasie. Zacznijmy od tego że rozpoczynamy rozgrywkę w Los Santos. Typ Gamemoda to RPG, ale rozbudowany z większymi funkcjami. Nie jesteśmy jak inne serwery, że usuwamy autorów, nie po prostu zostawiamy i jak coś edytujemy to też wpisujemy tam siebie. Serwer będzie stał na całej grafice. Chcemy się różnić od innych serwerów tzw "pseudoli" W sumie nasz też nie jest lepszy, lecz liczymy, że będzie lepiej. Cały czas pracujemy i myślimy nad rozwojem serwera i liczymy też na graczy. Na serwerze panuje dość miła atmosfera. Dotychczasowi gracze nie grzeszyli brakiem kultury czy też chamstwem. Potrzebujemy nowych i więcej stałych graczy. Na forum cały czas trwają rekrutacje minimum do jednej Frakcji. Pod tym względem również się już rozwinęliśmy. Posiadamy 6 dobrze rozwijających się Frakcji, tyle że brakuje nam specjalistów w danych dziedzinach. Zaledwie kilka jest prowadzonych profesjonalnie, a do reszty poszukujemy osób doświadczonych. Zapraszamy serdecznie do gry na Max Life. Warto.

Rozgrywka na serwerze

Tak jak pisałem wyżej rozpoczynamy w Los Santos. Dlaczego niby w Los Santos ? Jest fajne miasto, co prawda popularne, lecz genialnie zaczyna tam się rozgrywkę. Chcielibyśmy kierować się w stronę miasteczek, a nie miast, ponieważ zaczynają być trochę nudne. Jeżeli chodzi o pracę mogą pokazać się dwie trzy takie same prace jak na innych serwerach. Zarobki będą ustalanie w trybie takim abyście grali jak najdłużej.

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych